0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Elimden geleni yapıyorum artık ama bı yol bulamıyorum yardımcı olun lütfen sevdiğimin farkındayım saçma sapan düşüncelere kapilmistimm atlattım geçti ama eşim bana sürekli kötü davranıyor her gece ağlamaktan yoruldum ne uyku ne bsy sabhalara kadar uykusuz oturuyorum ne isterse yapıyorum bı dedigni iki etmiyorum ama yaranamiyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Degmiyor yapmayın vallahi değmiyor 
(256 puan) tarafından
Sevmediğimi söylemiştim zamanında ama geçti seviyorum hemde çok istiyorum ki gerçekten karı koca olalım ama hakketim galiba
tarafından
Kotu davranilmayi naptinda hakketin tamam hepimiz kocalarımızı seviyoruz ama nanköre napabilirsinki yüz verme akli başına gelene kadar hatasını anlasin yada içinden geldiği gibi davran ama haksızlığa boyun eğme
(256 puan) tarafından
Yüz vermemeye çalışıyorum ama inan içimden geçen o değil hep iyi olalım yakın olalım diye çabalıyorum  o çok uzak bana
tarafından
Allah gonlune gore versin o zman inşallah eşin  merhamete gelirse kıymetini bilir
(256 puan) tarafından
Amin canm inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun :(
(256 puan) tarafından
Amin kuzum ama hata bendeydi
tarafından
Aranızda ne geçti bilmiyorum kuzum Rabbim büyüktür
(256 puan) tarafından
Canım burda bayg linç yedim anlatmak isterdim ama yine aynısı olur
tarafından
Boşver canm
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kotu davranmasinda ki amaç ne?
(256 puan) tarafından
Zamanında sevmediğimi söyledim yalana gerek yok bana çok kötü şeyler yasatmisti evlenmeye mecbur bırakmıştı kendine şimdi ise geçti hepsi seviyorum ama kendisi sürekli hakaret ediyor durduk yere ben istiyorum ki arkadaş gibi değilde gercekteb karı koca olalım yanında dahi yatırmiyor anlamıyorum hep beni suçluyor
(6,203 puan) tarafından
Kacan kovalanir sizi insan yerine koymuyorsa sizde insan yerine koymayacaksiniz belki akli basina gelir.Kimse kimseye hakaret edemez
(256 puan) tarafından
Deniyorum konuşuyorum gel bak böyle yapalım böyle olalım tamam diyor yine aynı çok sinirli hakim olamıyor kendine. Tedavi görüyor ilaçlarında kulalndiramiyorm yordu artık beni kızımız. Var onun için herşeye boyun egdm
(6,203 puan) tarafından
İlaclarini zorla da olsa kullandirin yoksa daha da kotuye gider
(256 puan) tarafından
Asla içmem diyor bilmiyorum kimseyi de dinlemez zaten
0 oy
tarafından
Öyle yaparsan yaranamazsın tabi canım. 
(256 puan) tarafından
Çok kötü şeyler yaşadım eşimin yaptikalri asla kabul edilecek cinsden değil insanlar çok ön ayrgili
tarafından
Linç edenler kendine baksin sanki hayatları dört dörtlük kimsenin hakkı da yok
(256 puan) tarafından
Aynen ama işte anlsmiyorlar
tarafından
Boşver kuzum kimse kimsenin ne yasidigini bilmez burda anlattıklarımız yasadiklarimizin binde biri. Allah yardımcın olsun senin de eşine akıl fikir versin
(256 puan) tarafından
Amin kuzum sagol
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sabir daha da sabir gerekiyor elbet alisicaksin
(256 puan) tarafından
Sabrediyorum inanki gormemislikten geliyorum ama dayanamz oldum bosansam olmaz değer veriyorum yokluğuna dayanamam bı şekilde ders vermem lazım ama nasil
(14,079 puan) tarafından
Sen aklından o adamı atmadığın sürece eşine alışamazsın onun yaptığı her şey sana zor gelecek em iyisi kafanda ve kalbinden en önemlisi beyninle bitir sonra eşine yönel bak o zaman her şey yoluna girer
(256 puan) tarafından
Kuzum bitti hataydı bı buhrandi geçti gitti eşimi seviyorum değer veriyorum yöneldim onun icicn herşeyi yaparım yapiyorudma
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Cnm kendini oyle harap etme sende günahsn geçmiş zman ne olmuşsa yaşanmış hiç geçmişi düşünme ama eşin nye sna hakaret edyor ki
(256 puan) tarafından
Bilmiyorum sürekli gerizekalisin sen malsin sen hep böyleydi falan ne yapsam boyle
(5,355 puan) tarafından
Bnnm eşim şakadan der mesela ciddi syledinde o lafın on kattınıda ben ona syluyırum susuyor ne yapyorsak gerçektwn kotu olan biz oluyoruz yaa ***** olıyoruz mal olıyıruz nblm en iyisi hiç takmıyacan erkekler evlenince bazıları huyunu degştryor
(256 puan) tarafından
Cekemem artık yoruldum değersiz olmaktan ezilmekten hak etmiyorum bunalri ben onun için ailemden vazgeçtim ona geldim onun beni buna mecbur bırakması hiç birini hak etmedjn
(5,355 puan) tarafından
Ya tabi herkes ailesini bırakıyor evleniyor mutlu huzurlu yuva kurmak içn evlilikte ilgi değer çok önemli zor olıyr yaa oyle ama yınede sabırlı ol belki zmanla düzelr sen ağlama oyle kendını yıpratma sende gunahsın yanı betrerın betrı var hergun dayak yıyen aç kalan bak bunları düşün beterin beteri var gerçektn yıne şükret kmseye uyma eşini al karşına konuş bence
(256 puan) tarafından
Konuştum denedm olmuyor analsamiykruz hep ters düşüyoruz  ailemi arayıp konusmicam belki kabul ederlerse gidecem
0 oy
(283 puan) tarafından
Bir dedigini iki yapma belki kıymetini öyle bilir 
(256 puan) tarafından
Denicem sağol canım
0 oy
(1,250 puan) tarafından
 Bir dediğini iki etmezsen daha çok yıpranırsın canım benim Erkek Milleti kendine uğraştıran kadınları seviyorlar maalesef çok yüz verme hatta hiç konuşma o seninle konuşmaya çalışsın eski hislerimi yeniden canlandırma de ve Bir daha da onunla hiç konuşma  tekrar o sana Yanarsın tekrar o seninle konuşmaya çalışsın
(256 puan) tarafından
Çok değişik bı insan ilgi versem olmuyor vermesem olmuyor kiskanmasam niye kiskanmiyorsun kıskansam laf diyor arama diyor gün içinde aramıyorum niye aramadn diyor deli yeminle deli
(1,250 puan) tarafından
bir insanın birini araması için O kişiden sevgi ve ilgi görmesi gerekiyor de kıskan Sen de Kıskanıyormuş gibi yap baksana Bunlar dikkatini çekiyormuş çocukla uğraşıyordum vaktim yoktu temizlik yaptım yemek yaptım vesaire gibi bahaneler uydur Sen üstüne düştükçe beyefendi kendini salmış maalesef
(256 puan) tarafından
Bundan sonra ne hali varsa görsün zaten yoruldum valla dayanamıyorum bende insanım ya neler çektim neler yaşattı köpek bana ben affettim ama şımardi galiba
(1,250 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen öyle canım sal ipini Bak gör nasıl dönüp dolaşıp sana geliyor simarmis  iyice Sen onun annesi değilsin karısısın bunu bir kere aklina soksun Ama bunu onun aklina sen sokacaksın
(256 puan) tarafından
Aman canım herşeyi denedim neler neler ama aynı iste inat ondan yapiyir
0 oy
tarafından
Sen ne isterse yapıyorsun peki sen ondan bişey istiyor musun? İste hep iste sende emin ol sen istedikçe kıymete bineceksin. Eğer isteğini yapmıyorsa sende yapmayacaksın 
(256 puan) tarafından
Dedim hani ne için çalışıyorsun kim için bizim için diyor peki nerde hani diyorum eksiğini al sor diyorum yine aynı yine aynı şekilde devam ediyor kızıma takılan paralarla idare ediyorum hem kızımın ihtiyavini alıyorum hem kendiminkini yüzüklerini sattım onun yüzünden bsym kalmadı en son bı tlfnm kaldı oda gitsin ben yaparım alırım kendi ihtiyaçlarımı
tarafından
Canım bebeği annenler bırakıp çalışma durumun varsa dene bence
(256 puan) tarafından
Annem alırsa abilerim kabul etmez kaçtım çünkü kendi basimin çaresine bakmam lazım olmicak boyle
tarafından
O zaman tek çare sabır canım mutlaka sabrının meyvesini yiyeceksin ya bu dünyada yada diğer dünyada elbet
(256 puan) tarafından
İnşallah canm

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 380 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 652 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 620 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde Le.leyli123 (40 puan) tarafından soruldu