0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Aglicam şimdi :'( spiral taktirdiktan sonra kanamam çok asiri arttı.

Sabah uyandığımda manzara buydu. Zaten regl günlerimde sancim çok oluyor hem sancıyla uyandım  apar topar hastaneye gittik hemde burası boyle kaldı :sick:

Yatağı mi degissem çöpe atsam napsam bilmiyorum ki üstünü temizlesem de içine illaki akmistir :'(

Başına gelen oldumu temizliği nasıl yaptınız eğer temizlediyseniz kokusu falan kaldımı?

11 Cevaplar

+1 oy
(4,290 puan) tarafından
Bunu fotoğrafsız da anlatabilirdin illa görsele gerek yok hepimizde aynı şey geliyor sonuç da. Yatak da alezin yok mu
(1,358 puan) tarafından
Alezim birsuru var ama tek kişilik
(4,290 puan) tarafından
Bu lekenin altında alez yok muydu
(1,358 puan) tarafından
Yoktu işte yatağa geçti
(4,290 puan) tarafından
O zaman domestos falan yap sonra karbonat veya naftalin ile kokusu falan gider 1 gün beklesin sonra süpürge ile iyice cekersin
-Reklam-
+1 oy
(14,080 puan) tarafından
Yatağını mi çöpe atarsin yoksa evi komple mi yıkarsın onu bilemem ama keşke bunu buraya atmasaydın çünkü her kadının başına gelir ama buraya atılması bence uygun değil!!!!!!...........
(1,358 puan) tarafından
Ya ıntten baktım bulamadım tecrübeli kişilere sordum başına gelen varmı diye ne var bunda
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çarşafı yika yatağinda domestos döküp sil canim illaki rengi kalacaktır ayrıca spiral bendede kanama yapiyor vücuttan vücuda değişirmiş demekki senin vücudunda kabul etmedi spirali 
(1,358 puan) tarafından
Rencide kalmasın kokusuda ya :/
0 oy
tarafından
Resim atman gercekten sacma yaa bebeginin kakasini atsan eyvallahta bu hepimizde olan sey anlatsan anlardik zaten 
(1,358 puan) tarafından
Tm kaldirdik sakin olun
0 oy
tarafından
Sarsafi makineye at yikansin camarsi suyu sünger ile sil yatağı ama fazla ıslatma iki gün önce bende de oldu
(1,358 puan) tarafından
İçinde kalmazmi ama kan yatağın taa orta kısmında sunger de?
tarafından
Bulaşık süngeri len sarı tarafı yada lif kullanmadığın seninki yine hafif olmuş benimki sanki amiyelat dan çıkmış gibidi
tarafından
Önce çamaşır suyu sonra sabunla sil açik bırak kuruşun sonra çarşaf tak
(1,358 puan) tarafından
Tm canim cok sağol yapayım hemen
tarafından
Fazla ıslak silme ama canım lecke kalabilir hafif ıslak yap canım

Birşey değil canım:)

Kolay gelsin bundan sonra geceleri tapbon tak rahat edersin
0 oy
tarafından
Canım fotoğraf atman şart değildi çarşafı çamaşır suyuna bas sonra yıka güzelce yatak içinde burda yazıyo https://www.wikihow.com.tr/Yataktaki-Kan-Lekesi-Nas%C4%B1l-%C3%87%C4%B1kar%C4%B1l%C4%B1r
(1,358 puan) tarafından
Tamam çok sağol kaldırdım resmi
0 oy
tarafından
Her kan geldikce yatak mı atıyosunuz çöpe ozaman her ay başı bi yatak değişimi yapın bünyeden bünyeye fark var zaten
(1,358 puan) tarafından
Hiç bu kadar kan gelmemişti.  İçine kadar aktiysa atarım yani
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Doktor ne dediii geçmiş olsun 
(1,358 puan) tarafından
Ağrı kesici serum için gittim sancim azaldı sağol canim
(4,136 puan) tarafından
Sipral aslinda cokda faydali bişey deyil canim insanın fitratiyla oynamamalı.  Allah bizi hersey adet veriyo temizlenelim diye .. yinede sen bilirsin
(1,358 puan) tarafından
6 sene boyunca çocuk düşünmüyorum en iyi korunma yöntemi o diye onu tercih ettim ama çip taktircanmi aten emzirmeyi kesince
0 oy
(27,451 puan) tarafından

iyikide görmedim geçmiş olsun :getlost:

0 oy
tarafından
Bende görmedim ama yataktan çıkması zor gibi ya anca yatağı yikayacan öyle 
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Ben spira l taktırmıstım 8 ay kullanabilir. Asırı kanama yapıyordu bana yaramadı bende siz gibiydim. 8 ay sonrası doktorum alınması gerektiğini söyledi aldırdım. Belli ki sizede yaramamış. Bazı kişilere asırı kanama yapıyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 381 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.