0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

5 yıllık zorlu bir mücadeleden sonra meleğime yavruma kavuşalım 57.gün. Hayatımın en güzel 57 günü. Böbrek genişlemesi yaşamıştım 7.aydan beri. 38+2 de böbrek ve kasık ağrıma dayanamadığım için doktorumla görüşmüştüm telefonda oda yarın gel alalım bebeği dedi ve perşembe günü 38+3 te 7 mayıs saat 15.35 te yavruma çookkk güzel ve kolay bir şekilde kavuştum şükürler olsun. (ve eve geldiğimizde evdeki duvar saatinin tam 15.35 te pilinin bitip durması inanılmazdı) ❤️ Kendi isteğim ve doktorumun da onayı ile Spinal anestezi ile bebeğim doğdu şükürler olsun.Hastaneye yattığım an resmen dakikalar geçmedi. 2 gibi alıcam seni dedi doktorum ama günüm plansız oldugu için hastane cok yogunmuş ve 3 gibi alındım. Ameliyathaneye girerken hiç korkum yoktu nedense arkadaşım videolarımı çekti kalkıp halay çekmediğim kalmış :) anestezi doktorum çok iyiydi benimle sohbet ederek iğne hazırlıklarına başladı (ameliyathane hiç soguk değildi:) pozisyon alıp iğneyi görünce tırsmaya başladım biraz ağladım :) sırtımı örttü doktor hiç bşy hissetmiceksin merak etme dedi ve o an bacaklarım sıcacık oldu, hocaaam bacağım ısınıyo benim neden böyle oldu dedim çünkü iğne yaptım dedi. Yani resmen o kadar hissetmedim iğneyi sakın korkmayın :) 2 dk bile sürmedi nerdeyse, sonra hemen yattım sohbet etmeye başladık 5 dk sonra doktorum geldi onu görünce çok rahatladım önce Bi sohbet ettik sonra başlayalım dedi. Başladıklarında ben yine yürek yemiş gibi tavandaki ışığa bakıyorum iç organlarım görüncek mi diye ama görünmedi  :D aradan 2 dk geçti anestezi doktoru yanımda muhabbet ediyo hala hocam ne zaman çıkıcak bebek dedim bak oraya görürsün dedi Bi baktım oğlum doğmuştu bana gösteriyordu doktor :'( o anı asla anlatamam size. Resmen 2 dk da içimden çocuk çıktı bu kadar mı yani dedim nasıl ağlıyorum anlatamam sen benimmisin diye diye ağladım. (bu arada hiç bşy hissetmedim sadece masaj yapar gibi dokunuşlar oldu ve karnıma bastırma anını hissettim hiç acı yoktu baskı hissettim :) Bi ara başım ağrıdı doktorum başını sağa sola çok çevirme dedi. Napayım herkes benle muhabbet ediyo dedim gülüştük :) sonra bebeğim gitti temizlediler geri getirdiler resim çekildik çıktım. Kapıda eşim ve en yakın arkadaşım hüngür hüngür ağlıyordu. Sen 9 ay bekle herşey resmen 30 dk da olsun bitsin :) Odaya geldim 10 dk sonra bebeğim geldi bana verdiler emzirdim çok güzel bşy allahım her isteyene yaşatsın bunu. O koku neydi öyle ya rabbim unutamam :'( Uyuşuklugum 4 saatte geçti tabi ağrı ve yanma hissetmeye başladım ama dayanılmıcak gibi değildi. Gece 11 gibi ağrım çok oldu kanamam durmuştu ve bana ilaç verin diye bağırdım baktılar kanama içeri birikmiş meğer akmamış o ağrı yapmış eliyle temizledi 3 hemşire temizlendikçe rahatladım. Gece 12 de doktorumu aradılar her ihtimale karşı bakın diye 10 dk sonra geldi doktorum oda temizledi ultrason ile baktı karnıma bastırdı o an çok acıdı ama dayandım. Sonra çok şükür rahatladım kanama dışarı akınca. Tek sorunum bu oldu benim. Sonucu herşeye değer. Gece 12 de yürümeye kalktım ilk hemşire yürüttü yanma oldu bir tur attık koridorda sonra eşimle gezdim hep yürüdüm Kalkınca hiç yatmadım bidaha bebeğime baktım emzirdim kucagıma aldım mis gibiydi. Dinlenmek için sandalyede oturdum yatmadım ve cok cabuk toparlandım. Çok ama çok minnoş pamuk gibi lokum gibi mis gibi bir oğlum var şükürler olsun verene  :) ❤️ okuyan sağolsun :) ❤️ 

12 Cevaplar

0 oy
(283 puan) tarafından
Canım allah analı babalı büyütsün inşallah mutlu günlerini göstersin. gözün aydın 
(25,224 puan) tarafından
Amşn Allah razı olsun canım benim ❤️
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından

Maşallah<3 mutlu pozitif hikayelere bayılıyorum :) 

(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim ❤️ :)
0 oy
tarafından

Rabbim acısını yaşatmasın inşallah , o senin için minik bir mucize ...

(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah canım evet bizim mucizemiz en değerlimiz Allah hepimizin evladını korusun
tarafından
Amin amin amin inşallah ✨✨✨
0 oy
(13,887 puan) tarafından

çok güzel yazmılsın canımm☺

bende de böbrek genişlemesi varsı ağrısını bilirim , bende bu benimmi diyodum☺sen yazınca hatırladım çok güzel bir duygu Rabbim herkese nasip etsin ❤❤

(25,224 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun ❤️
0 oy
(27,350 puan) tarafından

Ne guzel hikaye saglikla büyüsün paşa 

(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun ❤️
0 oy
(7,190 puan) tarafından
Sağlıkla huzurla mutlulukla büyüsün her daim
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah canım

Hayırlı evlat eylesin ☺️
(25,224 puan) tarafından
Amşn inşallah canım ya Allah razı olsun ❤️
0 oy
(266 puan) tarafından
Canm oncelikle gozun aydin okurken an be an yasadiklarm gozumin onune geldi.o koku var ya o koku cennet kokusu sende oyle kokacaksn bebisinle birlikte.
(25,224 puan) tarafından
Allaha şükür mis gibi oğluşum yaa Allah isteyen herkese versin inşallah
0 oy
(2,247 puan) tarafından

Tek nefeste okudum sağlıklı sihatli allah büyütmeyi nasip etsin anneli babali büyütsün allah . Inşallah herkesinki seninki gibi normal doğum olur . Tebrik ederim :angel:

(25,224 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim amin inşallah :) ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
tarafından
Ay hikayen harika:) sorularim  varrrr...

Sezeryanda sora kanama cok oluyor mu 40 gün sürüyor  mu?

Iz kalıyor mu karında?
(25,224 puan) tarafından
Oyy canımm:)) benim kanamam 35 gün sürdü adet olur gibi az az oldu benim bazen bütün gün hiç olmadı leke geldi sadece diğer gün kanama oldu mesela. 35.gün tamamen kesildi. İz var evet işaret parmağın kadar uzunluğunda :)
tarafından
Acıyor mu  peki abla .
Ya benim daha ne sancim var ne bsey  dr suni vercem dedi ama ya sezeryanla yaparsa doğumu o yüzden hiç   bir bilgim yok korku endişem de  cok
0 oy
(41 puan) tarafından
Dikkatimi    saat  çekti o  anın  resmini  çekseydin hatıra  olarak   ALLAH sana  bagislasin  rabbim kimsenin  kucağını boş  birakmasin
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Masallah sana güzel anne boyle guzel hikayeleri okuyunca bnde mutlu oluyorum rabbim saglicakla buyutmeyi nasip etsin yavrunu ❣

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 426 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,967 puan) tarafından soruldu
+4 oy
44 cevap 1,136 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 300 göst.
0 oy
15 cevap 603 göst.

379,538 soru