0 oy
1,772 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
Tahmını dogum tarıhımıze 21 gun kaldı agda yaptırsam erken mı olur ılk gebeliğim erken gelır dıye korkuyorum salı gunu nts ye gırdım sancım 20 lerde cıktı sizce doğum yakın mı sancı kac olursa doğuma alıyorlar??

9 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Son bi iki gün kala yaptır canım bence. 40 gün gidemiyosun çünkü kendine gelene kadar erken olursa çok fazla çıkar. 
(410 puan) tarafından
Bnde boyle dusunuyorum canım ama erken gelır bebıs dıye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Nasıl yapacan ağdayı kuaföre mi gideceksin canım daha erken bence kuzum blr hafta kalınca yap 
(410 puan) tarafından
Kuaföre gidecem canım bn de 38. Hafta yaptırmak istiyorum çatı muayenesı ıcın ama erken doğum olur dıye korkuyorum sancı 20 lerde cıkınca korktum
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı hakkında hayırlısı olsun inşallah canım benim
(410 puan) tarafından
Amın canım hepımızın hakkında hayırlısı
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn bebeğim
0 oy
(8,223 puan) tarafından
Sancının 100 lere cıkması lazım dogum planlı degılse eger bı hafta daha bekleyın derım
(410 puan) tarafından
Canım bn yapılmasını istiyorum acıkcası boyum kısa boyu kısa ınsanların genelde çatısı basık oluyormuş ondan korkuyorum kuzenıme bakmadılar catısı basık cıktı bbır bucuk gun doğuramadı baktılar bebegın kalp atışı yavasladı hemen sezeryana aldılar
(8,223 puan) tarafından
Anladım canım baktır bakalım ama 1.50 olupta doguranda var. Umarım sıkıntın yoktur :)
(410 puan) tarafından
İnşallah yoktur canım normal dogum olursa erken toplanırım ama korkuyorum doğurmaktan
(8,223 puan) tarafından
Canım korkma bu kadının doğası.sadece bedenıne ve bebegıne izin ver yeter bı bakmıssın yanında bebegın.eger gıdebılırsen gebe okuluna git
(410 puan) tarafından
Gidiyorum canım gebe okuluna ama korkuyorum genede bn dogurmaktan degılde doguramamaktan korkuyorum bır sey olurda kızım yanlız kalırsa dıye
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sancin  20lerde bu hiç bisey canım 21 ise son bir kaç gününe kala yptir bende o zamana yaptıracam canım. 
(410 puan) tarafından
Tamam canım sagol oyle yaparım olmazsa
0 oy
(328 puan) tarafından
canim 10gun sonra yap bence en mantiklisi●
(410 puan) tarafından
Zaten 10 gun sonra çatı muayenem var o zaman yaptırayım o zaman canım sagol
(328 puan) tarafından
aynen oyle yap canim hayirlisiyla inşallah kucagina alirsin ♡
(410 puan) tarafından
Amın canım hepımız inşallah hayırlısıyla kucagımıza alırız
0 oy
(141 puan) tarafından
Normal mi düşünüyorsun bide kaç haftalıksın 
(410 puan) tarafından
37 haftalığım aslında bır dusuncem yok doktorum ne derse o bn ıkı doğum seklındende korkuyorum zaten
(141 puan) tarafından
Canım 37 yse yap bence erken değil her an doğum olabilir şimdi yap geç doğacak olursa son dk doğuma giderken jilet yaparsın. Ben mesela 37 hafta biter bitmez normal doğum a gittim. Her an her şey olabilir
(410 puan) tarafından
Bnde sımdı suyum yada sancım gelır gelmez kuafore gıtsem olur mu kı oyle yapmayı düşünüyorum evımın yanında ıkı tane kuaföre var ama ıste sancım aksam olursa dıye korkuyorum
(141 puan) tarafından
Bence olmaz bunun gecesi var tatili var. Bide o sancıyla yaptıramazsın. Şimdi tam zamanı bence
(410 puan) tarafından
Tamam canım cok sagol aslında kuafore gidersem kafam rahat olur sımdı hıc rahat degılım ya gelırse diye
0 oy
(751 puan) tarafından
Canım o iş belli değil sancı 40 larda ama her hafta temizlemekten ben yoruldum 39+6 oldum bebek hala yok 41 haftaya kadar bekletçekler sende az zaman kala yap bence 
(410 puan) tarafından
Canım bebegının cinsiyeti ne? benı kız bebekler erken gelır dıye korkutuyorlar ondan temız olmak istiyorum
(751 puan) tarafından
Benimkide kız canım skaın inanma öyle şeylere
(410 puan) tarafından
Tamam canım cok sagol
0 oy
(394 puan) tarafından
37 de agdaya gittim ertesi gun kontrole gittim 37+5te dogum yaptim dikkat et son gunlerin sonucta
(410 puan) tarafından
Ay bnde bundan korkuyorum canım onun ıcın temiz olmak istiyorum
0 oy
tarafından
Hamilelikte ağda zor olmuyor mu Gülüm 
(410 puan) tarafından
Valla kendım yapamıyorum canım  göbeğimden göremiyorum kuafore yaptırıyorum bır ay rahat ediyorum aslında o kadarda canım yanmıyor
tarafından
Himm iyi o zaman

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 451 göst.
19 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 564 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Fatmakbas (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
5 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elizan ikra (22 puan) tarafından soruldu

377,227 soru

11,289,311 cevap

34,698 kullanıcı