0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Günaydın kızlar Ali beni afedersiniz wc ye bile göndermiyor yanindan ayrilsam ağlamiyor bildiğiniz çiğlık basiyor sonra hickira hickira agliyor 17 gün sonra 1 yasina girecek ve bu durum beni üzüyor yoruyo alisir diye uğrastim ama yok bide kapiya kadar geliyo hemen orda ağliyo napmam lazim nasil duzeltebilirim fikri olan  var mi ?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 18 aylik  yapışık ikiz gibiyiz gün geçtikçe daha da bağlanıyoruz:)
tarafından
Kiz cok zor oluyo ya tamam güzel bana bağli olmasi ama inanki zorlaniyorm baksana  gitmeyim diye yanimdan ayrilmiyo :)
tarafından
Haha napalim bacım surkeli dip dibeyiz alışıyorlar bağımlı oluyorlar haliyle pesimizdeler
tarafından
Ayni valla baci yapisik ikiz olduk resmen
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Bir yaş 16 günlük aynı durumdayz sürekli beni takip ediyor nasıl düzelir hiç bir fikrim yok duş alırken bile kapının önünde ağlayarak bekliyor babası evdeyken giriyorum oynarlar diye ama mümkün değil eşim kucgainda gezdiriyor falan hiç ise yaramıyor artık on Dk süpürge n beş Dk neyse çıkınca kapıda dikilmisler ağlıyor olarak buluyorum 
tarafından
:( ben artk yürutecini banyoya koydum dus alirken yanima aliyorum napim ay aglamasin yeterki  ama yemek yaparken filan bildiiin bacagima yapisiyor
(442 puan) tarafından
Yurutecten iniyor benim ki guzel fikrimiz aslında
tarafından
Yok bizimki inemiyor bi kere yataktan düsmüstü ondan beri korkuyo herseyden :(
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bni tanıdı taniyali böyle. Dger odaya gitmek imkansız Bnde çok yoruldum.  Bütün gün dbndeyim....15 aylik olucaz
tarafından
Öyle valla bi odadan bi odaya sıkıyosa git ortalıgi birbirine katiyo
0 oy
(909 puan) tarafından
Benimkisi  gunduz ikimiz teksek mutfağa gitsem ya da lavaboya ağlamaz çünkü hemen donecegimi biliyor uyudugunda yoksam kıyameti koparir yabancı biriyle de olsa ben varsam ortamda sorun etmez kaynanam alınca benim yanımda ağlamaz biraz oynar sonra beni ister öyle ağlar geçen gün babasına verdim beni istedi çok şaşırdım 
tarafından
Benimki tam tersi  herseyde cok zorluyo artk bi temizlik yaptim ağlaya ağlaya halbuki yanimdasin iste
(909 puan) tarafından
Yok benim temizlikte tek sorunum elektrikli süpürgenin kablosuyla oynamasi
tarafından
Valla yoruldm ya ben aglamasini bi görsen ciğlik atiyo bildiin :(
0 oy
tarafından
Bu sorun eltimin kızında da vardı canm suan 3 yasında normale döndü
tarafından
:( neden böyle olurki kuzum ya
tarafından
Buyume atagı canm sabr et duzelir zamanla
tarafından
Insallah kuzum insallah
0 oy
tarafından
Kıyamam yaa korkuyordur zaman zaman oluyor öyle huyları 
tarafından
Belkide korkuyodur ama hergun böyleyiz :/
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Yaaa benimki 6 aylik oturma odasinda yerde oynar o odanin kapisindan gectigimi gorunce aglamayi basiyo :Dgorunmiycen bu cocuga ucayim sanki:D

tarafından
Hee ben bazen oyuna daldiinda gidiyom odanin önünden hemen kosarak kaciyom farkediyo :D ağlamasa nasil ağliyo ya
0 oy
tarafından
Benim Alişim de öyle valla kuzu oda 22 gün sonra bir yaşına basacak ama yapışıki iki gibiyiz :))
tarafından
Ne etcez biz bunlarla :))))
tarafından
Bilmiyorum sabır sabır :))
0 oy
(2,840 puan) tarafından
bizde 1 yas olduk bu ayyy 

aynii ayni ayniii surekli mizmiz surekli aglak bisi oldu 

asi vardi dun ondan sonra daha beter oldu

kucak istiyo aliyom inmek iatiyo hemen geri indoriyom tekrar kucak diye agkiyoo hic bi is yaptirmiyo evi pok goturuo nolcak boyle bilmiom
(2,840 puan) tarafından
kiz bu arada masallah oglusunada merakdan soruom kac kilo oglusun dun tartildik bize az dedi ebe 8.kilo cikti normalmiki ya
tarafından
8 kilo bizimkide emekledikten sonra iki kilo verdi ay :(
(2,840 puan) tarafından
nasil kilo aldircaz biz bunlara baci yaaa
tarafından
Hareketliler guzelim zor benim oğlan kac öğün yiyo ama emekledii icin hatta yürücek galiba ayakta duruyo artk baya süre
(2,840 puan) tarafından
benimkide emekliyo ve dedigin gibi cok hareketliler boyu normal dedi 74cm ama kilosu 1 _2 kilo almasi lazimmiz
0 oy
(3,157 puan) tarafından
suan 11 aylik bebeklerin hepsi boyle sanirim benim kizimda oylr canim bagiriyo bildigin benmkide
tarafından
Ayni valla bildiin baariyo canim
0 oy
(769 puan) tarafından
Benimki uykuda bile beni arıyor düşün çok sıkıntılı durumdayız bu aralar :((
tarafından
:(( Allah yardimcimiz olsun canim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 810 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Yaseminakayy (8 puan) tarafından soruldu
0 oy