0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından

Kıyamıyoruz bebişlerimize dimi her aşıya gitmeden bir gün önce bende stres oluyor ağlaması içime oturuyor zaten ama herşey sağlıkları iç

image

in tabi :) 

3 Cevaplar

+2 oy
(52 puan) tarafından
Ben aşı zamanları gelince basliyorum atesi hadi cikarsa diye birde aşıya gittigimizde esim tutar kizimi ben dayanamam :)
(388 puan) tarafından
Valla bende aynı şekil canım ama tutuyorum çok şükür kızı :)
(52 puan) tarafından
Sen bana göre cesaretlisin ama ben hic tutamam pazartesi aşısı var yine esim tutacak :)
(388 puan) tarafından
Yaa valla zor işler
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Bende birkaç gün önceden panik oluyorum hemen :D çok üzülüyorum sağlık ocağına götürdüğümde ama kendim tutuyorum kızımı. Bizim 1 yaşına gelene kadar aşımız yok çok şükür birkaç ay rahatız :)

(388 puan) tarafından
Oh ne güzel biz daha yolun başındayız :/
(2,332 puan) tarafından
Geçer canım hiç merak etme. Her şey onların iyilikleri için ☺
(388 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım büyünce hatırlayacak bile :)
0 oy
tarafından
Bu kesinlikle ben :) bebiş aşı olur melül melül bakar ben oturur ağlarım canı yandı diye :)) 
(388 puan) tarafından
Hahah anne olmak böyle işte içli içli ağlıyorlar bide
tarafından
Ya bide başkalarında da oldu mu bilmiyorum ama benim kızım ağlardı etrafta hiç tanımadigim insanlar gelirdi susturmaya zorla elimden almaya falan çalışırlardı yani ben susturuyorum zaten çocuk deli gibi boynuma sarılıyor anne diye yabancı olsun benim ablalarım annem kaynanam falan olsun hep öyle yaparlardı:) sizinde başınıza böyle şeyler geliyor mu? Hele doğum yaptığım gün bebeği  topuk kanı alındı ablam tuttu çocuk ağlıyor tamam bana verin diyorum vermiyorlar neyse işlem bitti hadi getir abla diyorum vermiyor çocuğu en son getirsene su çocuğu abla diye biraz çıkıştım da öyle vermişti :)
(388 puan) tarafından
Ayy evet var öyleleri aşıda o yüzden eşimle gidiyorum sadece hemşire bile iğneyi vurduktan sonra kucağına al annesi ağlaması kesilir diyor gerçektende kucağıma aşınca sakinleşiyor. 9 ay ben taşımışım benim kokuma alışmış bırakında susturmak bize kalsın dimi benim annemde alıyorlar kucaklarına bazen ağlıyor bazen onların kucağında ağlıyor verin diyorum çocuğu yok yani vermiyor, insan sinir oluyor çocuk beni istiyor en sonunda dedim kimseye vermiyorum çocuğu ağlatıyorsunız bende duracak annemde ağladığında noldu niye ağlıyor çocuk bana ver diyip diyip duruyor :) demekki tek değilmişim
tarafından
Aynen demekki yalnız değil misim dedim bende :) annelik iç güdüsü belkide anneanne babaanne falan bir arada olsak kızım anne diye seslense hepimiz birde  efendim yavrum diye cevap veriyoruz çocuk şok:D
(388 puan) tarafından
Hahah hiç güleceğim yoktu ya vallahi öyle canım :)

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 155 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 734 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 303 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 667 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu

377,346 soru

11,292,470 cevap

34,711 kullanıcı

...