0 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Üst komşularından hiç ama hiç memnun değilim gece gündüz sürekli gümbür gümbür bagris cagris icindeler. Onlar yetmiyormuş gibi alt kata 5-6 gün önce birileri taşındı. Gunduz yapmıyorlar gece tadilat yapıyor. Ne kadar sal.ak insanlar var ya. Uyuyan mi var yatami var bebek mi var çocuk mu var düşünen yok. Eşim gitti uyardı saat 12 oldu çocuk uyuyor diyor ee ne var sanki diyor ap.tal herif. Kusura bakmayın diyeceği yere pişkin pişkin cevap veriyor. Dua etsin karşısında eşim vardi. Böyle gerzekleri gördükçe çok güzel cirkeflesebiliyorum. Eğer devam ederlerse polisi ariycam ugrasmiycam yeter valla yildirdilar ya

15 Cevaplar

+2 oy
(27,351 puan) tarafından

Kendinizi yormayin  Alo 155 .

(5,323 puan) tarafından
İkinciye o olacak gibi hoc mahcup olmuyirlar ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rabbim insaf versin boylesine soz yetmez akil fikir bitmez
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
+1 oy
tarafından
Şikayet etsen suçlu sayılır canım belli saatten sora ses yapmak yasak çünkü 
(5,323 puan) tarafından
Biz arada kötülük çıkmasın diye uyardık ama bı daha ki sefere uyarmam kuzum insanlara iyilik yaramiyor
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Şikayet edin
(5,323 puan) tarafından
Bı daha ki sefere edecegim
+1 oy
(5,436 puan) tarafından
Gerçekten düşüncesizlik nasıl insanlar var hala aynı devam ederlerse şikayet et 

Geçenlerde bizde 4 ay sonra ilk defa ailecek dışarı çıktık 1 gibi geldik eve . Gecenin ikisinde alttaki adam drone uçuruyor. Benim küçük bebegim var yatarken alt taraftaki perdemi açıyordum içeri aydınlık olsun diye açmam artık. Yaz günü uygunsuz yatıyor olabiliriz dimi. Dün sabahta balkonda baksirla yatiyormus görümcelerim görmüş utanmışlar 
(5,323 puan) tarafından
E yuh artık de gece gece ne drone ucurmasiymis. Ayıp ya uygunsuz halde görse seni yaz sonuçta üst baş açık yatıyoruz. Nasıl insanlar var böyle anlamıyorum canim
(5,436 puan) tarafından
Aynen kuzum seninde benimde komşuyla başımız dertte eşime dedim uyarcak bidaha yaparsa tüfekle indrcem dronu:/
0 oy
tarafından
12 den sonra tadilat mı olurmuş ya bu insanlarda iyice akıl fikir gitti. 
(5,323 puan) tarafından
Daha da tamam yarın yaparım kusura bakma demiyorda ee ne var diyor 10 dk Lil isim kaldı diyo
tarafından
Dengesizler ya şikayet uğraşma hiç
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Belli bir saatten sonra komşuyu rahatsız etme cezası 3 bin tl şikayet et kız 
(5,323 puan) tarafından
Valla etcem kuzum bı daha olursa sıktılar artik
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ara valla esimde ise gidecek mahallede oturmuşlar konuşuyorlar saat olmus 1 adam 7de kalkcak unutmadılar 2 kere bağırdı susun die 3ye jandarmayı aradi 
(5,323 puan) tarafından
İyi yapmış valla öyleleri hak ediyor
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Al bnde de öyle var alt karım gece 3 bucuk olmuş hala kavga ediyorlar başım şişti ya bugün aşağı inip uyarcam bune terbiyesizlik ya 
(5,323 puan) tarafından
Kendi aile içlerini yansitiyolsr benim üst katımdakiler öyle alttakiler gürültüyle basladi
(3,750 puan) tarafından
En sinir olduğum şey eşim uyuyordu duymadı duysa kavga çıkardı
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Benım de üstümde var bi tane oyle ben gece 4 de oğlumu emzirmeye kalkıyorum hala kahkahalar patırdı gürültü gece gece tavana vuruyorum ya yeter insan bulanıyo cok zor Allah yardımcın olsun canım 
(5,323 puan) tarafından
Bende artık cekinmiyorum valla gümbür gümbür vuruyorum ondanda anlamıyorlar polis cagircam artik
(2,565 puan) tarafından
Çagır cnm hakediyolar valla
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım geçen pazar belediye işcileri sabah 7 çalışma yapıyordu eşim hemen şikayet etti saat 10 kadar çalışamadılar onları bile susturdular sa sizin komsuyu hayli hayli sustururlar
(5,323 puan) tarafından
Aynen kuzum çok haklısın şikayet etcem valla
0 oy
(2 puan) tarafından
Bizim de alttakiler öyle gecenin 2 sine kadar kahkaha seslerini dinliyoruz laf etmiyoruz ben elimden bı şey dusursem ses çıksa kapıma damlıyor 
(5,323 puan) tarafından
Böylelerini sende rahatsız edecen hiç cekinmicen  vala kuzum
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Uğraştığn şeyler yetmiyormuş gibi bide mal mal insanlarla mı uğraşıyorsun kzum :/ ilk ses yaptklarnda ara polisi gelsin de bi gorsunler nasıl oluy9rmuş
(5,323 puan) tarafından
Aynen kuzum daha yeni yeni dinleniyorum zaten Ebrar yeni düzene girmeye başladı. Eşim desen dinlenemiyor zaten yazık. Bı de bunlar çıktı başımıza üstümüzde kiler yetmezmiş gibi
(9,209 puan) tarafından
Sizin ev kendinizn mi
(5,323 puan) tarafından
Evet kuzum kendi evimiz
(9,209 puan) tarafından
Kendi evin olunca komşu çok onemli :( kira olsa çekip gidebilme şansn var ama boyle olunca olmuo
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum ya
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Kanunlara gorr sabah 7 gece 7 ye kadar sesbyaoabilirler sonrasi yasak
(5,323 puan) tarafından
Şikayet etcem artık kuzum
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ev alma komuşu al demişler
(5,323 puan) tarafından
Aynen öyle bu söz o kadar doğru ki