0 oy
851 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar önceden her karı koca gibi Bizim de aramızda tartışmalar oluyordu ama birkaç aydır kocam böyle nefret ediyor benden nefret de bakıyor bana yüzüme bakmak istemiyorum neden bu duruma geldik bilmiyorum benimle boşanmak istiyor 5 aylık bir çocuğum var boşanmak istemiyorum çocuğumu ne annesi ne babası büyütmek istemiyorum çocuğumun hiçbir günahı yok ama bilmem ne oldu bize ne yapacağım bilmiyorum böyle nefret ediyor benden  gözüme gözükme diyor 

Bildiğiniz dualar  varmı ne olur 

Rabbim kimsenin yuvasina soğukluk koymasın benimde 

14 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Kimseye cevap vermiyorsun saf yerine koyma milleti yardmici olmaya calısyorlar
(2,550 puan) tarafından
Ağzın bal yesin . Bal kabağım☺️+
tarafından
Saol bebgim :*  cok sinir bozucu
tarafından
Belki işi çıkmıştır belki misafir gelmiştir yani cevap vermemesi ne alaka saf yerine koymak
tarafından
1 saat oncede post acmisti ama en az 10 yorum vrdi yarm saaat durdu baslik yuznden kapndi onada cvp vermedi sonra bunu acti cok iyi niyetlisin bu hayatta cok kaybedersn.
tarafından
Hmm post açıp cevap vermediğini farketmedim sadece bu posta cevap vermemiş sandım ondan iyi yönünden baktım :)
-Reklam-
+1 oy
(27,307 puan) tarafından

Rabbim yardımcıniz olsun

Bugun herkes boşanıyor 

Bebekler babalarını seviyor konular hep boyle nedense

tarafından
Hep dolunaydan :DD
(27,307 puan) tarafından
Hahahahahah
+1 oy
tarafından
Kenzül-arş duası oku canım bol bol cok tesurli bir duadır namaz sonlarinda okuyabilirsin normal okuyabilirsin niyetini isteyetek fatiha ile bitirirsin Rabbimden hayırlısını iste baktin olmuyor evlilik ne kadar haksa boşanmakta o kadar haktir unutma. Cocugum icin diyorsun emin ol cocugunu mutsuz bir yuvada büyümesi daha acı verici bir olaydır bunu aklindan çıkarma.

HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN.
+1 oy
(220 puan) tarafından
Bazen evde kuran okunmamasından kaynaklı da böyle olabiliyor, bir yerde okumuştum aynı sizin gibi çiftin araları soğukmuş sonra kadın bir gün evinde bakara suresini açmış ondan sonra değişmiş eşi araları düzelmiş. Tam olarak anlatamadım ama kısaca böyleydi

Eğer bir sorun yoksa ve böyle yapıyorsa sen de aç dinle faydası olur Allah’ın izniyle
+1 oy
(7,935 puan) tarafından

image

Allah yardımcın olsun .İnşallah düzelir
tarafından
801 kere mi okunmalı?
Ve hergün içilecek mi su yoksa 41. Gün mü içmek lazım
(7,935 puan) tarafından
41 gece okunup öyle içilecekmiş
+1 oy
(7,165 puan) tarafından
Başlarda kocanın ahlaki böyle değildi ise nazar ya da büyu vardır . Hergun Felak nas oku . Bir de muhabbet ayeti oku üfle've elgaytu aleyke mehabbetem minnii " bu kadar
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Neden nefret ediyor senden eşin bı sebebi vardır illaki.ve evde geçimsizlik varsa o şekilde çocuğu buyutmek sağlıklı değil 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm konuşmayı dene şans verelim de çocuk var çünkü
0 oy
(231 puan) tarafından
Fetih suresi canm.sesli bir sekildee acc evde yada oku..
0 oy
(11,507 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(1,555 puan) tarafından
Ayetel kürsi oku
0 oy
tarafından
Amin canım. Muska falan olabilir mi
0 oy
(41 puan) tarafından
Kuran okumayı biliyorsan sesli  şekilde bakara suresi oku  hergun sabah  akşam yasin oku  yuvanın  yıkılmaması icin o  niyetle oku  ALLAH im seni  eşine  sevişirsin  diye  dua et...  görücü usulü mu  evlendiniz 
0 oy
(487 puan) tarafından
Rabbim her yuvaya saglık huzur mutluluk versin huzırsu ewde durmak zor bakara suresi açıp ewde dinleyin evinizi sirkeli su ile silin rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin
tarafından
Tskr ederim yapcam
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Bakara suresi aç her sabah 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,264 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,648 göst.
31 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Pelin0759 (5 puan) tarafından soruldu