0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ben hic istemedim sunnet dugunu olsun ama kaynanamla eşim herşeyi ayarlamişlar bile kır bahcesinde olacakmiş orkestrali falan 

ben napaym 5 aylik olcak 20 gun sonra hamileyim 165 boy kilo 80

elbise bulabilirmiyim kendime bugun biraz abiyelere baktim en ucuzlari 700

ne alcam ne giycem bilmiyorum yakişan bulabilirmiyim kendime

kac gun kala gidip alaym elbiseyi annemde evdekilerden birini genislettir giydir dedi ama hepsi gunlik benim elbiselerin sunnet dugunune gidermi bide sunnet annesiyim

siz olsaniz alirmisiniz o fiyalara elbise

9 Cevaplar

0 oy
(10,947 puan) tarafından
Alırım tabiki. Sunnet annesisin sen. Kemdi kafalarına göre gün ayarladılarsa bende en istedigimi alırom. 
tarafından
annemle kaynanam diyor başta bende eşime dedim bana bin lira ayir diye oda burun kirin etti ama ben kuafore gitmem ama malzeme alip evde kendim yaparim dedim
tarafından
Aynen
(10,947 puan) tarafından
Bunlarda düşman vallaha bacım. Daha gecen gun konustuk benim oglanın sünnent dügününü. Tabi cok var da ben allah izin verirse 7 yada 8 yas dusunuyorum. Annem sana 1 tane abiye alcaz diyor. Biri sünnet dügününe bri de ertesi gunu mevlüte
tarafından
yaa ne guzelmis bana kalsa bende o yaslarda Yptirirdim ama kaynanamla esim acele etmis
(10,947 puan) tarafından
Halt yesinler
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Alacaksın tabi ki evdekiler sünnet düğününe annesine uygun değilse yeni al. Bende sünnet düğünü istiyorum ama 11 aylıkken yaptırdım aklı ermediği için düğününü 3 4 yaşında mevlütlü düşünüyorum 
(1,015 puan) tarafından
Tamam yeni al kuzum esirgeme bir kere olucak
tarafından
ierde pişman olurmuyum almadim diye
(1,015 puan) tarafından
Tabi ki olursun resimleriniz olucak video kaydı olucak
tarafından
evet konvoy falanda olacakmis
(1,015 puan) tarafından
Yani o yüzden yeni al içine sineni al
0 oy
tarafından
Sünnet annesisin tabiki de alacaksın evdekileri giymek nedir  ağır bir abiye  kuaförde git Sünnet annesi olduğun belli olsun 
tarafından
Büyük beden düzgün illaki bulursun
tarafından
Açıkmısın kapalı mı
tarafından
kapaniliyim canm
tarafından
Anladım kuaföre gitsen daha iyi olurdu
tarafından
2 kez gittim maffetti beni bidaha tovbe ettim
0 oy
(339 puan) tarafından
Bencede son zaman al çünkü ne kadar büyüyecek karnın belli olmaz herşeyi ayarladıysa sana sormadan git bin tl ye de olsa istediğin elbiseyi giy ayrıca şunu unutma hiçbir hamile kadın çirkin olamaz emin ol herkesden güzel olacaksın bu arada hamile resimlerini de çektir aradan çıksın :)
tarafından
aa demi mantikli bakalim ya midi boylarda kaldi aklim bugun bi abiye begendimde ordaki satici kadinda dedi bence 1 hafta sonra al dedi
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ahh ne guzell ya hemde kırda daha ne istiyorsun öp başına koy elbise kaç para olursa olsun alır giyerdim sonuçta bir kere olucak ve hatıra olarak kalıcak 
tarafından
kilo sorunum nolcak peki kuzum
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Hele ki rızan dışında tarih belirlemişler ki mutlaka alırdım elbise ve etiketine bakma sen kocan düşünsün 
tarafından
bayramdan sonra cikip dolşcam biraz daha yakin tarihlerde
(13,088 puan) tarafından
Çokta geciktirme istemeden yaptılar diye de içine dert etme keyfini çıkar benim düğünümü de geliştirir gibi yaptılar içimde kalmasın diye çıktım pistte en çok ben oynadım akrabaları arkamdan laf etmiş oh canıma deysin  :))
tarafından
bayram ciksinda cikip bakarim elbise canm
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Kiralık bulabilirsen kirala veya ikinci el temiz olanından al canım günlük elbiseyle olmaz ki sünnet annesinin sonucta
tarafından
kiralillarda satiliklarla yarişiyo fiyatlari canim alaym daha iyi o zaman dedim kiralikta 1500 satilik 1300
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kendileri her şeyi ayarlamışlar madem versin parasını alsın elbiseni yani olan muş yapacak bir şey yok canım ele güne karşı giyin şıkır şıkır 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Al kız onlar hazırladılarsa madem al hiç acıma çok kilolu degilsin kafana takma eglenmene bak artık ayarlanmış yapacak birşey yok 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 261 göst.
0 oy
5 cevap 385 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 591 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 126 göst.

380,040 soru