0 oy
309 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (398 puan) tarafından
kızlar evim çok sıcak bebeğim çok terliyor zıbınla yatırmama bütün gün zıbınla olmasına rağmen öğleden sonra full güneş bizde napsam ya alsam dokunur mu acaba ara sıra dış kapıyı açıyorum karşı komşuda açıyor ceyran yapıyor o daha kötü klimayı en azından 25 26 derecede çalıştırsam sıkıntı olurmu ki

10 Cevaplar

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bizde alacak gibiyiz surda bekliyim
(398 puan) tarafından
hasta olmazlar dese biri hemen alıcam canım o derece çok terliyor boncuk boncuk
(5,436 puan) tarafından
Cnm komşumun 5 aylık kızı var klima kullanıyor hiç hasta olmadı şükür blemedm bende
-Reklam-
0 oy
(732 puan) tarafından
Bizdede çok çok sıcak kızım 7 aylık klima olmasa uyuyamayız nefes dahi alamayız sıcaktan şükür bir sıkıntı yok 22 23 te kullanıyorum 
(398 puan) tarafından
yaa gerçekten hasta olur diye pekte ısrar etmiyorum eşime ama aldırmam şart oldu çocuk uyurken terliyor kolları su sıçratmışın gibi ter
(732 puan) tarafından
Cnm duş aldırdığın zamanlar daha Bi yüksek açarsın 25 gibi felan ve karşısına bırakma bebeğini gecede yukarı ayarla oda serinlesin benim kızım çok üstünü açar kolları bazen buz gibi oluyor ama havası direk gelmediği için sıkıntı olmuyor sadece duş aldırdığın zamn dikkat et
(398 puan) tarafından
tamam canım çok sağol ya alıcam kesin
(732 puan) tarafından
Ne demek cnm. Hayırlısı olsun :)
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bi sıkıntı olmaz ayarlayabiliyorsun zaten yukarı verirsin evin içini serinletir sadece bebeğe gelmez
(398 puan) tarafından
yaa çok iyi evin içindeki serinlik bebeğe dokunur dedi eşim ondan sorayım dedim
(8,081 puan) tarafından
Yoo sanmıyorum canım o sıcakta pismesinden iyidir 1 saat bile çalıştırsan kapı pencere açmadıkça serinliği aksama kadar duruyor
(398 puan) tarafından
doğru canım çok sağol alıcam
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kuzum ben yeni doğduğunda korkumdan klimada yatırmadım. Çocuk sabaha kadar sabahta akşama kadar ağlıyordu kontrole gittik doktor dedi sicaktn uyumuyodur. Çünkü doktorun odasına girdiğimiz an gözleri kapandı yavrumun. Klima varsa 26 da felan çalıştır üzerini ince biseyle ört uyur dedi aynen de dediği oldu. İnce örtü örtüyorum çok şükür 1 haftadır uyuyor. Bende ağladıkça acikiyor sanıyordum megersem sicktanmis
(398 puan) tarafından
yaa kıyamam kuzucukkk :( gece baktım kolu boncuk boncuk terlemiş evim bütün gün güneş alıyor esmiyor da o yüzden bana şart oldu
0 oy
tarafından
Canm biz klima kullaniorz oglum 106 gunluk.Klima salonda calisio biz yatak odasinda uyuyoruz tum ewi aciorz calistirirken.Salona asla gecmiorz ama.Cok rahat uyuo.Adana sicaginda klimasiz ew yok zaten dayanamayiz.Arabamizda klimali.Annemler bakio bebegime onlardada klima var klimasiz asla durulmuor ne gunduz ne gece.Bebegimde bir sıkintı yok Allaha sukur canm.Terleyip sogumasi daha tehlikeli.
0 oy
tarafından

Biz kullanıyoruz sorun yaşamadık canım. Buralar sabahtan sıcak oluyor. Çoçuk da durmuyor sıcaktan. Tam klimanin karşısında olmasın ama bebek. Çaprazina fln koy. Drek soğuğu alırsa dokunur. Oda da olması DOKUNMAZ :D

0 oy
tarafından
Bizde klimalı odada uyuyoruz oglum kapattığım an uyanıyor sıcağa gelemiyor hiç bana cekmis
0 oy
(2,241 puan) tarafından
canim biraz calistirirsin kapatırsin soguklugu baya uzun kaliyo ben evden cikcam o yuzden almiyorum yeni evde kesin alcam bizim odada yatiyodu kizim sabaha kadar on kez kalkiyodu simdi simdi serin cocuk odasına ayirdim yatagini uykusu da duzeldi masallah . sicaklik cok etkiliyo
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım biz kullanıyoruz çünkü durulmuyor yani ben kapıyı kapatmiyorum 26 da çalışıyor evin içi yasanicak kivamda soğukta değil sıcakta hergun havalandırın evinizi kullanın birşey olmuyor oğlum 10 aylık bı sknti yaşamıyoruz çünkü terleyip daha çabuk hasta olurlar 
0 oy
(986 puan) tarafından
Canım aşırı sıcak daha zararlı. Şimdiki klimalar havayı da temizliyor. Onlardan al. Keşke ben de alabilsem ama kiradayız. Yakında çıkacağız diye idare ediyorum. Benim kızım iki aylıkken babamgilde 3 hafta kalmıştım. Kızım klima havasında akşama kadar mışıl mışıl uyuyordu. Hiç de birşey olmadı. Direk vurmasın çocuğa yeter ki. Üstünü örtersin mışıl mışıl uyur 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 390 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 154 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bir prens annesi 01 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 208 göst.

379,604 soru

11,363,691 cevap

34,840 kullanıcı

...