0 oy
808 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
22 yaşındayken Eşimle önce arkadasca tanıştık kendisi hatta beni görmeye hastaneye gelmisti o gün usutmustum  ben hastayim git demistim gitmemiş beni beklemişti sonra beni çok sevdiğini söylemişti neyse buna bi sans verdim 1 hafta ve sevemedim ayrılalım dedim bana yalvardi pesimden kostu agladi ailesini devreye soktu bende dedim neden olmasin bu sefer aşık oldum 1 buçuk yıl çıktık ailesiyle tanistirdi işte herkese gelinimiz dediler sonra beni sevmediğini istemediğini söyledi tamam dedim aşık olmuştum unutamıyordum sonra yine geldi busefer benim ailem bile duydu istemeye gelicez dediler gelmediler baya rezil oldum sonra geldiler evlendik şuan hamileyim ama esim sürekli seni sevmiyorum diyo ailem evlendirdi beni diyo ailesine niye evlendirdiniz diyo basima bela ettiniz ailesi cok seviyorum diyen sendin sen bela ettin basina diyolar  bebek baya büyümüş içimde git aldır onuda diyo yani Allah kimseye böyle hastalikli insanlarla karsilastirmasin inşallah 

17 Cevaplar

+2 oy
(2,550 puan) tarafından
Yavrum sen neden daha isteme vs olmadan adam sana demiş istemiyorum diye neden neden evlendin ki ? Hadi evlendin neden çocuk yaptın?  Sen kocanı tedavi ettir çift karakterli sanırım  bir kişiliği severken bir kişiliği sevmiyor demekki allah iki yolda bir yol versin sana ne diyim 
(8 puan) tarafından
Istemiyorum diyince tamam Deidm ama yine geldi ailem yapti felan dedi sonra bende seviyordum zaten çocuğu da onlar istediler cocugum 1 yıl sonra oldu zaten
(2,550 puan) tarafından
Inşallah esin düzelir sana layık bir es çocuğuna örnek bir baba olur ..
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaçan kovalanır gibi bişi olmuş bu canım götünü kaldırıp hiç ağlama sensiz naparım diye ALLAH korusun insanlar evladını kaybediyor çok afedersin elin şeyinden çıkan saanamı acıcak sen karnındaki yavrunu düşün
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ay boşan ailenin yanina git bence
0 oy
tarafından
İstemiyorsa boşan canım böyle hayat gitmez ruh hastası kesin bu adam karnındaki bebeğin canına bile kıymayı düşünüyorsa 
tarafından
Başka biri olma ihtimali var mı
(8 puan) tarafından
sanmam çünkü bi kadin anlar
tarafından
Durduk yere böyle yapması ne bileyim
(8 puan) tarafından
Yani okadar pesimden kostu şimdi bana bunu yapması onu akıllara getirebilir ama başka biride yok sanirim hevesti onunkisi
tarafından
Olabilir canım sevgi değil de hırs heves yapmış olabilir
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne kadar cahil bi esin var Allah akil fikir versin
(8 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
İşte hep derim hemen çocuk yapmayın bi kendinize birbirinize zaman tanıyın 

Huylarınızı öğrenin emin olduktan sonra çocuk yapın 

Nediyim çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun 
(8 puan) tarafından
O istedi çocuk hatta olmadı 1 yıl sonra oldu
tarafından
Sen inanmışmıydın güvenmişmiydin kendini hazır hissediyormuydun
Yapmayın canım
İlk önce birbirinizi tanımanız zaman vermeniz vakit geçirmeniz lazım
Evlilkte ilk önce birbirinize doymanız lazım sonra çocuk
Bu benim fikrim
Ama gerçekten üzüldüm
(8 puan) tarafından
Inandim güvendim zaten bunlar hemen olmadı tabiki 3 yılda oldu
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Baştan beliymiş ne kadar dengesiz bir insan olduğu allah yardımcın olsun canim
0 oy
tarafından
Onlar sana bela olmuş sen onlara değil  . Allah hidayet versin eşine.. 
(8 puan) tarafından
Aynen ama sanki ben peslerinsen kostum ya
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Allah akıl fikir hidayet versin
(8 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çocuk oyuncağımıymış bu alahım yaaa.Seni istemeyeni sende isteme .Bir dengesizle hayat geçmez 
(8 puan) tarafından
Yani olan bana oldu ya çocuğuma oldu Allaha havale ediyorum
0 oy
tarafından
Basta hata yapmışsın  canim evlenmekle RABBIM yardimcın olsun
(8 puan) tarafından
Amin canım Allah görüyor herseyi
0 oy
tarafından
Nasıl bir kul hakkı ya. Oyuncak mi  bu seviyorum deyip evlenip sonra ailem evlendirdi demek ne demek ? Allah ıslah etsin cidden 
(8 puan) tarafından
Evet zor valaha ama ben güçlüyüm ya bence hasta biri bu böyle insanlık olmazki
tarafından
Sana yazık etmiş yetmemiş bi de sabiden ne istiyormuş pis vicdansız ya
(8 puan) tarafından
aynen kesinlikle coucgu o istedi zaten hatta bana kisirmisin diyodu geç oldu cocugum
(583 puan) tarafından
Canim tam bi terbiyesizlik  şımarık lik evlilik öyle 1 yılda oturmaz  canım belki anlık öfkeyle filan diyordur  diyecem ama bebegi aldir ne demek Allah akıl fikir merhamet sevgi versin içine.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah onları sana muhtac etsin inşallah ama ilk başta birkez seni istemiyorum diyen adama birdaha şans vererek hata yapmışsın ve alışmış malesef.. 
(8 puan) tarafından
Alışmıştım ama asla pesinden gitmedim zaten bana ailem yapti ben seviyorum şuan onlarda seviyo demisti bende sevdim inandım meğer bu oynamis hep
tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Boyle karaktersiz insanlarda var demi yaa Allah akil fikir versin ne demek bebegi aldir bizim 5 aylik bebegimz var yine hamile kaldimda 1 saniye bile aklima aldrmak gelmedi Rabbim in emaneti o nasil aldiracakmissin ama bu adam duzelmez bacim zor
0 oy
tarafından
Kuzum büyü falan yapılmış olmasın bi de 
0 oy
tarafından

Ne dengesiz bir insan, kendini zorla sana kabullendirmis ve kendisi kalkıp bu tavrı mi sergiliyor , ruh hastasi olmalı...

(8 puan) tarafından
Bencede ama umrumda değil tabiki onami kaldim yavrumda benim yavrum
0 oy
(880 puan) tarafından
Olmayani zorla oldurmuşsun ceremesini cekiyosun daha cok cekersin
(8 puan) tarafından
Ben mi zorla oldurdum o zorladi bende adam sandım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 487 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy