0 oy
951 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Sineklik için sabah 8 .30 da evden çıktım hamile halimle sırada bekledim :( neyse içeri girdim 2 tane kadın orda 20 tane varsa 15 tanesini almıştır 8 aylık hamileyim o halimle aşağı eğildim arkadakini almak için tuttum o anda baksa bir kadında tuttu Birakin bu benim hakkım dedi bana bende ama ben tuttum dediim neyse bıraktı mağazanın içinde sana hakkım haram zıkkım olsun dedi hakkımı helal etmiyorum dedi bende o zaman alın bunu dedim verdim almadı hala bağırdı helal etmiyorm dedi ağladım :( hakkını helal etmese sayılır mı:(

37 Cevaplar

0 oy
(48,952 puan) tarafından
ne mal insanlar var yarabbim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende sana helal etmiyorum de niye agliyon
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bi sineklik için o lafı demeye değermiymiş .Gitsin başka şubeden alsın. Gitsin hırdavatçıdan alsın.Üzülme canım öyle basit bişeyin hakkı makkı helali zıkkımı olmaz
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Valla ben bu durumda sana kızdım hadi o zırcahıl sana noluyo.. Uzulmen ve sessiz kalman kabahat ne hakkı varmıs karnın burnunda sabahın korunde gıtmıssın babasının mırasımıymıs
0 oy
tarafından
Ne hakkı varki sende canm yemeğini mi yedin suyunu mu içtin  boşver 
0 oy
(8,529 puan) tarafından
Kız hamile halinle buna mı üzülüyosun ne hakkı olabilir üzerinde sıkma canını 
0 oy
tarafından
Ay pis duygu sömürüsü yapan plbi çirkef kadın daha inan ki rabbim ona değil sana sevap yazdı deseydin asıl ben hakkımı helal etmiyom böyle kadınlar niye var ya
0 oy
tarafından
Az ötede havla pis karı diyeydin hamile halinle ne diye aglatıyor seni 
0 oy
(113 puan) tarafından
Parası ödenmemiş şey nasıl onun hakkı oluyor. Tutmayla hak gecseydi ohoooooo . Hiç üzme kendini bunun gibi cirkefler için. 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Pardonda sende o çatlak kadının ne hakki varda helal etmiyormuş ayrıca parasını ödeyip ayırtmis olupta sen zorla alsan tmm da reyonda duran şey ilk kim alırsa onun olur sen niye kafana takiyon ki 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Tobe ya boşver canım ya sen haklısın bu durumda
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Senin uzerinde hakki varmiki bide bole dusunmek lazim ne hakki gecmiste helal etmiyomus acaba hic takma kafana;)

0 oy
tarafından
Babasının  malımıymış  sineklik ağzının  payını verseydin asıl o senin hakkına girmiş hamile kadın ı üzmüş  pis muşmula
tarafından
Derya kizim sana ozel mesaj atiyodu demin :))))
tarafından
Niye kız özlemiş mi teyzesini☺☺☺yoksa
tarafından
Rast gele dokundu zaar daha akli ermiyo onlara:)) baktim deryaaa ozel mesaj gonder yaziyo
tarafından
Dedikodu yapardık  acuk  karişmasaydın teyzesi kurban olsun yaradana☺
tarafından
:))) artik ne yazardi bilinmez
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kiz ne hakkı? Saçmalama ne hakkı varda haram ediyor. Ben olsam sesimi yükselttiğim gibi kadını kacirtirdim ordan :D üzülme boşver
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İlk sen almışsın canım. O kadın sadece saçmalamış

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Helal ya da haram edecek ne hakkı varmış acaba. Seni ağlattı bu halinle asıl o nasıl verecek bunun hesabını.
0 oy
(6,911 puan) tarafından

O kadının yerinde ben olsam karşımdaki de hamile biri olsaydı"

_ Bi saniye size yardım edeyim egilmeyin " deyip sinekliği ona verirdim..  Demekki o kişi görgüsüz davranmış saygısız nolucak :angry:

(3,739 puan) tarafından
Ben bana bagirmasina rağmen elimdekini verdim ona almadı :( bide kolum hep çizik içinde kaldı :( üstüne bağırmaya devam etti
(6,911 puan) tarafından
Allahindan bulsun manyak

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,682 göst.
+2 oy
22 cevap 787 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy