0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından

İyi geceler mi desem gunaydin mi bilemedimBende bugun dogurdum size kucuk ya da uzun dogum hikayemi anlaticam☺Bazilariniz biliyor keyfi sezeryn yaptirdim kendi vucudumu tanidigim icin ve iyiki de yaptirmisim.Gelelim Belinosumun dogumuna.Saat 8.30'da hastaneye geldim 8.45'de yatisim yapildi 9gibi odaya geldim.Tabiki minnak vucudumla bereber yatiyordum hemsire geldi dedim"Elimin ustune damar yolu acmayacaksiniz dimi?" cunku cok acitir hemsire dedi "tatlim sen burda calisinca aciyordun ama" icimden dedim "yazihlar olsun" ama koldan acti sukur.Gelelim en can alici meseleye SONDA ben nasil mutluyum uyusunca takilacak diye hemsire geldi hayalimi yikti ve sondayi takti doguma gidene kadar yani saat 12.30'a kadar sondanin canimi yakmasiyla ugrasdim tabi deger mi deger.Hemsireler gelip beni baska bir sedyeye aldi ameliyathaneye gittik her sey cok guzel anestezi uzmani geldi bana yapacaklarimi soyledi ve hemsire de yardim etti.İlk igneyi yapti benim belden yukari kollar dahi uyustu ama abartilacak bir uyusma degil,ikinci igne yapildi asagi dogru bir sogukluk geldi belden asagi komple uyustu dokunduklari her yer karincalaniyordu.Sonra benim kafa bi milyon bana cok etki etti spinal anesteziDoktor geldi "Nasilsin?" dedi verdigim tepki "Ayyy"İki dkka gecmedi bi bebek sesi geldi yanimdaki hemsireye " o bebek mi?" dedim oda "evet senin bebegin" dedi gozlerim doldu ama aglayamadim narkozdanEn son doktorumun "Dikiyoruz" dedigini hatirliyorum sonrasi yok neden?cunku uyumusum islem bitene kadarAmeliyathane de surekli duydugum cumle "kafani oynatma basin agriyacak" tabi narkozlu insana denir mi buSonra ciktik asansore bindik hemsire "cinsiyeti ne diye" soruyor diyorum ki "erkek erkek benimki"Sonra " Aaaa ben erkek mi dedim" diye soru soruyorumOdaya geldik doktor,hemsire "kafani geri yasla" denekten dillerinde tuy bitti ama ben ciktiktan 1saat sonra nescafemi yudumladim ve 0bas agri ile hala ayaktayim.Sezeryan da sutun gelmiyor diyenlere aldanmayin hep demisimdir plasenta anneden ayrilinca sut gelmeye baslar gelmiyirsa bunye meselesidir dogum sekliyle alakali degil.4saat sonra ayaga kalktim yurudum denildigi gibi ne abarti bir dikis agrisi cekmedim ve bel agrim hic olmadi.Size tavsiyem normal,sexeryan farketmez rezene cayi icin bol bol bebisim cok guzel pir.tlatiyor.Doguma da 13kilo ve 0catlakla girdim.Catlaklar icin hindistan cevizi yagi kullandim ama 26.haftada biraktim catlayacagi varsa zaten catlayacak diyerek.Hepinize hayirli dogumlar simdiden❤

10 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
 Gözunaydin Allah anali babali büyutsun cnm ne mutlu sana darisida bana
(6,203 puan) tarafından
İnsallah kolay bir dogum olur❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün cok sevindim güzel bir doğum olmuş ☺️❤
(6,203 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim❤
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kuzum gözün aydın çok güzel doğum yapmışsın benim doğum hikayemde çok güzel ama tek pişman olduğum nokta bebeğimin doğum anini göremedim çünkü beni bayilttilar. Bebeğin güzel pirtlatir ama 15 günden snr zorlanır artık senin desteginle gazını çıkarabilir buna dikkat et 2 haftadan snr sürekli gazını almaya çalış. Mesela emme sırasında kendini geri iterse gazlanmis demek olur gazını al tekrar emzir. Aramıza hoşgeldin güzel anne -♡
(6,203 puan) tarafından
Hosbulduk❤Yok zaten nereye kadar rezene icicem ki her yemekten sonra masaj yapiyorum hem rahatlasin hem de sakinlessin diye.
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı sağlıklı bi evlat olsun ❤️ :)

(6,203 puan) tarafından
İnsallah tesekkur ederim❤☺
0 oy
tarafından

Çok tatlı anlatmışsın sezeryan olasım geldi ama normal olacak :dizzy: gözün aydın bebişini sağlıkla büyüt bu arada oğlun mu oldu kızın mı onu anlamadım :)

(6,203 puan) tarafından
Kizim oldu☺İnsallah rahat gecer dogumun
tarafından
Sağol canım inşallah :)
0 oy
(227 puan) tarafından

Allah analı babalı büyüsün bebeğim :)

0 oy
tarafından
Kiz ne pozitif .:)

Hatırladım  Ben soru  açmıştım sende sezeryan olcam keyfi  demistin  o an keske sana uyup 2 gun ağrılı suni çekmeseydim.  Ama sonuç sezeryan . Ve dikişlerim cok acyoooooo :(
(6,203 puan) tarafından
Bol bol yuruyun yatmayin
tarafından
Çok acyo ama :(
0 oy
(503 puan) tarafından
Gozun ayrin canim darisi basimiza insallah
(6,203 puan) tarafından
İnsallah❤
0 oy
tarafından
Allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canım