0 oy
1,505 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben paçoz biriyim rahata düşkünüm :D

Tuafım heralde :ermm:

Bide böyle askılı filan giyen varmı evde hani şu penye tarzı gecelik gibi olandan kısa diz üstü gibi benim oğlum var 6 yaşında ayıp olur diye hayatta giymiyorum hepimiz aynı odada uyuyoruz mahrem diye tesettürlü de değilim ama ayıptır hani terbiye açısından 

Sizce benmi anormalim ş kısa şort bile:ermm: giymiyorum evde

35 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
Yani aslında dogru yapiyorsun haklisin da oğlan cocugun var aklı da erecek yaşta bende suan oğlan bekliyorum bende aynısını yaparim kizim 3 yasinda oldu bitti odasi hep ayrıydı kızda bu sorunu yaşamadım ben istediğim şeyle uyuyordum 
tarafından
Evet  haklısınız
Dikkat etmem lazım
Acaba dedim hani benim oğlum sonuçta benmi abartıyorum sorayım arkadaşlara dedim :)
Kız tabi ayrı kızla anne banyo yapar ama babaya ayıp misal ama erkekle erkek banyo eder sorun yok :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha önce de bu soru sorulmuştu. 

Ben geçen seneye kadar tröst ve şortla idim 2019 depremden sonra akıllandım evin içinde bile yazma var başımda ve uzun tunik giyerim. 

Çok hazırlıksız yakalanmistim o depreme o kadar korktum ki ben o hal ile enkaz altında kalsam ve beni kurtarırlarken beni böyle görmelerini asla ama asla istemem. 

Ölüm anidir ve ben tesettürlü bir kadınım dediğim gibi tişört bile giymem o gün bu gündür. Hep uzun tunik ve yazma vardır üzerimde 
tarafından
Allah yardımcın olsun içine işlemiş korku cnm üzüldüm :(
Çok etkilenmişsin belli
Evet haklısınız uygunzuz bir şekilde vefat etmek veya yakalanmak çok kötü rabbim bizleri korusun inşallah :)
tarafından
Wp den mi evet ben aradım elim değdi yanlışlıkla hep Sena mı aricak :)))))
tarafından
Müsaitsiz zaman da aradıysam da özür dilerim enişte beyden :))))) inşallah Ebrar uyanmamıştır :) =))
tarafından
Aynen canim çok fazla etkilendim .
Ama iyiki de öyle olmuş aklım başıma gelmiş oldu. Annemde hep der kizim başı açık evin içinde bile olsa dolaşma melekler evde olur ve eğer saçın açık bi yerin açık ise  uzaklaşırlar diye. .
tarafından
Hahaha yok yok uyanmadı meto :D yatağında yaymis kendini top patlasa uyanmayacak şekilde uyuyor:D sjsjjaja
0 oy
tarafından
Evde aslında  melekleri hesaba katarak. Duzgun giymek lazimmis... ama.insanlik.hali bazen coşuyoruz  bazen sakin  giyiniyoruz.. ruh halimize bagli 

tarafından
Evet aynen öyle ben açık giyince rahat edemiyorum niye bilmiyorum pijama esirtman tayt daha rahat zaten ipli felan hiç yok hepsi tişört
0 oy
(251 puan) tarafından
Canm ben hava sıcak olduğu için evde tişört ve tayt giyoryum ama akşam yatarken penye tarzı mininetekli gecelik giyiyorum
tarafından
Mini etekli gecelik hey anam çocuk yokmu gıı
Ben giyemiyorum sanırım benim hormonlar biraz kadın biraz erkek :)))
Bide oğlum var olmaz öyle :)
(251 puan) tarafından
Benim oğlum engelli olduğu için çok fark etmiyor ama yatarken giyoryum geceliği zaten:)
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm benim yavrum minigine şifa versin
(251 puan) tarafından
Amin canm inşallah
0 oy
tarafından
Ben şort askılı ile duruyorum hep normalde kapalıyım normal eşofman sadece balkona çıkarken veya camı acicagim zaman giyiyorum Bi kızım var henüz 7 aylık ama büyüse de giyerim sanırım çünkü benim annemde kapalıydı ama evde hep şort giyerdi hala da giyer kötü Bi yani olmadı benim açımdan 
tarafından
Erkek çocukta hani diyolar ya anne mahremine çok dikkat etmeli ayıp diye herşeyi anlıyor sonuçta 6 yaşında benimki
0 oy
tarafından
Vallah canım nasıl güzel düşünüyorsun oğlunun yanında sort vs. Giymiyorsun. Bunlari okuyunca senden görümcem geldi aklıma yani zaten sinir oluyorum ona hep. Biz birlik oturuyoruz ben kaynanamdan çekiniyorum oyle şort kısa giyinmiyorum. Kaynanam bir gram terbiye verememiş eşimin önünde iç çamaşırla geziyor. Tamam kardeş kardeş ama adap edep diye birşey ya işte insan sinir oluyor
tarafından
Evet kötü bir durum benim görümcede öyle eşim bikere uyardı mini elbise giymiş eğilince heryer dışarda eşimde git üstüne doğru düzgün birşey giy bu ne dedi ben utandım valla edepli olmak her zaman iyidir abi kardeş ana ogulu yok bunun
tarafından
Bunun ablası olunca birşey diyemiyor canim 30 yaşında ne laf söyleniyor ne birşey
tarafından
Boş ver odu onun ahlakı günahı ona sana değil hiç sıkma canını
0 oy
(1,008 puan) tarafından
ay çocuğum o benim.ya 25 yasinda.buyuk oglum sortta giyerim askilida hi dekolte vs dikkat ederim ama evladim o benim ne cekinicem
tarafından
Ya normal giymek dikkat etmek ayrı benim dediğim açık saçık giyinmek eğilince göğüsler ortadaysa ayıp olmazmı bu benim kendi düşüncem kendim için tabi kimseyi yargılama yapmam herkesin kendi kararı :)
(1,008 puan) tarafından
Ona dikkat ederim gogus veya ne bkleyim şortun boyu vs dikkat ederim ama sicaktada kısa kollu giyinemiyorum evde
tarafından
Olsun cnm nasıl rahat ediyorsan öyle takıl :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Giyime her daim dikkat etmek gerekir zaten. tek olsak bile. Sadece giyime degil,.herseye dikkat etmek lazim .Sonucta 7/24 bizi izleyenler var. Esimle tek bile olsak oda da dikkat ederim. 
tarafından
Ayy gece gece korkutma beni :(((
(7,118 puan) tarafından
Niye korkacaksin ki canım.  Doğrular bunlar.
0 oy
(31 puan) tarafından
Ayy ben hamileyim daha neler giyiyorum evde bir bilseennn.. :D ama rabbimin izniyle doğduktan sonra büyüyüp kendini bilmeye başladığı zaman giymem ben de 
tarafından
Huvvuuuu fanfilifinfon hee :D
Giz sen ne fenasın ben kurudum kurudum evde :) çiçekli pijamayla
(31 puan) tarafından
Seviyorum böyle şeyleri bacım :D ama her gün değil tabi bazen eşimin tişörtlerini giyiyordum ohh bol bol çok rahat oluyordu simdi göbekten hiç bir şey olmuyor :D
0 oy
tarafından
Normal gunluk kiyafet giyiyorum ben tsort salvar falan
tarafından
En rahat o valla :D
0 oy
(648 puan) tarafından
Bol alt eşofmanlar ,uzun etekler fovorimdir.Rahat giyinmeyi severim, uzun kollu evin içinde hiç giymem temizlik yaparken felan çok terliyorum hep askılı giyerim.
tarafından
Bende bol rahat şeyleri tercih ederim :D
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benim daha 4 aylik ama yani sort askılı hep giyorum annesiyiz bence ayıp olmaz yani uzuvlarını görmezlikten sonra
tarafından
Bilmiyom ben utanıyorum bir yerim açık olsa oğlumun hemen dikkatini çekiyor erkek çocuğu diye dikkat ediyorum
(1,254 puan) tarafından
6yas birazdaha dikkat etmen gerek benim daha küçük o yaşta dikkat ederim edep çok önemli onlarda böyle böyle öğreniyor ne görürse nasıl görürse öyle olur bence iyi yapıyorsun
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bazen sort bazen pijama bazen askili kafama gore takilyorum cocuklarim suan kucuk en buyuk kizim 4 yasinda oglum 5 aylik daha anlamz diger kizimda 3 :))))
tarafından
Ya kız farklı erkek farklı düşünüyorum nasıl dersen kız çocuğu göğüsleri görse ayıp olmaz ama erkeğe ayıp :D
0 oy
tarafından
Esim izin vermiyor iyle giymeme
tarafından
Boş ver bacım giyme zaten boş ver antin kuntin şeyler bunlar benimki soru işte :D
Giy çiçekli pijamani ohh mis
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Ben evde kısa kol giyerim kapalıyım bu arada ama şort yada kapri giymem
tarafından
Bende giymiyorum oğlum hemen dikkat eder diye çekiniyorum :)

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,001 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,069 göst.
14 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 910 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 303 göst.
9 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,370 puan) tarafından soruldu

381,769 soru

11,429,332 cevap

34,989 kullanıcı

...