0 oy
1,949 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben kadar doğru bilmiyorum eşime erken test yaptım gebeyim demiş  1 haftalık olan şey erken testte çıkarmı bilmiyorum yapanlar daha iyi bilirler bende dün gidip davamı açmıştım üzerine bunu duydum bugün daha iyi hissediyorum kendimi üzerimden yük kalktı 

36 Cevaplar

+16 oy
tarafından
Sana şunu diyim sen boşandıktan sonra biraz zaman geçsin o kocan olacak herif başını taşlara vuracak buna adım gibi eminim. Sende hayatının tadını çıkarıyor olacaksın tabii 
tarafından
İnşallah canım tek istediğim hayatımın yoluna girmesi
-Reklam-
+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Çıkar testte canım 
tarafından
Öyleymiş maalesef sağol kuzum
0 oy
tarafından
Ya allah aşkına aordumda cevapta vermedin kadinin kicasi biliyor mu bu durumu
(6,047 puan) tarafından
Mihricana hak veriyorum. bilmek kadının kocasının da hakkı en azından oda varsa bebek üzerine almaz hemde nafaka falan vermez üstüne oda tazminat davası da açar. İyice sıkisssinlar köşeye.
tarafından
Aynen adamin belki birseyde haberi yok bir anda yuzustu kalacak yazik degil mi
tarafından
Kesinlikle katılıyorum kızlar madem bir bo.k yediler ikiside darbe yesin vallahi tanımıyorm etmiyorm kadını ama o kadar kötü olmasını istiyorm için soğusun
(6,047 puan) tarafından
Kesinlikle adam karısına tazminat davası açsın elma kurdu da kocasına. Borç ödemekten keyif edemesinler sürünsünler. Şahsen benim içim anca o zaman rahat eder. Sanırım surunmelerini biz elmakurdundan daha çok istiyoruz :)
tarafından
Benim eşim bana bunu yapsa donuna kadar alirim mahvederim onu
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Çıkmaz. Zarflamış elinde tutmak için eşin hala onunla iletişim halindeyse boşa gitsin zaten 
(1,550 puan) tarafından
1 haftalık ilişki için dedim ben de. Bi de o da evli yanlış hatırlamıyorsam. Çocuk eşi üzerine olur.
tarafından
Demi 1 haftada belli olmaz belkide kocasından hamile bunu kandıracak
(1,550 puan) tarafından
İlişkiden 14 gün sonra testlerde çıkmaya başlıyor o da nadiren yani.. Bence hamile bile değil kendine bağlamaya çalışıyor. Yaşında düştü derse şaşırma
0 oy
(13,019 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Vay serefsizz bir de hamile bırakmış miğde bulandırıcı varlıklar 
(1,772 puan) tarafından
Kübra iyimisin kahkaha attim:))
(13,019 puan) tarafından
Ayy kiz tel otomatik yazmış migde hemen düzeltiyorum:))
tarafından
Sjsjsjsjsj Niğde bulandırıcı diye görünce espri yapıp ortamı yumuşatmak gerek dedim :Dd iyiyim iyiyim
tarafından
Gerçekten midem bulandı çok yoruldum
tarafından
Senin yorulacagin uzulecegin hiçbir şey yok sen mi ihanet ettin ? Hayır. Sen mi namussuzluk yaptın ? Hayır. Kaybettiğin bir şey de yok. Şükret ki çıkmış yediği haltlar ortaya ne adiler var gizli saklı senelerce her haltı yiyen Allah yardımcın olsun canım kurtulmussun o şeref yoksunundan
0 oy
(10,939 puan) tarafından
1 haftalık cıkmaz bacım erken tesste 4 haftalık olan cıkar. 
tarafından
Belkide kuzum kandırıyorda olabilir
0 oy
(921 puan) tarafından
Kocan baskasini hamile mi bırakmış benmi yanlis okudum acaba :( allah islah etsin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bir haftalık gebelik kanda bile çikmaz teste nasil çiksin yuh başka kulup bulamamişmi 7 günde ancak rahme tutunuyor 
tarafından
Kandırıyorda olabilir tabi canım ne diyeyim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bence eşin yalan söylüyor bir haftalık değildir bir haftalık zaten çıkmaz. Boşver kendine daha güzel bir hayat kurarsın inşaAllah. 
tarafından
İnşallah canım ♥️
0 oy
tarafından
Şimdiden sonra o düşünsün en iyisini yaptın dava açarak birkaç kez okudum postlarini da seni hiç hak etmemiş zaten
tarafından
Sağol canım ♥️
tarafından
Kapat ele kulaklarını hayatını yaşa bir daha bu dünyaya gelemeyecegiz
0 oy
(1,267 puan) tarafından
1 haftalık çıkmaz 
0 oy
tarafından
Her gün daha iyi hissediceksin kuzum hele bi bitsin bu dava işleri o zaman hayata tekrar gelmiş gibi olucaksın. 1 haftalık değildir belki bide kocasından mı senin öküzden mi oda belli değil. İlişkileri ne zamandır sürüyor belli değil sonuçta herşey olabilir.
tarafından
Canımsın ♥️
tarafından
Sende benim ❤️❤️
0 oy
(119,334 puan) tarafından
kurtulduguna sevin bacim sen 
tarafından
Tek üzüldüğüm yıllarım
0 oy
tarafından
Belki daha önceden ilişkileri vardı. Yoksa 1 haftalık ilişkide hamilelik belli olmaz 
tarafından
Belkide vardı canım ben son dakika öğrendim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Allaha sal bu pislikleri
tarafından
Saldım♥️
0 oy
(210 puan) tarafından
Yalan ya da gercek, cok iyi olmus bu haber aslinda,belki de barismayi bile dusunurdun bunu duymasaydin, sonuc senin icin farketmez davani acmissin, kararli ol onune bak, karsindaki adamin potansiyeli bu demek ki, cok sukur kurtuldum de ve mutlu ol. 
tarafından
Sağol canım ♥️
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Valla okuyorum postlarini ama cevap yazmamıştım 

Fotoğraflarınızı bile gördüm. Sen dünya guzelisin bahtım da bundan sonra güzel olsun. Eşin malesef çok çok pişman olacak geçici heves tutku şuan onların yaşadığı yuva yıkanın da yuvası olmaz rezil bir kadınmış. Kendi ahiretini kendi karakterini yaktı asla üzülme. Hayatında başarılar 
tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah bundan sonrası benim ve çocuklarımın için iyi olur
0 oy
(147 puan) tarafından
Kız bunların hepsinin delilini tut herşeyi al elinden 
tarafından
Bişeyi yokki alayım canım :)
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Çok üzücü bi durum en iyisini yapmışsın rabbim yardımcın olsun canım 
tarafından
Amin sağol kuzum ♥️
0 oy
(2,321 puan) tarafından