0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından
15 haziran 00.40 da doğum ettim yüksek riskliydi doğumum yasama şansım %1 falandı. Çok şükür belden uyuşturma ile doğurdum bebeğimi o sağlıklı tek tesellim bu.ben doğumdan sonra fenalaşıp morarmışım.bir çok hastalığım var bazılarınız hatırlar. Doğumda ölümden döndüm 3 4 gün anestezi 3.basamak ağır yoğun bakımda yattım. 3 4 gün kadın doğum yoğun bakımda kaldım şimdide 4 5 gündür göğüs servisinde normal odada kalıyorum. Bebeğimi bi kere göremedim 1 kerecik kucağıma alamadım.ben daha yoğun bakımdayken taburcu etmişler.kaynanam bakıyor.bebegim 1 damla içemedi sütümden ;'( bende sadece fotolari videolari var .icim aciypr yaniyo ona bakinca .ben haric herkes gordu kucagina aldi öptü kokladı.bi ben bi ben dokunamadım yavruma :'( o kadar zor bi psikoloji ki.o ağır yoğun bakımda ağır hastaları içinde lohusa halimle ağlama krizleriyle kaldım. Psikolojim bitik.bedenen ruhen çökmüş durumdayım.14 günlük oldu bebegim daha kokusunu bilmiyorum. Ilk banyosunu görmedim. Ilk kıyafetlerini giydiremedim .Ilk sesini bile duymadım...ailem zaten beni kaybetme korkusundan perişan oldular esim desen bitti zaten.hepsi ağla uzun mahvoldular..ben kendime mi onlara mi yoksa yavruma mi üzüleyim..O kadar zoe bi sınav ki .zorlandigim.halde şükür demeye çalışıyorum sabır etmeye çalışıyorum ama herşey yerle bir olmuş durumda.aort damarında genişleme var orta düzeyde uyku apnesi var.suan için bunların üstünde duruluyor .dua edin bana :((

35 Cevaplar

0 oy
(488 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım, Rabbim şifa versin inşallah, bebeğime de tez vakitte kavusmani diliyorum. Çok şükür bebeğin sağlıklı ve ilgilenenler var. İyi olursun inşallah, Rabbim içini ferahlatsn
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok üzüldüm tez vakitte iyileşir yavruna kavuşursun inşallah
0 oy
(265 puan) tarafından

Allah sifa versin yavruna kavuştursun kuzum<3

0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun rabb'im şafi ismi ile şifa versin de biran önce evladına kavuş inşallah 

Kavuştuktan sonra bol bol öpüp koklar sarar sarmalarsın kuzum 

0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun kuzum :(

0 oy
(55 puan) tarafından
Okuyana kadar ağlamaktan durduramadım kendimi inan. Rabbim şafii âdının hürmetine şifa versin canım bir an önce kurtulup bebeğini kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Rabbim seni evladına kavustursun ve bidaha hiç ayırmasın sizi inşallah 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim yavrunuza bağışlasın... Anneler nolursa olsun güçlüdür yaa siz kendinizi bebeğinize saklayın sabredin pskolojisi çok önemli rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah ... 
0 oy
tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah, bol bol dua et canm, Allah'ın izniyle sen onun zaten annesisin, doycaksin yavruna iyilestign zaman, hep birlikte olcaksn kuzucugunla.
0 oy
tarafından
Allah seni hayırlısı ile önce sağlığına sonra yavruna kavuştursun kocaman bir ömrü birlikte geçirin inşallah ecmain amin
0 oy
(29 puan) tarafından
Rabbim binlerce kez yardımcın olsun insallh insallh insallh 
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Allah tez zamanda şifa versin inşallah canım benim 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur evladına hiç ayrılmamak üzere kavuşursun❤️

Durumun nasıl su gün çıkacaksın diye bişey demiyorlar mi
0 oy
(2,589 puan) tarafından

ALLAH ŞİFA VERSİN İNŞALLAH CANIM BENİM ❤️❤️❤️ TEZ ZAMANDA YAVRUNA KAVUŞURSUN İNŞALLAH 

0 oy
(2,589 puan) tarafından

ALLAH ŞİFA VERSİN İNŞALLAH CANIM BENİM ❤️❤️❤️ TEZ ZAMANDA YAVRUNA KAVUŞURSUN İNŞALLAH a❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 528 göst.
26 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Samirakerim (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 407 göst.
12 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 346 göst.
29 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.