0 oy
501 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
34 haftalık hamileyim uzun zamandır karnımın alt bölgesinde sürekli olan ağrı var ve idrar yapamama durumum vardı bi kaç gece evde ağrı çektim bu gece de yine ağrım vardı ama artık dayanamadım eşime gidelim dedim gittik acile serum kan idrar tahlilleri flan derken sonuçlar temiz çıkmış çok şükür bu sefer dogumhaneye gönderdiler beni korku sardı tabi ilk gebeligim ilk kez gircem ama girmez olaydım yok böyle ebeler ya hiç birinde vicdan kalmamış rabbim iyi insanlarla karsilastirsin inşallah. Neyse alttan muayene etti ilk kez oldum bide zaten ağrım var bide muayene edişi de bi tuhaftı daha çok agritti kasklarmı nstde sancim da çıkmadı nöbetçi doğum doktoru sbah 9da kontrole gel dedi bu sbah gittim başka nöbetçi doktor vardı bana dogumhaneye gel demişti akşamki doktor bugünki doktor da sen niye buraya geldin sana burda bişey yapamayız dedim keyfimden gelmedim akşam ağrım var diye buraya yolladılar gece nöbetçi doktor da sbah kontrole çağırdı dedim. Oda alttan muayene etti dedi polikliniğe git şuan doğum söz konusu değil dedi neyse yönlendirdiği doktor da nöbetçiymis sezeryan randevuları varmış hemşiresi ultrason verdi nst flan çekildi sonuçlar çıkınca dogumhaneye git doktora göster sonuçlarını gittim ameliyattan çıkmasını bekledim neyse oda çıktı baktı sonuçlar da bi sorun yok ne diye sürekli acile geliyosunuz kendinizi harab ediyosunuz dedi dedim sürekli gelmiyorum kaç aksamdir ağrı çekiyorum ilk kez dün gece geldim dayanamadim dedim böyle insanı nasıl köpeklesek diye bakıyorlar ağrım hâlâ devam ediyor serum bana mısın demedi sancı değil ama bu ağrı neyin nesi ve bebek makat geliş daha donmemis:( hakkınızı helal edin biraz uzun oldu ama geceden beri hastaneyle uğraşmaktan bunaldım artık :(( 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
allahin merhametsizleri allah onlarin kalplerine merhamet versin guzellik versin banada bir iki kez ole denk geldi biri ozelde biri devlette nefret ettiriyolar insana hastaneyi ztn sevilcek yani yok da insan hamileyken hevesli gdyo  yanii bosver takilma kardesm ver agizlarinin payini cekil kenara. agrin hhakkindada bnm de ilk gebeligim bilmiyrm allahm kurtarsn ins 
(1,114 puan) tarafından
İnsan zaten stresli giriyor içeriye neyin ne olduğunu bilmiyorum üstelik  insana köpek gibi davranıyorlar insanlık kalmamış kimse de Allah yardımcımz olsun inşallah
tarafından
amin cnm.yaa amjinn  bnlarin eline dusurmesin rabb
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm amin :(
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından
ya çok geçmiş olsun.. o kdr çileye ağrın geçseydi bari. gerçekten hamilelik ve doğum süreci hastaneden, doktorlardan soğutuyor. inan kimse dokunmasın istiyorsun. inşallah doğumun daha anlayışlı insanlarla geçer. 
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm ya keşke geçseydi hâlâ devam ediyo ağrım ama neyin nesi bende anlamıyorum iltihap enfeksiyon yok sancı yok acilma yok bebek makat geliş daha bu çatı ve kasık ağrısı niye böyle :(
(32 puan) tarafından
yalancı sancı olabilir mi?
(1,114 puan) tarafından
Yok yalancı sancı değil adet sancısı gibi değil gobegimin alt kısmında yani kasıklarmin orta kısmı diyim orası uzun süren geçmeyen şiddetli ağrım oluyo akşam da diyorum benim sancim yok kask bolgemde ağrım var beni nstye sokup Alttan muayene ediyolar
(32 puan) tarafından
geçer inş yaa tüh..
(1,114 puan) tarafından
İnşallah insan korkar oldu acile hastaneye gitmeye yine azarlıcklar diye
0 oy
tarafından
Kan uyuşmazlığı için gittim devlete yapacağı şey muayene edip reçete yazmak dünden beri uğraşıyoruz yanlış vermiş ilacı reçetede haftamı yazmamış barkod var oda yanlış birde doktorum diye yer işgal ediyor bir reçete biel yazamamış belliydi zaten önümdeki kadını bıraksan dövücekti manyak adam babam gittide halletti sonunda özele gidiyorum Bn zaten ama bnce özel devlet de doktorun değişiği var testler için gene devlete gitmiştim öp başına koy insan gibi insan bir sürü doktor var manyağı bulur zaten bizi 
(1,114 puan) tarafından
Her doktor ve ebe bir olmuyor özele gidiyordum doğumu da özelde istiyordum ama araba borcuna girdiğimiz için devlete geçiş yapmak zorunda kaldım :( inşallah durumu toparlariz da özelde olur devletten soğudum resmen
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bazen cok cok vicdansiz oluyolar hele ki sancim var diyip nstde falan cikmayinca biseyin yok demeleri beni deli ediyo . nazimdan mi geliyorum ben hastaneye . bende birkac defa dayanamayop gittim oyle muayenede falan bisi cikmadi birseyin yok agrinin olmamasi lazim dedi tahlil sonucum bir cikti  sen bu kadar enfeksiyonla iyi yurumusun dedi .yaa dedim bosa gelmiyoz buralara onyargili olmayin hickimseye dedim bozuldu.
(1,114 puan) tarafından
Enfeksiyon da çıkmadı hiç bişey çıkmadı sancim yok ama alt bolgemde şişlik ve ağrı var sürekli
0 oy
tarafından
Acilde zaten ise yarar adam olmaz ki bir kere gittim acile daha a demeden al şunu git acilde taksınlar dedi şikayetlerimi dinlemedi bile parol serum takıldı onuda fon dip açtılar lık lık lık aktı gitti damar şişti parmak gibi bide onun acısını çektim sonra senin şikayetlerinden ben burda oturduğum yerden bile vajinal enfeksiyon dan şüphe ederim ama adamların umru değil nst de sancı çıkmadıysa tamam bir şeyin yok agrım var diye yalan söylüyor muamelesi görürsün allah akıl fikir vicdan merhamet versin en iyisi sen başka bir doktora git bir daha da o acılin önünden dahi geçme 
(1,114 puan) tarafından
Burda da tek devlet hastanesi orası borcumuz olmasa özele devam ederdim bunların suratını cekmezdim hiç olmazsa özelde güler yüz var
tarafından
Allah vicdan merhamet versin hepsine canım özelde de mendebur olan yok mu her yerdeler
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Allah iyi insanlarla karşılaştırsin bunlar yüzünden insnalar borç harç alıp özele gidiyor .Bunun vebalini nasıl ödeyecekler merak ediyorum
(1,114 puan) tarafından
Vallahi özele gitmeyi düşünmüyo değilim borcum var ama devletten nefret ettim
(1,232 puan) tarafından
Diyorum ya insanlar borç harç alıp özele gidiyor yazıktır günahtır .Geçen de ben bir tane ebe ye birşey sormak istedim bana ne dese beğenirsiniz hem gebe eğitimine gelmiyorsun hemde bana birşey mi sormak istiyorsun dedi.Bende dedim ki ben çalışıyorum eğitim sabah 9.30da başlıyor ve hastahanenin bize uzaklığı bir buçuk iki saat gelemiyorum dedim.Olsun taa nerelerden gelenler var dedi ***** ya sinir etti beni resmen
(1,114 puan) tarafından
Allah'ın pislikleri gidip gitmemek bizim tercihimiz ne var yani cevaplasan insan gibi bende çalışıyorum işi bırakıp nasıl gideyim sürekli anlayissizlar
(1,232 puan) tarafından
Aynen sinirlerimi bozdu dolmuşla oraya gitmem için sabah 7de dolmusa binmem gerek birde işi bırakıp gitmem gerek ***** iste
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnde devlet hastahanesine karşı çok ön yargılıydım çok şükğr doğumumda tahmin ettiğim olmadı 20 saat sancı çektim ama herkes o kadar kibar ve anlayışlıydı ki 3 farklı dojtor ve ekibi gördüm hepsi mükemmeldi. Allah gerçekten vijdanlı iyi insanlarla karşılaştırsın bnce bidaha o hastahaneye gitme inşallah yaşadığın yerde başka hastahane bardır gidebileceğin yoksa doğum psikoloji çok başka bişey zaten korkun acın oluyo bide onların azarlamasını kaldıracak dırumda olmuyosun.. 
(1,114 puan) tarafından
Evet ya ilk gebeligim neyin ne olduğunu bilmiyorum alt çamaşırını çıkar makasa çık dedi neyse çıktım etegim vardı ebe gelene kadar etegimle örttüm neyse geldi utandım fazla açamadım yine  bu sefer kızdı kaldirsana eteğini diye kibarca söylemek yerine kinle söylüyorlar herşeyi
(1,114 puan) tarafından
İnşallah doğuma vicdanlı insanlar denk gelir :(
(1,722 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,088 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 428 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,079 puan) tarafından soruldu

377,757 soru

11,306,243 cevap

34,734 kullanıcı

...