0 oy
867 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben eşimle ortak arkadaş vasıtası ile tanıştım ve sesinden çok etkilenmiştim ilk telefon ile konuştuk 

42 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ay ben bilmiyorum ki neyinden etkilendim hay Van severim ayı niyetine sevmişim işte galiba
tarafından
Hahshaha hep gül asko
(13,202 puan) tarafından
Yaa Yağmur sen bugün beni güldürmeye kalkmışsın heralde :D ❤️
tarafından
Hahshahshshha yaaaaa bal ablam hep gül inşallah :Dd❤️
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum ❤️❤️❤️ sen de
(17,720 puan) tarafından
:D ajajajjajajjdksj yaaaa deliii
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bn de  eşimle ortak arkadaşlar sayesin de tanistum. Masum du utangaç ti görünce etkilendim
0 oy
tarafından

Esımın dayısıyla benım babam cok yakın arkadastı en cok etkilendiğim huyu istememe ragmen vazgecmeyıp 5 sene pesımden kosması:D

tarafından
Coktan canım 3 ay da daha sımdı el uzerınde tutulan damat
tarafından
Bnm esim de öle annem istem di vermem dedi şimdi esimi bnden daha çok seviyor ♪~(´ε` )
tarafından
Hep oyle olur zaten canım ahqhq
tarafından
Hayırlısı olsun canm
tarafından
Amin canim amin ınsallah
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Biz lisede tanıştık, eşimin kendinden büyüklere bile sözü geçer o çok hoşuma gidiyor, birde aşırı merhametli ♥️
tarafından
Liseli vardı ya ya ah o liseli şarkısı size gelsin canim
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Bizdeortak arkadas vasitasiyla tanistik bi cafede kahve iciyoduk oda geldi arabayla arabayi bogurte bogyrte son ses muzik abiye selam verdi gecti karsi masaya dikti bana gozleri :D

Sonra biz ciktik onlarda cikti takildi arabayla pesimize ortak bir yere gidiyoduk arabada son ses muzik bogurtuyo falan :D

Sonra gittik piknik alani gibi bir yere actik muzigi horon dans falan havada ucuyo :D

Cok sempatikti o beni cok erkilemistii kocisimin :D

tarafından
Bayagi neseliymis kaç yıllık evlisin hala horon çekiyor musunuz
(75 puan) tarafından
Müzik mi kocanız mı etkiledi anlamadım:)
(7,098 puan) tarafından
He valla kiz cok komikrir ya arada bi dans ederiz hatta bazen tutar kizimin kolunu benim kolumu horon ederiz :D degismedi yani 5 yillik evliyiz
(7,098 puan) tarafından
Hatice hahahahhaah kiz kahkaha attim ya kocam etkiledi cok sempatikti muzik esliginde :D
0 oy
(119,247 puan) tarafından
hiicc hatirlayasim yok
(2,613 puan) tarafından
Barismadinizmi siz hala
Bananin evine gitcektin noldu kiz
(119,247 puan) tarafından
Onun izni olmadan kuzeyi ulke disina cikaramiyom yasak kaldim yani
(2,613 puan) tarafından
Ay rabbim hakkinizda hayirlisini versin
0 oy
(760 puan) tarafından

Halam oğluydu benim ol  dedi tamam dedim ve sonra sevdim:D<3

0 oy
tarafından
Biz tanimazdik ama aynı koyluyduk aileler tanisiyordu biz sonradan sosyal medyadan tanıştık bana sefkatinden , sevgisinden , ilgisinden etkilendim hala aynı ama cok anne babaci o huyunu bilirdim ama bu kadar değildi bildiğim 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Okulda sınıf arkadaşımdı sesinden etkilendim hep karizmatik bir ses tonu var 
0 oy
(1,572 puan) tarafından

İnternetten tanıştık aman bu ne ya iki hafta sonra engellerim Allah yakınlarına sabır versin dedim gerçekten veriyomuş:D

tarafından
Çok hoşsun ‍❤️‍‍
0 oy
(86 puan) tarafından
Benimkiyle universetden kiz karkadasimin akrabasiydi keske hic tanismasaydim ve tanimasaydim(((
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ortak arkadaşlar vesilesi ile ilk gün tanışırken bana dediki sevgili olarak görüşmek istemiyorum benimle ciddi düşünürsen tanışmaya başlıyalım olur dedim o gün beni durağa bırakırken kuyumcuya bişi sorup çıkacam gelirmişim dedi kocaman bi altın yüzük aldı kendi aramızda söz gibi ilk günden. Bu adam bana bakar el üzerinde taşır dedim aşık oldum kendine güveni sahiplenisi ve maddi gücü beni kendine çekti. Sonra ne mi oldu evlendik. Şimdi ne mi yapıyorum ailesiyle yaşıyorum yek bir yüzüğüm altınım yok :)) maddi gücü batsın yıkıldı hayallerim 
(7,791 puan) tarafından
Maddi gücüne guvenmek hataymis :D ah kuzum kiyamamm
0 oy
(608 puan) tarafından
İnstegramdan tanıştık 5 ay falan telefonda konuştuk uzak ilişkiydi en çok merhametli oluşunu sevdim 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Ben kendi arkadaşlarım ile cafede oturuyordum tabi o arada eşimde görevinin başında :d oda arkadaşları ile cafede birşeyler içiyordu kendisi polis bu arada biz bununla bakisiyoruz ama ben düştüm :d nasıl beğendim kızlar bide böyle üstünde üniforma olunca açıkçası ben daha çok çekici falan buldum neyse ardından ben kalktım tuvalete gidiyordum oda kalktı arkamdan geldi haahhaha benden hoşlandığını ve benimle görüşmek istediğini söyledi bende inst adresimi vermiştim öyle tanıştık ettik sonra da zaten evliyiz işte:)
(7,791 puan) tarafından
Polisler oyke oluyo en cirkini bike o formayi giyince albenisi oluyo kadınlarda oyle erkeklerde de :D
(1,301 puan) tarafından
Ama benimki de aşırı yakışıklı shahhaw benim kocaaaam
(7,791 puan) tarafından
Yani Allah sana bagislasin :D ama tipsiz olsa da formanin buyusu oluyo demek istedim
(1,301 puan) tarafından
Tabi orda kesinlikle haklısın:)
0 oy
(15,926 puan) tarafından
Aynı köydeniz. Faceden konuştuk ilk konuştuğumuzda net bir şekilde seni kurban bayramında istemeye gelecem demesi beni etkiledi. Ve öyle de yaptı. 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Uzun boylu eşim boyundan etkilendim arkadas ortaminda tanistik 
0 oy
tarafından

Valla bilmiyorum biz gayet arkadaş muhabbeti ediyorduk nasıl oldu anlamadım hop sevgiliyiz hop evlendik :D

0 oy
tarafından
Dershanedee :) ❤️❤️

Gözleri yeter ❤️
0 oy
tarafından

Ben PUBG da tanıştım:D bende ilk sesi ve profilinden entikilendim ilk gordüm gece uyumadan resmine bakıp "Allahım benim olsaydi ne vardı" dedim Oldu:angel:<3

(7,791 puan) tarafından
Pibg ninn zararlari :D ordan tanisip evlenen varsa millet aldatilmaktan korkmakta hakliymis kiz  tabi size zarar değil yarar olmus
tarafından
Tabi kiz ne pislikler var orda evli olup coluk cocuk sahibi adam ömrunun yarisina gelmis daha da karisinin uzerine kuma alcakti buna tanıklik etim bizzat
Benim ki yasimi sordugunda 18 dedim hemen ses modu degisti kucuksun fln ama ben birakmadim pesini :)
(7,791 puan) tarafından
Yaa yazik cekinmis :) iyi iste ne gusel
Ya nasibinde oldu mu okuyo dayimla yengem yanlis numara vesilesiyle tanistikar yengem karsli biz isparta sen dusun :D
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben hastanede gördüm arkadaşını getirmişti.. o beni beğenmiş ilk ben bana baktığını fark ettim ama etkilenmedim.. numaramı bulup yazmaya başladı felan sonra bir gün yine hastaneye geldi beni görmeye cuma günüydü hatta.. o zaman efendi hoş birine benziyor aslında dedim ve sonra evlendik 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,089 göst.
0 oy
29 cevap 913 göst.
0 oy
30 cevap 537 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 844 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,179 soru