0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (197 puan) tarafından

Ben 30 haftalik hamileyim  temizlik yapiyordm ve bitirdm esime dedim boya getir eve boya vuralim  baktim iki gundur sesi cikmadi bende sinirlendm dedim ramazn geldi seni niye boya getirmiyon baktim boyaci esimn halasinin oglu geldi bakti dedi tmm yarin gelip boya yapicam bir gun gecti esim boya alicakti baktim almadi dedi ev topla cikicam ev sahibi demiş oglumn ceyizini getiricm agustusta bende tmm dedim olsun dedi yok onlar  beni sinirlendirmişler   basta dememişlr ben ev arim ramzna bir hafta soyluyorlr falan rutubetlii  tabi kirada oturuyom suan  bende mutfakla oturma odami hep topladim iki gun bakti  baktim bugun bana diyor seher ser bayramdn sonra cikalim bende sinirlendm oturdm düşünuym siz olsaydnz napardnz  uzun oldu k.bakmayin:( 

4 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Çocuk oyuncağımı  bu karnın  burnunda bir topla bi diz. Valla yerinde olsam.oldugu gibi bırakırım 
(197 puan) tarafından
Bi gorsen tansiyonumde ikide bir dusuyor tuzlu ayranla ayakta duruyom topladim simdi düzeltim  yardim edicm sana falan diyor dedim neden boyle yaptin  ben sadece boya getir dedim temizligim bitmişti diyor boş ev yok diyor moralim cok buzuk zatn bayram dn sonra cikicm bidaha toplicm
(4,875 puan) tarafından
O zaman hepsini açma kaç kişi iseniz ona göre tabak bardak çıkar yatacağınız yastık çarşaf için birde kıyafetlerinizin birazını çıkar nasılsa 1 ay sonra tekrar çıkacaksın  yerinde olsam öyle yapardım .
(197 puan) tarafından
Ama iste bayram gelen oluyor gidin  olur hani nasil  cikartmiyom zatn 2+1 de oturuyom esyalarimi nereye koyucam ben gercektn hic iyi degilm
(197 puan) tarafından
Evet canm dedigin gibi olucak suan uc ev var bayramdn hemen sonra cikicaklar ve esimle karar verdik bi kac tapak canak bardak cikarticam sadece mutfagi bi kac parca acicam yatak odami salonu duzlticem diyer taraf esyalarimi koyup kapaticam kapiyi   yapack birsey yok ev bulamiyom bide bu 4 cu ev degisim her seferinde acele ediyoz dogru ev bulamiyox onun icin dedim acele etmiyelim
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
serme oyle dursun. oyun mu bu ser topla cok istiyosa kendi sersin
(197 puan) tarafından
Iste simdi gonlumu almaya caliyor yok dedim bn robot degilm dedim
(717 puan) tarafından
Hazır toplamışken bulsun ev çıkın derim karnın burnunda sana toplattığı yetmez gibi bide dursun demiş ben olsam cingar çıkarırım hiç bişey demedinmi doğuma kadar yerleşmiş olursun temizliğinde çıkmış olur aradan sakın kabul etme bence
(197 puan) tarafından
Bende dedim sen dalgami geciyon ben hepsini topladim bide tekrar sericm dolaplara dizicm bidaha bayramdn sonra toplicam dedim hamileym bana acimiyon insnm dedim sustu sende haklisn diyor
(717 puan) tarafından
Tabi haklıyım saol deseydin..  Töbe yarabbim yaa küfür eder gibi iş yapıyorlar bazen bu kocalar..
(197 puan) tarafından
Canm suan bekliyom işte  ya bana tekrar yerlestir dese napicam bilmiyom
0 oy
tarafından
Az kalms 1 ay idare et canm topladklarni hc bosuna tekrar serme
(197 puan) tarafından
Hani nasil yapicam bir ay boyle toplu kalicak evim bayramda milet geliyor
tarafından
Bayrama yakın tasin canm yerlesene kadar kimse gelmez
(197 puan) tarafından
Boş ev bulamiyor canm ne yapacm bilmiyom
0 oy
tarafından
Adamı da bir koliye koy ağzını da sıkıca bağla iade adresi göstermeden dünyanın onur ucuna postala gitsin :D dalga geçer gibi o ne öyle ya normal zamanda olsan neyse hamile hamile topla ser topla ser cinnet sebebi :))
(197 puan) tarafından
Canm vallh oyle kala kalmism dedim ne yaparsn yap yeter dedim
tarafından
Bırak hiç uğraşma sermeyle falan evi bulun çıkın ha şimdi ha bayramdan sonra ne fark eder hazır toplanmisken çıkın
(197 puan) tarafından
Canm ist3 ev bulamiyor ramzn diye kimse yerinde kibirdamiyor cikicaz diyende cikmiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 213 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
6 cevap 80 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,944 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı

...