0 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar her gün temizlik yapsam da hiç bitmiyor bu evin işleri siz nasıl başa çıkıyorsunuz ben bir yeri yaparken diğerleri dağılıyor hiç yetişemez oldum 

21 Cevaplar

+2 oy
(14,079 puan) tarafından
Bazen olmuyor oturup ağlıyorum yeter diye 
tarafından
Gercekden bende öyleyim yetisemedigim zaman aglayasim geliyor :)
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Bitmicek :) en iyisi yapmamak
tarafından
Bende bazen öyle düşünüp yapmıyorum :))
Ama ertesi gün kalktığımda daha çok oluyor :)(
(25,224 puan) tarafından
Benim şuan kociş yapıyo sen bebege iyi bak ne yapılacaksa bana söyle yeter diyo :D
tarafından
Ay nerdeeee bişey yap desem anca iş buyuruyon der :))
(25,224 puan) tarafından
:)))))).....
+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Daha dün evleri sildim süpürdüm yine battı ev işi nankordur :( bitmiyor bulaşık çamaşır ütü yemek off off :( 
tarafından
Gerçekten çok zor hele ütü birikip kalıyor hergun ne yemek yapacam diye düşünmekten kafayı yiycen. Eşime sorduğum zaman ne yapayım yemek diye bilmem diyor ama yemeğe gelince yiyor :/
(3,739 puan) tarafından
O dert bende de var esim yemek ayırt etmez ona rağmen ne pişirsem diye düşünüyorum akşam gelip ne yemek var diye soruyor ama onu dusunene kadar neler çekiyorum ben :(
tarafından
Benim eşim de oyle özellikle kahvaltıyı çok sever ama ben de yemek yapmak isterim işten geliyo sıcak yemek yesin diye
+1 oy
tarafından
Dün akşam toplayıp yattım sabah Bi kalktım tezgah komple şu bardağı 
tarafından
Hahaha:) benim de aynı oluyor biz bide evde iki kişiyiz oğlum daha 5 aylık bir de buyuse oda başlayacak :)
tarafından
Ya yatağın başına koyuyorum sürahi ile o su kötü olmuştur diyip içmiyor
tarafından
Sanki çeşmeden akan su başka benim eşim de oyle illa doldurup içecek
+1 oy
(4,994 puan) tarafından

Bitmiyor ki :D Allahtan bir odam fazladan var orayı oyun odası yaptım oğlum 15 aylık olmasına rağmen ev de 3 üncü dünya savaşı çıkarıyor tek orası dağılıyor mutfak banyo hol yatak odası oturma odam hep toplu kalıyor nihaha:DGündüz uykusunda bile o odayı toplamıyorum gece yatıracağım zaman topluyorum karanlıkta oyuncaklara basıp kırmayalım diye

tarafından
Bizim halimiz daha kotu biz evde 2 kişiyiz bir de oğlum var o daha 5 aylık eşim ve ben hiç durmadan dağıtıyoruz :((
0 oy
tarafından
Bende biktim valla keşke hiç okmsss şu ev işleri temizlik çok severim ama hem çocukla hem hamileyken hemde yaz günü hiç çekilmiyor hiç 
tarafından
Gercekden sıcaktan da bunaliyor insan pandemi var bide sadece evde olmakdan ruhumuz daraldı iyice
0 oy
tarafından
Zaten bitmiyo canm hergün hergün aynı, işler 
tarafından
Bı kolayı yokmu bunun ya
tarafından
Ya yapmıycan oturacan (ben asla duramam) ama kişiden kişiye değişir tabi

Yada yapacan cnm çaresiz

Ben mesela sık sık hatta her gün hergün yapmaya çalışıyorum zaten temiz olduğu için ve çok kirlenmediği için yorucu olmuyo tavsiye ederim
tarafından
Bende yapıyorum hatta 2 güne bir süpürürüm evi ama içime sinmiyor kesinlikle her gün kalkıp dip bucak kapı baca temizlik yapmak isterim
tarafından
Hah işde ben hergün  hergün hapınca yorucu olmadan geçiyo temzlik
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Cocuk olmadığı halde dağılıyor özellikle mutfak o dolaplar yağ olunca çok sınır oluyorum :D bazı işleri eşime yaptırıyorum artık dün fayans derzlerini dis fırçasıyla eşime sildirdim allah razı olsun sildi :D
(3,036 puan) tarafından
Ama banyonunkiler çok kirlenmişti hol kısmınıda yatıracaktım da ise gitti :D
tarafından
Ayy:))
Ben eşime desem heralde saçmalama git yat uyu der adam o kadar temizlik düşmanı:))
(3,036 puan) tarafından
Yok kız bizimki yapar sağolsun hamileyim bide ondan daha çok yapıyor balkonun camlarını hep o siler :D
tarafından
Ay maşallah nazar değmesin yardımcı olması çok güzel :))
(3,036 puan) tarafından
Amin canım sağol :)
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Yakinim da olsan gelip yardim edeyim derim:DEsim cok sikayetci 5gun sonra dogurcan hala derdin temizlik diye

tarafından
Hamilelikte bende öyleydim bir de ilk çocuk olduğu için kendi başıma daha çok yapıyordum hoşuma gidiyordu çocuk doğduktan sonra istediğim gibi yapamayınca sinirlerim bozuluyor:(
(6,203 puan) tarafından
Orasi oyle tabi cocuk olunca ona mi bakicaksin yoksa ev isi,yemek mi birbirine karisiyo hepsi
tarafından
Aynen öyle oluyor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Evden çıkmadığın sürece ev işleri bitmiyor
tarafından
Hakikaten öyle :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Bitmiyor:D             

tarafından
Evet:)
0 oy
tarafından

Boş verdiğin zaman şahsen ben öyle yaptım 

Riskli gebelik olduğu için

tarafından
Sen zaten boşver Allah korusun bişey dikkat et kendine yat dinlen kim batirdiysa o temizlesin;)
0 oy
(211 puan) tarafından

Hiç sorma kaynanamın ewini temizliyorum sonra Kendi ewimi temizliğini yapıyorum bı bakiyorum kaynanamın ewi kirlenmiş yani anlyacgin hiç bitmez:'(

tarafından
Ben tek evle başa çıkamıyorum kız sen nasıl yapiyon iki evi
(211 puan) tarafından
Keşke sadece de olsaydı çamaşır ütü ALLAH yardmcmz olsn ne yapım mecbur canım
tarafından
Rabbim güç kuvvet versin iyi üstesinden geliyorsun helal olsun :)
(211 puan) tarafından
ALLAH razı olsun keşke karsidakilerde bilseydi
tarafından
Anlamazlar canım iyiliğin kıymetini bilmiyor kimse
0 oy
(1,307 puan) tarafından

Hiç bi zaman bitmicek:ermm:

0 oy
(421 puan) tarafından
Ömür biter iş bitmez..
tarafından
Gercekden öyle :))
0 oy
tarafından
Aynı bende öleyim kahvaltı yaptım ev bana bakıyor ben eve nasıl yapacak diye düşünüyorum hamilelikte hiç yapılmıyor evi supurucem ne zamandır supuremedim dip köşe gidicem artık yavaş yavaş hiç bitmiyor :(
tarafından
Hamileysen boşver o kadar da yorma kendini
0 oy
(261 puan) tarafından
Ev işleri bitmez ki canım aynı senin gibiyim bı odayı topluyorum çıkıyorm baska odayı toplamaya geri dönüp diğer odaya baktığımda bütün topladigim yerler geri dağılmis oluyor cekmeceleri boşaltıyor kızım elbiselerini falan yere atıyor bütün odaları aynı şekilde geziyor bana eziyet ediyorlar resmen abisiyle birlikte hava sıcak hamileyim 2 de çocuk var ev işi eziyet geliyo resmen
tarafından
Sizin çocuklarınız varmış yine benim 1 tane oğlum var oda 5 aylık dağıtmayı bilmez eşimle ben dağıtıyoruz hep:))
(261 puan) tarafından
Sizinki daha iyimis  yarin bı gün çocuk ayaklanunca siz dağıtmayı bırakırsınız artık yoksa ev işten geçilmez :-)
tarafından
İnşallah bırakırız :))
(261 puan) tarafından
İnsllah canim :-)
0 oy
(489 puan) tarafından
Bu iş hiç bitmiyor canım kimsenin evi tertemiz değildir temizse de ya az kişidir karı koca dikkat ediyo dagitmiyordur ya da hiç oturmuyor hep temizlik yapıyordur 
tarafından
Ya ben herşeyi temizledim diyorum bakıyorum yerler saç kılı dolu o hiç gitmiyor zaten
(489 puan) tarafından
Erkeklerin saçı çok dökülüyor yastik falan bakıyorum hep eşimin saçı daha banyoya girmedim kesin bizimde öyledir şimdi öyle üstten topluyorum bende açmışım müzik :D
tarafından
Biz de de tam tersi benim felaket saçım dökülür hamileyken başladı hala devam ediyor kala kala bir avuç saçım kaldı dökülen saçlarımi toplasaydim 1 peruk çıkardı heralde:))
(489 puan) tarafından
Haha :d neyse düzelir inşallah :)
Ben dökülmez banyodan sonra tararken dökülürse anca saç kremi kullanmak iyi geliyo dene bence :)
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Bende ole hergun kalk supur sil toz al tuvalet banyo balkon yika biktim artik bugun yaptim heryeri yarina bi temiz kalmiyo hic sabah kalkiyorum hic bisey yapilmamis sanki
tarafından
Bende diyorum bazen 1 gün temiz kalsin yeter diye
0 oy
tarafından
Hiç bitmiyor ki canım ben köyde oturuyorum en geç 5 buçuk bilemedin 6da uyanır hemen kahvaltı yapar iş yapmaya başlarım akşama kadar yaparım yaparım ama sabahına uyanırım dünden beter halde bitmek bilmiyor 
tarafından
Demi her gün bir önceki günden berbat sanki hiç el değmemiş gibi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 631 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...