0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından

Merhaba kızlar gördüğüm kadariyla burada çoğu kişi kaynana ve kayinpederinden şikayetçi  

Neden böyle sizce ?

• Benim gibi kaynanasiyla anlasabilen yok mu ? :D

36 Cevaplar

+5 oy
(27,352 puan) tarafından

Anlayışsiz kıt insanlar olunca nasil anlaşsın gelinler ?

(1,567 puan) tarafından
Ah ah keşke hemn öyle dediğin gibi yapılabilse sana bişey diyimmi yüzünü görmynce okadarmutluyuzki ama gördğmz zamn kesinlikle huzur diye bsy kalmyo mesafe koydum tavrımı tepkimi belli ettim artk aklma takln benden şikayetçi olan neden benim yüzüme diyemiyoda kocama şikayet ediyo
(6,203 puan) tarafından
Kaynananiz sevmiyo istemiyo niye evlendiriyo oglunu herkes ayri bi degişik yemin ederim.Gidin kaynananiza soyleyin bunu sikayet ettigin bir sey varsa bana soyle diye ondan uzakta olan birinden ne diye sikayet eder ki bir insan
(1,567 puan) tarafından
Konuşmaya o kadar çok yeltendimki  Aydanm eşim hep engel oldu sesini çkarp bsy demiyceksin diye benden büyük 3 eltim daha var ikiside bnden yana onlarada zamaninda az etmemiş geri kalan 1 tanesi onla yaşıyo yıllardr bide kardeşinin kızı afedersiniz ağzınada s***sa  sesini çkarmıyo ona asıl işlerin başı o firavun eltim herkesle bozuştu biz diğer eltilerlrmle bişeyler yapsak çatlıyo kıskançlıktan kaynanada arkasnda birlikte ortalığı karştryolar
(6,203 puan) tarafından
Ayyy bosver oyleleriyle ugrasilmaz bile.Esine soyle o zaman sen nasil sesini cikarmiyosan oda cikarmayacak herkesin kendi ailesi kendi duzeni var.
(1,567 puan) tarafından
Öyle valla dedim ben onun evine gitmem yemin ettim şmdi önümüz bayram zorla beni peşinden sürükleyerek götrcek esim oraya gitmek ölümden daha zor geliyo hiç istemiyırum cnmçok yanıyo yüzlerini görmek istemiyorum hiç
-Reklam-
+3 oy
(119,319 puan) tarafından
En iyi kaynana ölü kaynana dır
(1,567 puan) tarafından
Yaşa sen sevda gerçekten öyle bn istemem hiç kimseyle kötü olmak hatam varsa hep derim kimse çekinmesun yüzüme desin bi kusur yapsam bi saygısızlik yapsam derimki suç bnm hak ettim isterdimki kaynanam bana kızı gibi şefkat göstersin sevsin ben o zaman ona kul köle olurum ama yok malesef öyle kaynanada çok nadir var
(119,319 puan) tarafından
İyileri bize denk gelmedi canoo kader kismet
tarafından
Kızlar iyi olsa da sevilmiyor haberiniz olsun bunu icten soyluyorum nedense nr olursa olsun insan en ufak birseyinde gicik gidiyoor
(1,567 puan) tarafından
Ya diyorumki ömrümüz yeterde bizde kaynana olursak bizdemi öyle olurz diyorum bazen amaben hiç öyle olmak istemem evi ayrı yolu ayrı olsun hiç bişeyinede karşmam beni yaninda ister benimle birlikte bişeyler yapmak isterse elimden geleni yaparım mutluluğu için
(5 puan) tarafından
En mükemmel yorum
+2 oy
tarafından
Kaynanayi napmali kaynar kazana atmalı yandım gelin dedikçe altına odun atmali benimki güya yüzüme anlaşır ama azıcık koz vermim eline hepsi aynı benim annemde kaynana oda azıcık kozu olmasın yeter hepsi aynı hepsi
+1 oy
tarafından

Beennn beennn çok anlaşıyoruz maşallah öz annem gibi:)

(30 puan) tarafından
Oh ne güzel :d
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Karşılıklı beklentiler karşılanmadıgı için oluyor. Bizde anlaşıyoruz çok şükür
(30 puan) tarafından
Sevindim canım ☺
0 oy
(296 puan) tarafından
Ben anlaşabiliyorum uzakta galiba ondan :) bugüne kadar hicbir tartışmamız falan olmadı:)
0 oy
tarafından
4 sene beraber oturunca insan kimin ne olduğunu görüyor o sürekli beni hizmetçi olarak görüyor bende zaman geçtikçe sinir oluyorum bu duruma kendi evime taşındım hâlâ uğraşıyor kayınpederimle hiç sorunum.yok zaten bir şey yapmıyor
(30 puan) tarafından
Ev ev üstüne olmuyor ne yazikkiii :(
0 oy
tarafından

Biz iyiyiz şükür ya :)

Aman o dert bu dert ne ugrasacan 

0 oy
tarafından

Ben varım bennnnnnnn bennnnnn 

Çok seviyorum kaynanamı 

Ana gibi ana canım o benim :angel:

Melek gibi bir karı vesselam :D

(30 puan) tarafından
ne mutlu sana
0 oy
tarafından

Biz anlaşıyoruz valla arada sürtüşmeler illaki oluyor ama o da tuzu biberi olsun :D

(30 puan) tarafından
Yani
0 oy
(673 puan) tarafından
Varrr biz gayet iyi anlaşıyoruz hiç bi kötülüğünü görmedim kendi kızlarından ayırmaz
(30 puan) tarafından
Enn guzelii
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Benim Kaynanayla sen gibi 10 tanesi olsun gene anlasamaz büyük konusmuyorum eminim:D

(30 puan) tarafından
Ahahah hiç gulecegim yoktu :D
Vallaha inanirim var öyleleride ne yazık ki
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Cok guzel anlasiyoruz sukur benim kaynanam<3

(30 puan) tarafından
Sevindim anlasanlari görünce ya bazen buraya giriyorum post okumaya herkes dertli uzuntulu
Ne mutlu canım sana:)
0 oy
(50 puan) tarafından

Yaa kesin şükür sana benimki gibi kaynana denk gelmemiş ayrilmamizi dört gözle bekliyor ayrıldım bir ara bana wp'den msj attı oh allah'a şükürler olsun dualarım kabul oldu diye gelde bu kaynanayla ıyi anlaş :D

(30 puan) tarafından
Ahahaha gerceken mii saka gibi yaaa
0 oy
tarafından
Benim gibi kaynanasıyla bi saat dedikodu yapan var mi?
(778 puan) tarafından
Ben ben dertlesiriz dedikodu yaparız
tarafından
Aynen öyle ben severim gezginci bide ogluma hep laf yapar beni tutar
(778 puan) tarafından
Aynen bizde öyle vala
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Ah yavrum zamanında bende iyi anlasirdim hatta burda kaynana postu açanlara kizardim eğer siz anneniz gibi davranırsanız oda size kızı givi davranır diye ama yok yani benle bal kaymak olan kaynanam nolduysa eşimle aramı açmaya çalıştı kaynana degilmi adı üstünde sinsi şeytan :alien:

0 oy
(778 puan) tarafından
Çok şükür Raabbim bozmasın her sıkıştım anda yardım eder çok merhametli çok vicdanlı bir annem var Allah razı olsnn ondan öyle bı kayınvalide yoktur bence
0 oy
tarafından

2 yüzlu olmasin, arkamdan konusmasin, ne varsa yuzume soylesin, dedikodumu yapmasin, oglumu benden kiskanmasin, kendi oglunun da yakasini bi salsin artik yaw.sanki emzikli çocuk bi salmadilar bizi. Evlendik yaw evlendik. Birakin da evliligimizin sefasini sürelim. 

Tesekkur ederim. Isteklerim bu kadar :woot:

0 oy
(344 puan) tarafından
Valla ben kaynanam.kayinpeder görümcelerim ile coook iyi anlaşıyorum ama eşim akrabaları ile hiç anlaşamıyorum herşeye burnunu sokuyorlar karışıyorlar 
0 oy
(738 puan) tarafından
Bende onlardan biriyim anlasamayanlardan daha dogrusu o benimle anlaşamıyor naptım bilmiyorum neyseki kurtuldum 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 636 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Esmerqueen1 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 542 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 520 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 473 göst.
2 Kasım 2020 Aile kategorisinde Tugba ayaz (76 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,118 cevap

34,853 kullanıcı

...