0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde (887 puan) tarafından
Kizlar ben evletiktn sonra bu mahalleye geldim ikisenen oldu .yandaki komşumla merabalasiriz ama muhabbetimiz hiç yoktur .havalar güzelleşin ve bebeğimi aşağı yola indirmeye başladım enerjisini atsin oynasın diye .bir hafta on gündür .başlarda bı sknti yoktu ama bu yan komşum üç tane çocuğu var oyun çağında bide bebeği benim çocuğum onun çocuklarının yanına gittiği zaman yada onun çocukları bnmkiyle oynarken kadın resmen kaşiyla gözüyle dövüyor çocuklarını ve benim bebegime yaklaşmaları için uzaklaştırıyor ve bunu iyi bir bakışla yapmıyor örnek veriyim bebeğim onların oturduğu tarafa gitti ve küçük kızı yedi yaşında filan bnm bebeğimle oynarken kolundan tutup çekti önce kızına kötü kötü baktı sonra bnm bakıp bakmadığını baktı baktığımı gorruunce bay demedi ben kafamı çevirince onuncocuguyla oynamiycaksin dedi dünde araba geliyordu ben kalktım hemen oğlumu çekmek için onun onun büyük kızı daha yakındı hemen aldı kenara çekti ve kıza niye çektin der gibi kötü kötü baktı .akşamda oğlum onun küçük kızının yanına gitti ve karniyla filan oynama kalktı kız öyle bı korkarak annesine baktiki bnm suçum yok  o geldi gibi .hemen koştu annesinin yanına gitti .anlamadığım bnm bı muhabbetim olmadığı gibi bı sıkıntıda yokken kadın kötü kötü imali bakıyor çocuklara böyle yapıyor. Napmam lazım sizce konuşup derdini sormalı miyim yoksa bende hiç yüz vemreyip muhattap olmamalimiykm 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Virüs var ilk önce bunu hatırlatalım kadın seni evini hastalığını bilemez belkide senin çocuğuna birşey olurda ondan bilmeni istemez bu tavırları büyük ihtimalle bunun için yapıyor bu kötü bir durum değil çocuklar sneşn bebeğine yaklaşsa bir sıkımtı hastalık olsa ne sen ne de o kadın vicdanını susturamaz el kadar bebekten nefret ettiği için öyle birşey yapmıyor bence 
(3,617 puan) tarafından
Valla ben olsam konuşurum hayırdır ismi neyse ayşe fatma bi skntin mi var derim
(887 puan) tarafından
Eşimde konuş sor derdini bı hatamız varsa düzeltiriz bebekle ne sıkıntısı olabilir diyor ama değişik bı kadın asık suratlı bay ters bay derse ben kaldirama tartışma çıkar diye çekiniyorum çünkü ben biri beni attığım iyi adıma ters cvp verirse tırnaklarımı çıkarıyorum bı anda istemsizce
(3,617 puan) tarafından
Ozaman uzak dur canm
(887 puan) tarafından
Öyle yapicam cnm
tarafından
Aman aman uzak dur kız başını ağrıtma kimdir nedir belli değil farklı bir hayat sonuçta
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bosver muhatap.bile olma cocugunu uzak tut onlardan 
(4,237 puan) tarafından
Bazi insanlar gercekten cok tuhaf belki icinde kiskancligi vardir sana karsi insanlarin iclerini bilemezsin psikolojik bazilarida gercekten sinir bozucular
(887 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle tiplerden açıkça şöyle ben senden haz etmiyorum de bende kafama takmayın beş yaşındaki çocuk gibi ***** ***** haller
(4,237 puan) tarafından
Umursama bile oyleleri bu yuzden kimseyle muhatap olmuyorum binanin onunu gorsen hep kadin dolu aksamin karanligina kadar otururlar ben gecerken de bakarlar tuhaf tuhaf sanki selam verdilerde ben almadim ama bana gore degl.sokaklarda otrmak zaten aksamlara kadar
(887 puan) tarafından
Kız bende sevmiuorum inan ama çocuk seslerini duyunca oğlum balkonun duvarına kafasını vurarak ağlıyor beni çıkar diye çocuk on dört aylık doğduğunda kuvezde kaldı doktor bı yaşına kadar çok dikkat et kalabalığa sokma dedi diye hiç çıkarmadım sonra virüs geldi yavrum dışarıyı istiyor .sabahlara kadar uyumuyordu ama şu son on gündür sağlamalarına dayanamayıp indiriyorum bı iki saat oynuyor yukarı çıkar çıkma Z uyuyor .
(4,237 puan) tarafından
Yani canm. Cocuk ister disarda oynamayi benmki de buyusun meburen bende indircem artk
0 oy
tarafından
Cok sacma ve anlamsiz geldi ya uzak dur bence 
tarafından
Sorma bence bosver salla gitsin cok dikkatli ol ama
(887 puan) tarafından
Galiba sormiycam canım çünkü böyle pislik insanlar bulaşacak yer ararvenim sormami fırsat bilip tahrik filan eder beni saçını başını yolarim .yaşı küçük olsa cahil bilmiyor diycem dört tane çocuğu var biri bebek ucu oyun çağında yasi kırkı geçmiş ben yirmi beş yaşındayım bn yapsam millet küçük cahilder
tarafından
Aynen öyle sen su dusuncenle bile ondan olgunsun bosver uzak dur terbiyesizligi ile kalsin
(887 puan) tarafından
Kız bn yapsaydım onun yaptığını öyle değişik ki şimdi kavga etmişti benle bnm hiç bir muhattapligim olmadı kendisiyle ama bn selam verdiğimde bile asiksuratla alırdı kişiliği öyle heralde diyordum belki de önceden beri gicikti bana artık daha çok belli ediyo bilemedim
tarafından
Belkide öyle bilemezsin ama yasida buyuk yani ne diyim insanlar böyle yapa yapa dünya kötü bi yer oldu güzel olan herseye zarar veriyolar
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ben olsam sorardim derdini cocuk bunlar nolcak 
(887 puan) tarafından
Cnm işte benim asıl aklıma takılan da hadi diyelim benle bı skntin var ki yokta minicik bebekten ne skntin var
(3,617 puan) tarafından
Bazıları öyle canim istemez oynasın
(887 puan) tarafından
Allah kalpleri kadar ıslah etsin derdi annem nasıl bı kalp darligidir bı bebeği cekemeyecek kadar
(3,617 puan) tarafından
Çok doğru demis annen bosver uzak dur en iyisi
(887 puan) tarafından
Aynen en iyisi bu galiba
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Sosyal mesafemi koruyarak ne derdi var açık açık.sorardim tamam sende ya da onda hastalık olabilir bu korku ile bunları yapabilir ama herşeyin bir adab-ı usul-ü erkanı vardır
(887 puan) tarafından
Yok cnm ne virüsü ya biz dört ay sevsen çıkmadık onların virüsü filan taktiği yok fıldır çıldır gezdirler ondan değil eminim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım bence sen onunla muhatap olmuyorsun diye kadin tavır yapmış bence yani anasi bizimle muhattap olmaz cocugunuda benim cocuklarim eglesin ister der gibi geldi bana 
(887 puan) tarafından
Olabilir bilemedim ama kendi soğuk nevale hiç yanaşmaz etmez herkesle kaynastim kendi hiç yanaşmadı ben napim
0 oy
(909 puan) tarafından
Kız virustendir 
(887 puan) tarafından
Kız virüsü yaksa içim yanmaz çıldır geri virüs geldi geleli sokağa çıkma yasağı da bile çocuklarını çıkarır ona buna giderdi ne hirusu
(909 puan) tarafından
O zamn böyle bir maldan bence sen uzak dur malligindan yapıyordur terbiyesiz
(887 puan) tarafından
Öyle yapicam cnm çünkü değişik bı kadın bulasirsam başımı belaya falan sokar terslerse dayanamam cunku
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Virüs var diyedir
(887 puan) tarafından
Değil cnm virüsü bı tarafına bile takmadı kadın yasaklarda bile çıkıyordu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 356 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,153 puan) tarafından soruldu