+1 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından

image

Bayraminiz Mübarek olsun kizlar. 

Bu gunun hurmetine dua edin almanyada isimi hemen hal edeyim ve turkiyeye hemencik doneyim. Oglum babasiyla ve halasiyla kaldi. Esim tutturdu cpcuk yolda persan olur sen git geri gel beraber doneriz diye. Nolur dua edin islerim rast gitsin yoksa hem bosa gelmis olcam hemde geri turkiyeye gitsem bile aniden yine donmem gerekecek ve esimde ztn huylunun teki, mahsus haledemedim sanacak.. Sirf almanyaya gitmek icin sanacak

6 Cevaplar

0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ya çok güzel bir ailesiniz maşallah size ❤️

Allah ım inşallah işlerini rast getirsin de bir an önce yavru kuşuna kavuş canım ❤️

Hayırlı bayramlar 
(597 puan) tarafından
Keske resimdeki gibi guzel olsak... Esimle aram kotu 2gun iyisek 5gun kotuyuz oyle boyle surduruyom iste. Rabbim hepimizin yuvasina muhabbet huzur nasib etsin insaAllah ❤
(1,690 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm kuzum ya :( Allah yuvana huzur mutluluk nasip etsin inşallah..
Ben oğlum 20 günlüktü eşimden boşandığımda.. O yüzden böyle şeyler duyunca çok üzülüyorum.. Keşke her kadın kocasına evine, her erkek de karısına yuvasına sahip çıksa mutlu olsa..
(597 puan) tarafından
Vallaha nelerine sustum ve susuyomda yinede nankorluk edilio ama Rabbim savrimin sonunu selamete cikarir elbet diom. Sanada cok uzuldum cnm hic bir evlat ana baba ayri sekilde yasamayi hak etmio.  Suan cok zoruma gidio oglumu birakip eve donmek bir kac gub bile olsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım işinizi rast getirsin canim
(597 puan) tarafından
Aminnnnncok aminnnn oglumla bosa ayrilmis olmiyim :(
tarafından
Ya Fettah sıfatıyla Rabbım in hayır kapılarıniz açılsın inş. Aynen bırakmasi çok zor oluyo anneme bırakıp markete gidip gelene kadar özlüyorum
0 oy
tarafından

Oğluşun çok tatlişşş maşallah Allah bağışlasın ☺️

Rabbim işlerinizi rast getirsin inşallah amin
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm oğlum çok küçük nasıl bırakabilirim onu. Onun sana çok ihtiyacı var. Ne olursa olun seninle gelmeliydi diye düşünüyorum. İns işlerini tez zamanda halledip  geri dönersin.
(597 puan) tarafından
Yolda persan olurdu inan. Evden otogara 1saat, otogardan havalimanina 1saat, hava limaninda beklemeso, sirasi, kontroller ucaga binmek sonra almanAda ucakdan inis, kontrollersira, trejle eve gitmek 2 saat derken cidden persan olurdu
(671 puan) tarafından
Cnm ne olursa olsun minicik bebeklerle insanlar nerelere gidiyor. Tabiki zorluğu var ama yinede bırakılmaması gerektiğini düşünüyorum. İns işinizi erken halledip oğlumuza kavusursunuz
0 oy
(232 puan) tarafından

Almanyaya ne için gittin?

(597 puan) tarafından
Islerim vardi cnm. Aslinda hal etmistim bi akraba pislik yapti
(232 puan) tarafından
Anladım allah kavuştursun inşallah kısa sürede yavruna kavuşursun
0 oy
tarafından
Insallah tum islerin rast gitsin
(597 puan) tarafından
InsaAllahnolur dua edin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
23 Temmuz 2023 Aile kategorisinde cceyhan (210 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,059 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 948 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...