0 oy
3,695 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından

Kızlar 1 yıllık evliyim gurbetteyim kaçarak evlendim hamile kalınca üniversiteyide dondurdum. Çok yalnız hissediyorum kendimi hiç arkadaşım yok öyle kafamı dağıtıp ilgimi çekebilecek uğraşlarımda yok eşim saolsun destekçim artık neredeyse çamurdan arkadaş yaoacak bana o kıvama geldi ne yapsamda mutlu olsa bu kız diye uğraşıyo onuda eve hapsettim hep o a sarıyorum sıkıntıdan. Ben arkadaşa önem veririm ama bi tane bile yok. dışarıdan çok soğuk mu duruyorum acaba diye kendimi sorgulamaya başladım. Ya da bu devirde herkes mi böyle :( Bu durum beni çok üzüyor sıkıntımı derdimi paylaşacak kimsem yok bi burayı biliyorum ama ulu orta herşey her sorun yazılmaz burda da  Keşke biraz yüzüm gülse arkadaştan yana. 

57 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yahu postu kim çıkardı bizde yazıyozz
tarafından
Biz seninle olabiliriz zeynoooo ❤️☺️ 2 yil onceki post bu
tarafından
Serifemm pozitiflik abidemm
tarafından
Sen artik gitmiyosun bi yere. Kimseye de bir sey anlatma ❤️
tarafından
Hee Şerifee. Kandırıldım yaaa
tarafından
Gitmiyorum artk bu son hesabım ♥️
Kimseye de anlatmiyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sibosss buldun mu gizzz arkides
tarafından
Sibosss en son ağustosta yazmis
tarafından
Sibosssssss yaaa
0 oy
(52 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar çok yazan olmuş yeni gördüm. Sakin olun ben hala yalnızım (: kaderim bu herhalde 1 tane  oğlum  oldu 2. Ye hamileyim artık onlar arkadaşlık edecek napayım umudu kestim 
(3,159 puan) tarafından
Ya kiyamam sana
(3,205 puan) tarafından
Ayy iyiki cevap yazdın ☺️ merak etmistim
(1,856 puan) tarafından
Bugun bebisimi bir restorant diyeyim isim vermeyeyim canın çekmesin goturdum garsona dedi ki merhaba benim adım....... Bu da arkadaşım annem çok üzüldüm onun da senin gibi hiç arkadaşı olmadı üç yaşini doldurmasına bir ay var
tarafından
Çok erken döndün kız:) hhbhbvvbb
0 oy
(509 puan) tarafından
Burda takıl cnm benim de yok burdakiler le Arkadaş oluyorum ehh tabi yeni üyeyğm eskisini dün sildirdim ben sana arkadaşlık ederim ❤️
0 oy
tarafından
Bune be eski sorumu buuu
0 oy
(194 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canim
0 oy
(390 puan) tarafından
Benden bahsetmişsin pskolojik destek aliyorum insanlarla anlasamiyorum sahte geliyolar guvenmiyorum kimseye
0 oy
tarafından
Gurbetteyim deyince yurt dışındasın sandım. Keşke yakın olsaydık ya ben çok iyi arkadaş olurdum niyeyse bazı insanlar bu konuda şanssız
0 oy
tarafından
Üniversiteye devam et böylece sklacak zamanın kalmaz :) 
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Çocuğun yoksa kursa başla. Arkadaş edinecek ortam olmayınca arkadaş da olmuyor haliyle. Arkadaşlıklar okul kurs gibi ortamlarda oluyor en çok. Evde durudugun yerden nerden arkadasin olcak. 
0 oy
tarafından
Yalnız değilsin bende gırbetteym ve tek bir arkdşm bile yok
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Cnm bnm yanlz değilsin bende burdayım istediğin zaman yazabilirsin❤️
0 oy
(571 puan) tarafından
Burdaki hanimlarin hepsi arkadasin kardesin evet belki birbirimizi tanimiyoruz  hic gormedik ama inan burdaki ortam insanin kendi ortamindan daha iyi
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Son postumu oku :D sende doncu arkadaşlara denk gelme :D :D
0 oy
(506 puan) tarafından
aman canim bu konjda hic tasalanma yalniz degilsin. benim de yok arkadasim basta senin gibi dusunuyordum ama artik kendimk uzdugume degmiyor bunu anladim. sikayet edecegime yasadigim anin tadini cikariyorum. eskiden yuruyus yapacak bir arkadas olsa da yurusek diye soylenirdim simdi kimseye ihtiyacim yok hazirlaniyorum bebegimi de arabasina oturtuyorum termosa da guzelce cayimi demleyip cikiyorum parka. huzurla cayimi kahvemi icip temiz hava alip bebegimi de havalandirip evime donuyorum. sana da tavsiye ederim inan bazen olmamasi daha hayirli. kendini uzdugunle kalirsin bosver. mutlu olmamiz icin illa birilerine ihtiyacimiz yok. sen once kendinle mutlu ol gerisi gelir.
0 oy
(124 puan) tarafından
Benimde yok gel arkadaş olalim
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Post hortlamış ☺️

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 451 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.