0 oy
1,410 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar görümcem gelmek istiyor ama ben istemiyorum.
Geçen sene hamileydim bu alış veriş için bize gelmek istedi. Bende hamileyim çok gelemeyiz dedim çok yoruluyorum sıcak zaten dedim bu da ağladı 24 yaşında bu arada. Eşime gelsin dedim. Benimde midem nasıl bulanıyor mutfağa giremiyorum. Bu geleceğim dedi. Kayınpederim de git yardım et yemek yap dedi bu yine ağladı beni ev işi yaptırmak için çağırıyorlar dedi. Çok alındım gel iş istemiyorum dedim. Geldi çoğunlukla hafta sonu dışarı çıktık eşim çalıştığı için. Bir gün çok kötü oldum çıkamadık ve yüzünü astı oturdu. Ayrıca geldi bilgisayarın başından sadece gezmek için kalktı.  Yemeğini bile önüne götürdüm. 30 haftalık hamileydim evi temizleyip yemek yapıyordum ama o hiç bir işe karışmadı.
Doğum yaptım yine geldi. Her gün yemek mi yapacağım diye ağladı. Zoruma gitti yine bir şey yaptırmadım. Hep ben yaptım. Hamileyken onlara gitmiştim. Evde yemek pişmiyor hamileyim mutfağa giremiyorum. Zaten evi pislik götürüyor. Aç kaldım 2 kilo verdim hamileliğimin 24.haftasındaydım.
Şimdi de gelmek istiyor çok zayıflamış yengem bana bakar diyor. Çocuktan da korkuyor bakmıyor çocuğa. Eşime gelmesin dedim. Bana kızdı ama haksız mıyım? 

26 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Bende pazar günü haftalık iznim var benimde eltim le görümceö gelmek istiyor ben istemiyorum eşimle bigün evdeyiz onlarla uğraşamam diyorum yok gelsinler benim için sorun yok benim için var dedim Bi gün iznim var onlarla uğraşmam evimimi temizliycem oğlumi vakit geçircem haftaya gelirler dedim yüzünü asiyo bigün iznim var kimseyle uğraşamam ama kötü oldum 
(274 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Cok haklisin gelmesin aglaya aglaya is götürüyor masallah. Hicde küçük degil evlen desen kosarak evlenir. Zayiflamissa 24 yasinda yapsin yesin baksin kendine. Ay boyle seyleri okuyunca bana sinir geliyo ne isterler gelinlerden yaaaa yazik.
(274 puan) tarafından
Gelinleri köle olarak görüyorlar
0 oy
tarafından

Çok şımarık yetişmiş olmaz olsun öyle görümce valla çok dayak yer o evlenirse:sideways: ayağına yemek falan götürme kocaman kadın olmuş artık bırak alışsın ev işi yapmaya. Ağlaya ağlaya öğrenecek mecbur bir gün. Terbiyesiz hamile kadından iş mi bekliyor bi de, ay çok sinir oldum..

(274 puan) tarafından
Yıkanmaya eriniyor diyorum evlenmek istemiyor zaten
tarafından
Kov gitsin eşin konuşamıyorsa hamile halinde ona mı bakcan bi de. Küserse de küssün yüzü olmaz bi daha
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sonuna kadar haklisin, gelmesin kirsin dizjni otursun evinde. Ergen gibi aglamak nedir ya. Acik acik de, bebekle cok yoruluyorum baska zaman buyur de. aglarsa da umursama 
(274 puan) tarafından
Anlayışızlar ne desem anlamazlar
(6,978 puan) tarafından
Evde yokuz de, anneme gidecem de ama alma nolur alma ben bile sinir oldum :))))
0 oy
tarafından
Yok artık ya çocuk gibi bence o işini iyi öğrenmiş ağladıkça pturmayı başarmış yani 

Bence ona acil koca bulup yolla onu yoksa kurtulamazsın bacım 
0 oy
(81 puan) tarafından
Haklisin gelmesin 2 tane gorumcem gebeyken 9 ay bendr kaldi cocuk dogdugu an gittiler 10 aydir ne ariyilar ne soruyolar kendilerne ev acmislar adresi blmiyoruz ariyoruz engellemisler 9 ay burfa yedi icti sictilar arkdaslarni getirdilrruyusturucu alkol kullandiler esimle kavga hergun agladm ac kaldm surkli para istediler esim icin idare ettm smdi asla asla 2 gece izin vermem nankorler bn gebeyken altinimi sattim benegime bi kiyafet alamadm evdr yemek pismedi 9 ay midem bulaniyordu komsularm yemek yapti getirdi hergn makarna yedm zararlari oldu bndr gorumceyim yengeme gebeyken yardm ettm pazsrni msrketni yaptm cocuguna baktm aradaki farka bak birak ya bizmkilerde o yaslarda islerinr gelmiyor biral 7valla bnm yaptgmi kmse yapmaz bn iyilik goremedm kisme goremez bunlardan 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 341 göst.
0 oy
32 cevap 1,008 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 480 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 725 göst.

379,361 soru