0 oy
774 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Hayatımda ilk kez boyle sinirden elim ayagım titredi. Gene mizacımdan dolayı ne hakaret ettim, ne küfür. Kpcam denizlen aradı. Sözde bu gun yarın evden gidecek ev arıyor para arıyor. Gunlerce oturtup ablanla görüşmek istemiyorum dedim. Sebeplerini de acıklqdım bir cocuga acıklar gibi, hakaret etti dedim karısıyor hayatımıza dedim. Neler dedim. Tamma dedi. Simdi aradı dalga gecer gibi ablamın telefonu bozulmuş telefon alıyorum ona yarın da bize gelecek telefonunu kuracağım diyor. En sonunda patladım bende dalga mı geciyor sun sen benimle diye bagırdım. Ben senin gidecegim gunu bekliyorum para bulman bekliyorum sen telefon mu alıyorsun dedim. Simdi kıvırmaya basladı o oduyecek diyor. Kendi kartıyla alacakmış. Ablasının da kartı var kimi kekliyor. Tamma gelmez sen görüşmek istemiyorsan demeye basladı sen nerenle dinliyorsun beni g. T nle dinlesen aradan 2 kelime anlar bunu bile diyemezsin nerenle dinledin diye bagırdım. Bosanma sebebi olan ablasına resmen iyi yaptın hediyesi alıyor. 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yerinde olsam o kapinin kilidini degistirir esinide kapinin onune koyardim madem ayri ev icin para bulamiyo ablaninin telefonuna buluyo bi zahmet baksjn basinin caresine
(10,978 puan) tarafından
Kız suc olmasa sekiz kere yapardım suc
(4,668 puan) tarafından
Cok mantıklı bence de öyle yap. Rezillik çıkarırsa da uzaklaştırma kararı al. Kapının önünden bile geçemez.
(10,978 puan) tarafından
Canım mahkeme için suc direk yuzde 50 kusurlu sayılıyor sun avukat hanım soyledi
(4,668 puan) tarafından
Anaaam ben bilmiyordum kuzum. Sen avukatını dinle nasıl diyorsa öyle yap.
(10,978 puan) tarafından
Oyle yapcam mecbur canım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okurken sinirlendim ya az daha sabret güzelim bi defolsun gitsin gelmez artik
(10,978 puan) tarafından
Ay baksana elim ayagım tıtrıypr
0 oy
(971 puan) tarafından

Böylelerinin kafasina kafasina vuracaksın :D

(10,978 puan) tarafından
Yabimda olsa yapardım herhalde
0 oy
tarafından
ablasıyla ılıskısı var bence bu ne abla askı ***
(10,978 puan) tarafından
Tövbeler olsun ama vallahi bir arkadasım da ne bu yakınlık acaba bu görümcenin mi cocugu acaba dedi
tarafından
Valla benim de aklıma o geldi bu o kadar şey okudum ki o ablasını tanımam ama herşey olabilir günah almıuayım da ya herşeyi geçtim ablasını çocuklarına karısına değişiyorsa ablasında kalsın madem
(10,978 puan) tarafından
Bende oyle diyorum gidemiyor ama ablasının evine sacmalık degil mi
tarafından
O mal kocan başını taşlara çok vuracak da s.al.ak anlamıyor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Senin bu kocan mal ya valla mall!! Eline ofun alıp dövecen bi güzel.
(10,978 puan) tarafından
Ay ısırarak öldürmek istiyorum
0 oy
(462 puan) tarafından
Ayy  şu kocanı elime bir geçirsem parçalayacam ha ne kadar sinir oldum bu ne miskinlik ay sen şundan akıl sağlığını kaybetmeden bi kurtul bacım böyle ota boka bisey olmaz olan sana olur  
(10,978 puan) tarafından
Vallahi delirtmeye ugrasıyor
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(10,978 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Senin yerinde olsam kapı kilidini degisirim o mala ablası baksin
(10,978 puan) tarafından
Cnm suc yoksa coktan yapardım
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Sakinliğini koru canım seni yıpratmak için daha çok üstüne gelecekler  bunu belirtim  fırsay verme 
(10,978 puan) tarafından
Daha da barısmak ısıtıyorum dıyor
(10,978 puan) tarafından
Elım ayagım tıtrıyor
(5,314 puan) tarafından
Bunları konuştuk seninle cnm
0 oy
(4,061 puan) tarafından
O telefonu alır gelirdi bende onu paran parça yapardım kutunun içine koyar ablası geldide açar görürdü eserimi ve o an senin amacın ne diye yaygara çıkardı bende azına geleni sayar hepsini evden kovarım eşimde dahil 
(10,978 puan) tarafından
Dalgagecer gıbı harekete bak
(4,061 puan) tarafından
Valla o dalga geçiyor ise bende geçerim Hersey karşılıklıdır diye boşa dememiş
(10,978 puan) tarafından
Daha eve gelecekmiş. Bu ne cesaret yigidim demek istiyorum. Ama ları darp raporu almak sanırım
(4,061 puan) tarafından
Sen ona zarar vermicek sin lafinla6zarar vericeksin o daha kötü yapar
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Eve alma gitsin ablasinda kalsın o kadar seviyorsa saçmalıga bak dangalak herif
(10,978 puan) tarafından
Gıdemıyor kı
(3,832 puan) tarafından
Niye gidemiyor ablası eve almıyor mu
(10,978 puan) tarafından
Bilmiyorum ki gidemem ona diyor. Kolu komsu varmıs. Sanki burada yok her evde oldugunda apartman inliyor kavgadan
(3,832 puan) tarafından
Konu komşu ablayla kardeşin adını çıkaracak değil kudurmasınlar seninki bahane ediyor gibi geliyor
(10,978 puan) tarafından
Tabi bahane. Gidemiyor iş olacak ablasına diye. Kim ıgrasacak bunun yemegiyle içmesiyle nöbeti yle.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 712 göst.
7 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 428 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 456 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 274 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...