0 oy
737 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dokuz aylk kızım sabah uyanmış ben uyuyordum bezini pisletmis acms halıya dağıtmış içinde oynuyordu gözümü açtığımda direk banyoya başını yikadm halıyı temizledim yemismi acaba diye korkuyorum

9 Cevaplar

+3 oy
(909 puan) tarafından
Bir şey olmaz yese bile tadını begenmemistir olacağı varmış bosver 
tarafından
Valla bnm kız ne yese beğenir yemek oldumu ayrım yapmiyor o yüzden korkuyorum
(909 puan) tarafından
Allah seni ne yapmasın kız zaten çok kötü pis bir şey değil a yediklerinin posası yemeseydi iyiydi ama sorun değil korkma ama bir dahaki çıkardığı tehlikeli olabilir onu yemesin:)
(179 puan) tarafından
Yedklerinin posası diyerek ne kadar cok sacmaladığının farkındamısın acaba sen *** bu *** ve kucucuk bi bebek hastaneye gotur canım dr sor git bişyeler yap
(909 puan) tarafından
Shadow girl sacmalayan boş konuşan senin gibi araştırmadan kafasına göre konusanlardir git bir iyice araştır bilimsel deneylerin sonucunu incele de öyle gel sacmala de cahil bebeğin annesini boşu boşuna tedirgin etme o kaka şuan senin içinde midenden kalın barsagina geçiyor  bebeklerde sindirim de hızlıdır genelde hemen dört saat içinde atılır çocuğun midesi de mi pis  psikolojikmen hastane kaydına kaka yemiş diye geçsin de ölene kadar orda kalsın sonra duyanlar da ooo sen alismissin kaka yemeye diye dalga geçsin daha mı iyi
tarafından
Bi skntsi yok şimdiye kdr bişi olursa goturrum
-Reklam-
0 oy
(879 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ayyyyy en korktuğum şey inşallah yememistir :/ 

tarafından
Şaka yaptm kız sağlık ocağına gotursemmi acaba
(1,307 puan) tarafından
Bilmem ki Bi götür için rahatlar en azından ah bebişler annelerin aklını alıyo
tarafından
Aynn cnm ya anneme soyledm diyo senin kızın midesi herşeyi sindiriyo bişi olmaz
(1,307 puan) tarafından
Olsun canm sonuçta pis bişey Bi götür yinede
(879 puan) tarafından
Yanlış yazmışım kız
0 oy
tarafından
Ayyyy ağzını koklasaydin yemiş de kokar
tarafından
Artık yapacak bişey yok su içir citcitlisini nasıl açmış
tarafından
Çit citi baglamamistm gece sıcak diye rahat etsn dedm
tarafından
Demekki bundan sona çıkarmaycan alışır sona bak hep yapar
tarafından
Bundan sonra hem çıt çıt hem pijama eksik etmicem
tarafından
Belki elini yuzune goturmustur
0 oy
tarafından
Aynı benim oğlum :D ya minnoşlar bilmiyor ki onlara oyun gibi geliyor ama biz görünce bayılacak gibi oluyoruz
tarafından
Sorma yaa delirdm sinirden
0 oy
tarafından
Enfeksiyon sebebi olabilir eğer yemisse ki muhtemelen yemiştir ama aklımın almadığı bezini nasıl açıyor 
tarafından
Bende ona sasirdm ilk defa böyle açmış normalde ellemez
tarafından
Ateşle suyu bebeğin yanına koy  elini suya değilde ateşe atıyorsa bilin ki o daha bebektir demişler : )
tarafından
Benimki kendisi ateş ztn
tarafından
Deme öyle günah. Melek onlar:)♡ valla benum kızım iki dakika farkına varmiyim parmağını arkadan bezini ittire ittire içine sokup elbisesine bulastiriyordu ses etmedim tekrar yaptı bir kere babasının yanında kızdım babasını tembihledim sakin gülme can kızım deyip sevme dedim kısaca karışma yokmuş gibi davran dedim ağladı sızladı baba baba diye babadan tepki gelmeyince bir daha da yapmadı ayni şeyi . Ama senin bebek çok küçük annesi
tarafından
Valla şimdiden böyle yaramazsa işim var bununla
0 oy
(2,548 puan) tarafından

Allahım ne korkunç.  Akli olsa yer mi iste bebek yediyse de yapcak bisey yok :'(

tarafından
Kuzenimle hep dalga gecerdm on dört yaşında küçükken pokunu yemistn diye aynı şeyi kızım yaptı bugun
(2,548 puan) tarafından
Hahahahah kiimse kinadığını yaşamadan ölmezmis. Belki kınamadın ama basina geldi
tarafından
Aynn valla oyle
0 oy
(6,907 puan) tarafından

Bezini çıtçıtın altından nasıl açmış ki :ermm:

tarafından
Citciti sıcak diye kapatmadm gece
0 oy
(14,891 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım.Geçen hafta benim kızımda aynısinı yapmış. Hiç sesi çıkmıyordu bi gittimki yanına bez açılmış koltuk hep kaka olmuş , ellerinde var yüzunde var. Valla eşime bile söylemedim  dilinden kurtulamam diye. 
tarafından
Allahtan bnmkinin babasi evde dyldi bugün yoksa diline duserdm
0 oy
tarafından
Canm yoğurt yedir bol bolda su içir enfeksiyon olmasn 
tarafından
Öyle yaptm cnm ins bişi olmaz uyudu
tarafından
İnsallah cnm birdakine dikkat et bebişlerin napıcagj belli olmaz ☺

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 800 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (842 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,149 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 638 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

397,150 soru

11,878,361 cevap

35,994 kullanıcı

...