0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşimin ailesinden çok çektim çekiyorumda 

Ve ben onlara ısınmıyorum 

Saygısızlık asla etmiyorum ancak yüzlerini görmeğe tahammülüm yok bu kin öfke değil 

Hele doğum yaptım eşim işsizken 

Evime gelip yoklukla dalga geçmesi kayın pederin  üstüne tuz biber oldu ve doğum yaptım eşim işsizdi hiç ihtiyacınız varmı yokmu demediler ve torunlarına bir iğne almadılar ve cennet 3 aylık oldu 3 aydır aşırı 

Dargınım geçmiyor

Bu yıllarca bana yasatiklari şey diye biliriz eşim yarın annemlere gidelim diyo namcam bilmiyorm zorlamıyor ama 

Yani Allah'a yalvarıyorum onların içine merhamet sevgi koy benimde içime bu kinleri iki yüzlülükleri geçsin diye ama öyle işte geçmiyor 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maalesef insan yapılanı unutmuyor
tarafından
Gerçekten deniyorum olmuyo
Kaynanam diyo torunu getir sevelim içimden gelmiyor
O çocuk benim karnındayken neler ettiniz diyemiyorum
Eşim beni haklı buluyor çok şükür
tarafından
Eşin seni haklı buluyorsa tamamdır
(1,573 puan) tarafından
Eşin zorlamıyosa gitme hakediyolar elini kolunu doldursun gelsin görsün torununu çok görmwk istiyosa sen kücük bebeği alpta yollara düşme hiç
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esin icin görmezden gel ya nolcak hepimiz cektik hangimiz cekmedikki 
tarafından
Olmuyo inan ya tamam saygısız değilim ama yapmacık davranıyolar. Hazm edemiyorum
tarafından
Haklisin ama ne yapicn ömür boyuda silemezsinki yani
tarafından
İşte haklısınız teşekkür ederim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
İsinamamakta haklisin ve sevmek zorunda da değilsin saygı duy yeter
tarafından
Saygı duyuyorum
Ve hep beklenti içindeler
(1,358 puan) tarafından
Asla istediklerini yapma yoksa ezilen sen olursun
tarafından
Zaten öyle gidiyom bir surat bir ima var hep tiplerinde yemin ederim ya eşim yarın gidelim diyo 1 ay oldu gitmiyorum yakınlar komşu bide
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esim cok istiyorsa giderdim onun hatrina veya gitmezdim bilemedim simdi. Ama lafimi da derdim, vay be zengin evi de ayri oluyormus malum biz yoksul sayilirizi gibi bisey...
tarafından
Desem kavga olur işler daha beter olur zaten yer ariyan insanlar normal insan yok karşımda
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Senin sorunlu olan eşin seni onlara muhtaç eden de onların senin evine gelip seninle dalga geçmesine izin verende ve sen istemediğin halde hala onların yanına gidip senide gitmeye zorlayan eşinde bütün problem. Kayinvalideni kayınpederini çok takma kafaya bunlara izin veren eşini tak. 
tarafından
Kız eşimle konuştum bu perşembe dükkanı satacak babası gidip demişler olmuyor baba bugün
Yani dükkan dışında eşim hep arkamda kaç kez beni savundu babasıyla yüz göz oldu kendim şahidim sadece sorun şu kayın peder beni oldu olası düşman gibi görünüyor bak anlatıyorum belki tuaf geliyor gelip gözle görmen lazım benim komşum bile diyo senin babaya selam veriyoruz almıyor düşün artık hiç birşeyde yapmadım yani yabancı gelindim eşim beni kaçırdığı için istemedi bir türlü hem bana eziyet etmegi seviyo yemin ederim ya bu açtığım postları hiç biri yalan değil tam tersi az bile yazıyorum neler neler
Adam bana diyo senin paran var çalıştınya getir eşim yok biz ona şunları aldık diyo yok diyio
(8,081 puan) tarafından
Ne yap biliyor musun onlara inat eşinle mutlu ol onlar için kavga etme yarın da git eşinle el ele gülücükler saç etrafına onları görmezden gel eşinle çocuğunla ilgilen. Onlar utansin bu yaşlarında bu davranışları sergiledikleri icin
tarafından
Çok haklısın valla böyle ömür geçmiyor bak şimdi ben zayıfım pantolon giyiyorum kızları baya kilolu 120 vs onu bile kıskanıyor diyor ay sen çok zayifsin zırtçık gibisin diyorlar kilomda iyi yani 58  kilo eltimde kilolu ya inada gidip selin çok zayıf fiziği iyi masallah vs diyi araya nifah sokuyor kızda ağlıyor geçen kaynım bile gidip eltime ayy göbeğin çok yağlı ve çatlaklar var demiş anası aklına koymuş ve eltim aramış beni ağlıyor oda yemek yemiyor sinirden onada yazık bunlar çok pisler çok
Neyse ya anlatmakla bitmiyor ki

teşekkür ederim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bu durumda sadece sana eşine de yanlış yapmislar. Yani eşin bunları sindirip onları görmek istiyorsa bence eşinin yanında olmalısın. 
tarafından
Haklısın yarın bir giruneyim onlara
Teşekkür ederim
(3,055 puan) tarafından
Ne demek canım. Seni destekleyen yanında olup hak veren bir eşin var. Yine de mevbur kılmamış seni gitmek için. Sen buna rağmen gidersen eşin daha bi sevgiyle saygiyla yaklaşacaktir sana.
tarafından
Çok haklısınız oda arkamda ama bazı yerlerde arada kalıyor arayı tutmak için bazen onları bazen beni tutuyor ama adamın bu yüzden ağladığını biliyorum ben benim için babası beni evden kovmustu eşim intar edecekti yeter iki arada kaldım demiş ailesine intar edecekmiş kaynım engel olmuş :( 3 sene önce
Sevgisinden eminim
Allah razı olsun sizden
(3,055 puan) tarafından
Amin Rabbim cumlemizden razı olsun. Böyle bir eşin var herşeye rağmen kıymetini bil. Seni onlara ezdirmez diye düşünüyorum. İnşallah herşey yoluna girer çok çok mutlu olursun.
tarafından
İnşallah ya inşallah :)
0 oy
tarafından
Kuzum benim allah yardımcın olsun bende sevmiyorum hatta nefret ediyorum .

Eşimin 2 .evliligi benim ilk evliliğim. 

Ilk köye gittiğim zaman ,keçileri gösterdi bana dediki bunlardan birini onun için kesmiştim dedi (yani ilk işi) 

Senin içinde kesecem dedi .o gün kinlendim ben ona .

Ne nikahima geldiler ne kınama (uzakta olmayı bahane ettiler) 

Doğumdan sonra babası geldi param yok oğlum dedi hiç birşey takmadı kızıma (halbuki ev yaptılar 4 ay sonra) 

Geçen sene eşim köye gitti ben gitmedim yüzlerini görmemek için (ama ektim  mutlu oldu ) eşimin arabasıyla hava ata ata gitti diye bensiz .

Ama bu sefer kimseyi mutlu etmicem ve gidicemm. 

Bende yapmacik olucam hiç beceremem ama olucam
tarafından
Aynı aynı hele amcaları yanaklara bak yanaklara bak dedi kilosu durdu kuzumun kaç aydır rabbim bebekleri fitna fesat insanlardan korusun .

Ama kuzum bende olamıyorum yapmacik olucam diyorum ama olamıyorum inan ağzına.......s....c....an ....tatli oluyor yalan soylucen ikili oynayacan senden iyisi olmax
tarafından
Aynen öyle dedim ya eltim ikili olacam dedi onu delirtiler ikili olmak bile işe yaramadı daha kötü oldu
Ve ha bire gel şunu bunu yap dediler
Şimdi ben çoktandır gitmiyorum aynı mahalledeyiz ha bide bir birimizin kapısını görüyoruz
Ama dün demiş gelini çağır yemeğe eşim yok biz yedik demiş
Ozaman bebeği getir sevelim demiş 3 aylık bikere versem gerisi gelir ha bire getir derler vermedim
tarafından
Kuzum benimkiler bana uzak inan yakın olsam kafayı yerdim inan o kadar borç harç içinde kaldık yuzumuze telefonu kapattılar ama eşime göre onlardan iyisi yok:(
tarafından
Çok şükür benimki biliyor ne olduklarını tek eşim değil herkes bunları biliyor millet lanet ediyor valla
Ama atsan atılmıyor işte kan bağı var arada allah yardımcımız olsun
tarafından
Kız sen eski yorumlarda beni linç etmiştin hatırladınmı :D
Bak afettim seni :D
0 oy
(625 puan) tarafından
Kuzum snwi çok iyi anlıyorum aynı dert bendede var sinir kalmış içimde
tarafından
Allah yardımcımız olsun artık
0 oy
(583 puan) tarafından
Kız insan kırılıyor o yüzden oluyo bende ayniyim saygısızlık yapmam her özel günlerde bayramlarda  hediye alırım kaynana benmisim gibi:)ama asla ailem gibi göremiyorum boğuluyorum onları görünce sinir krizi geciriyorum
tarafından
Kandilde bayramda gittik ek opmege saygıdan ya ben gittim hamile halimle elini opturmedi satılmadı bile kendini geri çekip öyle seninde seninde dedi kızına sarıldı çocuklarında biz gelinlere böyle yaptı bunu da bu sene yapmağa başladı
(583 puan) tarafından
Banada öyle yapar el opturnez  kızlarına oğullarına  opturur  kız nankör  bunlar okadar iyilik yaptım yine de nankör mesafeli ol takma görüşme kafan rahat missss
tarafından
Valla Allah göruyor ya burunlarndan getirir yüce rabbimin adaletine güveniyorum
(583 puan) tarafından
Bende Allah a havale ettim kurban olduğum Rabbim zaten yarına birakiyo  ama yanına birakmiyo
tarafından
Çok haklısınız ❤️

İlgili sorular

+1 oy
54 cevap 1,618 göst.
+1 oy
9 cevap 306 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
0 oy
1 cevap 115 göst.