0 oy
590 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından

önce  tarafından kapalı

Selam hanımlar yarn akşam yakın akrabamızın dugunu var oturdugum ev aile apartmanı 8 daireli hergun yanyanayız 2 aylık bebegm var 5 yaşında oglum da var çocuklarimız evin önunde oynuyo hep dugune gtmek istemiyoduk ama butun apartman gidicek benim gitmememin bi anlami yok diye duşunuyorum gitmekte istiyorum açıkcasi ertesi gun bi sekilde yine göruscez dugune gidip takimı takip gelmeyi dusunuyorum yarim saat kaliriz diyoruz bebegimi elletmicem kendimizde temas yapmicaz  sizin fikirlerinizi alabilirmiyim

15 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından

Takini tak durma fazla evine geri dön balkondan izle:D

(1,008 puan) tarafından
Dikkat ettikten.sonra temas etmedikten sonra az durup gelmenin zarari olmaz.ama.kkmsryi yaklastirma yanina
(660 puan) tarafından
Bende öyle dusunuyorum inslh bsey olmaz
-Reklam-
+1 oy
(538 puan) tarafından
Sadece takı için git. Hemen eve gel duşa gir. Virüs daha bitmedi canım. Çocukları da götürme. 
(660 puan) tarafından
Aynen cnm bitmedi malesef cocuklari mecbur götrcem cnm brakcak kimse yok
(538 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Takilar artik bi kutuya konuluyor yeni esaslar cikti 1haftadir ve oynama falan yok maske zorunlulugu var
(660 puan) tarafından
Evet oyleymiş braz da o rahatlik var girerken kontrl edilcekmis hep
+1 oy
(436 puan) tarafından
Benimde görümcemin oğlunun düğünü var ne yapacam bilmiyorum ya şu zamanda düğün yapılmasa en iyisi aslında hep insanların vebaline giriyorlar bu şekilde hadi bulaşsa Allah korusun 
(660 puan) tarafından
Aynen oyle valla dışari zor çıkiyoruz zatn bide dugunler basladi
+1 oy
tarafından
Canım evde elletmicem temas kurmucak deniliyor ama olmuyor öyle evdeki hesap çarşıya uymuyor. 1bucuk metreden az olcak sonucta insanlarla aranız ve sen temas etmesen bile evdekiler temas edebilir. Birde insanlara dokunmasanız bile onların dokunduğu yerlere dokunursunuz büyük ihtimalle. 
(660 puan) tarafından
İnslh onlarda etmez cnm takı takıp gelmeyi dusunuyolar ama ne olur bilemem
tarafından
Anladım canım dikkat edin kendinize. Madem gideceksin yanına dezenfektan al bebeğe dokunmadan önce kullanın. Ailene de söyle arada kullansınlar ve ellerinizi suratınıza götürmeyin eve dönünce de doğruuuu banyoya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla isterse bütün şehir gitsin ben olsam gitmem temas etmicen maske takıcan uzak durcan ama ya onların dokunduğu biyere dokunacaksın yürürken birine çarptın diyelim amaan riske girmeye değmez takını sonra götür çokta önemli değil. Bu devirde zaten düğün yapanda ne bileyim iyi cesaret 
0 oy
tarafından
Bence çocuklarını götürme çocuklar heryere temas ediyorlar çünkü sende takını verip gelirsin
0 oy
tarafından

Git ama sosyal mesafeyi koru

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Takını ver birine o versin senin yerine. Çocukların da küçük daha risk almaya değmez. Hele 2 aylık bebekle düğüne falan gidilmez bacım. 
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Sen dikkat etsen de kimsenim umrunda değil. Heryer bas bas bağırıyor mesafe diye inan mecbur pazara gidiyorum ne maske var millette ne mesafe. İnadına dibime dibime yanaşıyolar ezecekler sanki. O yüzden yakını tak dön ama dikkat et bence 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Takını sonra da verebilirsin bence boule bı tehlikeye girme dugunler tam yeri bu zıkkımın insanlar ölüyor cenazesi bile gariban gibi gomulutken dugun oldu mu hurra herkes orda cok garip 
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım dikkatli olmak önemli ama apartmandaki insanların dikkatli olması da önemli düğünden sonra en az 1 hafta evde durun bence kimseyi görmeyin 

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bence sadece Esin gitsin takıyı taksınlar hemen çıksın gelsin
0 oy
tarafından
Öz abimin nisanına gitmedim giden annem babam kimseyle 14 gün görüşmedim. Bu ay nikah var ona da gitmicem.  5 aylık kızım var benim yüzünden başına bi şey gelse kendimi asla affedemem. Ben olsam asla gitmem  virüs bitmiş değil 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
benimde kuzenin var kinasina gitmedim evde yapiliyo diye de dugun acik alanda yapiliyo gidecem biraz durur donerim iki kat maske takcam bu zamanda olcak is degilde iste yapcak bisey yok geldiginiz gibi dusa girin canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 176 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
3 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayze (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zeynnpp (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.