0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizlar bikere tartisma olmustu kayinvalidemle ufak mesele icinde ne varsa doktu yok neymis esim aeaba kullanirken yanina oturmak ne haddimeymis o yakisirmis esimin yanina filan gorgusuz ve cahillik yapiyo neyse dedjm sustum sonra aramizi esim duzeltti yuzune bakilcak insan degil ama esimin hatrina ben artik susuyorum cevap bile vermiyorum laf sokmalarina hala hasetlik yapmaya devam ediyo hamileligim boyuncada hep aglatti beni sabir diyorum ve sustukca dahada icten ice gicik etmeye calisiyo hala biyeere gidilcek olsun kosa kosa gidip esmin yanina oturuyo yuzumde hemen dusuyo hundan zevk duyuyo bence insan gelinimi aman sinir etmiyim aramiz duzgun olsun kiz zaten susuyo der ama bu inadina yapiyo benim kendi annemde kizim moralin bozukmus gibi olma daha cok inadina gul esine askim diye seslen mutlu ol taktigini belli edersen dahada yapar diyo

4 Cevaplar

+2 oy
(63 puan) tarafından
Annen çok doğru söylüyor bence canım 
tarafından
evet kuzumda istemsizce yuzume yansiyo
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
1 tane bnmm  basimfa var bnm esim annenisn huyunu bilir ondan idare et bisede oyle der ama insan bir zamandan sonra katlanamiyor susdukca kuduruyorlar inanki kotu dvransak esimise ayip olcak hakliylem haksiz olacak  bnde m3safeli olacak artk bnde dayanmuyorm cenesinie cunku
tarafından
aslinda daha cok mutlu oldugumuzu gosterip esimize guzel guzel konhsucazda
(450 puan) tarafından
Aynene oyle ya bnnkide degisik bnm babamda esime suptz yapmis dogum gununu kutlamak icin gelms kayananm agriyor gizli sakli yapiyonuz dye bnm bile haberim yoktu kendisi sevinmesi lazn ben anasiyim unutmusum kayinbabasi suprz  ypms diye bunu bile kizkniyorlar ya
tarafından
hastalar cunku
(450 puan) tarafından
Keske onlar örnek  olsalaeda gelinini dusunup suprz yapsalae yok ama anck cene yaparlar cahillik yaparlar
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Bence arabayı sen  kullan :)
0 oy
tarafından
Bende gıcık oluyorum geçip öne oturmasına ama annen dogru demiş. Hayır yani herkesin yanı bence kocasının yanı olması lazım valla bgn annem kaynanam kocam görümcem ben hep beraber pikniğe gittik geçtim öne hamileyim sncta bide içimden şey düşündüm benım annem arkada oturuyosa oda otursun ne fazlası varki annemden ve benım annem asla öne oturmaz.kaynanam cok sever ön koltugu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde EfnanPoyraz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamze1609 (77 puan) tarafından soruldu

374,603 soru

11,204,039 cevap

34,506 kullanıcı

...