0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (1,254 puan) tarafından

Esim artik aksam simenleri calisiyor hicbir zaman boyle calismadi cok ozluyorum onu simdide uyuyor az sonra yine ise gidicek:((kizimda babaannesinde misafir gitdi baya yalniz hiss ediyorum kendimi onlari cok ozluyorum evimin neseleri onlarresmen oturub aglamak istiyorum

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bende eşimi çok özledim 3 aydır görmüyorum askerde :'(

(1,254 puan) tarafından
Canim yaaa ne zaman donecek?
tarafından
Askerlik düşmezse 2020 şubat :(((
(1,254 puan) tarafından
Vah vahh insallah sag salim doner canim yaaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Azerbaycanlisiz deyesen :) 
(6,675 puan) tarafından
Ola biler canim adlar bjr birine oxşayir)Hansi terefde olursan bakida?
tarafından
Men sizin simen yazmaginizdan bildim azerbaycanlisiz:D men ozum xacmazliyam qubaya kocmusem
(6,675 puan) tarafından
Usaqlarinida orda dunya ya getirmisiz?
tarafından
Meni sorusursuzsa beli qubada qeydiyyatdayam usaqlarim da burda dogulub
(1,254 puan) tarafından
Men bakida xirdalanda oluram qizim xetaide dogulub ikinciye hal hazirda hamileyem onuda xirdalanda dunyaya getirecem insAllah
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Senin esin yine yanında canım ya ben ne yapayım 1 aydır ayrıyız. Deli gibi özledim. Görüntülü konuşunca gözlerim doluyor bakıyorum onun gözler de kizarmis:(
(7,118 puan) tarafından
Kıyamam deme öyle ya :(
(1,254 puan) tarafından
Ehhh canim hayat iste banada boyle hayat yasamak kismetmis
(7,118 puan) tarafından
Canım bunda birşey yok ki esin yanında yine de sizin için çalışıyor siz rahat edin diye birde böyle duşun
(1,254 puan) tarafından
Biliyorum ama iste nebilim birden duygulandim tek basina oturunca ozluyo insan belkide bu duygusallik hamilelikden:))
(7,118 puan) tarafından
Kesin öyle canım . Bende senin gibi çok duygusalım.  Sebep yokken bir anda.aglamaya başlıyorum:)
0 oy
(340 puan) tarafından
Sukret haline eskmi sadece hafta sonlark goruyorum 9aydir boyle agustosa kadarda boylr olacak ve 26gun once dogum yaptim yalnzim 
(1,254 puan) tarafından
Canim yaa uzuldum yalniz baka biliyormusun cocuka?
(340 puan) tarafından
Bakiyorum canim cok zor oluyor ozellkle geceleri
(1,254 puan) tarafından
Bende o yuzden sordumki bakabiliyormusun yalniz cocuka bakmak zor bende yalniz baktim kizima geceler bi uyutmadi gitti uykusuz geceler beni cok yoruyordu
(340 puan) tarafından
Bende oylr canm neyseki az kaldi sabredyroum
0 oy
(581 puan) tarafından
Peki ben ne yapmaliyim bir ay sonra gelicek 5 aydır yok. Çok özledim aslında ama bebeğim ile ilgilendiğim için yerini tamamliyor bence :) 
(1,254 puan) tarafından
Benim icin cocuklarimin yeri baska esimin yeri bawka belkide ben yalniz biri oldugum icin esime bu kadar bagliyim yani ailem uzakda babam dunyasini degisti ben hamileyken nebiliyim herseyimi onla paylawdigim icin bana onsuzluk tuaf geliyo simdi kizimda babaannesinde yalniz oluyorum tum gunu belkide bu yuzden beni cok etkiledi
(581 puan) tarafından
Olabilir canım yalnızlıktan bide sevgidendir o. Benim etrafım çok kalabalık belki de dediğin gibi ondandır
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Ayy bende 1 hafta sonra eşinden farklı şehire gidecem 2 hafta filan ayrı kalacaz zor geliyor yaa gidesim yok ailem beni çağırıyor cok ozlemis bende eşini cok ozleyecem
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim sende girip yatsaydın yanına doya doya baksaydın ona ben öyle yapıyorum:) çocuğunu da al geri madem annesi o da seni ozlemistir
(1,254 puan) tarafından
Doguma 12 gun kaldi kizim yalniz kalmasin diye kayinvalidem soyledi dogum yapana kadar bende kalsin bende tamam dedim hem artik dayanamiyorum 38+2haftaligiz bunaldim artik sag salim dogursaydim cok korkuyorum
(3,458 puan) tarafından
Korkma canim ilk de değilmiş RABBIM verir kolayligini
(1,254 puan) tarafından
Insallah ama artik canimda sikilmaya bawladi hemen dogurmak istiyorum
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Bende çok özledim eşimi 6 aydır görmüyorum daha bi 3 ay daha goremicem
(1,254 puan) tarafından
Neden calisiyormu?neden ayri kaliyorsunuz?
(6,750 puan) tarafından
Evet canım askeri persenol hakkaride görev yapıyor malesef herkes gbi ekmek parası deyip özleme boyun erenlerdeniz
(1,254 puan) tarafından
Hayirlisiyla donsun yanina canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
23 Temmuz 2023 Aile kategorisinde cceyhan (210 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,050 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 379 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu