0 oy
706 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından

Hem onun temizliği hem kendim temizliğin ütü çamaşır yemek33 haftalık da hamileyim yapıyorum  ama bugünde ALLAH razı olsun demedi sizinde varmı böyle kaynanlariniz:ermm:

35 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Esim ve cocugum harıc kımseyı memnun etmek zorunda degılım canim valla o yuzden ugrasamam kendimi yıpratamam
(5,363 puan) tarafından
Yaniii bnde oyle zaten evımın kocamın temzliği bna yetıyorda atyorda
tarafından
Hıc gerek yok ınsan oglu nankordur begenmeyen kendisi yapsın herseyı ı
tarafından
Post hortlamış kız ama artım sana aşkım :D
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Bana kaynana ddme 4bin km uzagimda oohhh 
(44,696 puan) tarafından
Turkiyeyemi geldin:)))
Eveeettt ☺️☺️☺️☺️
(44,696 puan) tarafından
Gozun aydinn kizzz:D
Ayy sagolll☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Allah razi olsun diyip memnun olan varmi diye sorsan daha doğru olurdu:ermm:

(211 puan) tarafından
Kızı 1 hafta kayannasina yaptı kendini yiyip bitirdi neden gelmiyor kızımn çocukları var durmuyolar bı aşağı bı yukarı çıkıyor demekki biz insan deilmisiz
(3,046 puan) tarafından
Sizde memnun olsunlar diye uğraşmayın canım. Herkes kendi evini temizlesin sağlığı yerindeyse.  Daha kayinvalidemin evinde bir süpürge yapmışlığım yok. Ve o da bu durumdan şikayetçi değil.
0 oy
tarafından
Haha hiç bir şekilde memnun edemiyorsun ki 
0 oy
(170 puan) tarafından
Yaslimi kayınvalideniz. Temizliğini neden siz yapıyorsunuz.
(211 puan) tarafından
Yok o kadar da deil biriz de ondan cnm
(170 puan) tarafından
Anladım. Allah yardimciniz olsun. Kendileri dört dörtlükmüs gibi agzinizla kuş tutsanız yaranamazsiniz.
0 oy
tarafından
Al bendende okadar yaptı yaptım halada yaparım bşkerede sağol demedi tam tersi kötüledi 

Bauram için baklavar yaptım hem kensşme hem ona çıkarıpda yedirmesi hazır aldı 

Yemzliğini yaptım kendi yatyo yedi içtii bi tas çorba koyup sende yoruldun gel ye demedi 

Dahasıda varda neyse 

Bende artık eskisi gibi yapmiyorum  en iyisi bu valla 
(211 puan) tarafından
Walla çamaşır bulaşık ütü yaptım bı ton hiç ewe geldi bı tavır bı tavır ki sormayın
tarafından
İyisimi noşver hamileymişsin de zaten ağrlaşmışsındır sonrada bebek falan derken fırsatınnda olmaz bebeğine bak sen kendi evinle ilgilen
Kaynanan hasta yada yaşlı
0 oy
(93 puan) tarafından
Ne Allah razı olsun u benimki eskiden ben evde deqilken yediğinin ictiginin bulaşığı ni tezgahta bırakıyordu makinaya atmak yerine bir iki en son eşime patladım hizmetciniz deqilm söyle birdaha bırakırsa elimi sürmem dedim daha yapmadı ama elini hicbisey e sürmez yer içer TV karşısında oturur gezer tozar uyur başka yaptığı bişey yok ben hamileliğimin son gününe kadar ve şuan bebeğim 2bucuk aylık halende herşeyi ben yaparım. Vicdan yoksunu olanlar Allah'ın rızasını bilmez ..
(211 puan) tarafından
Valla ben kara kara düşünüyorum yarın doğum yaparsam nasıl bakcm çocuğuma diye o kadar işin içinde insallh hemn ayaklanırim annemde uzakta :(( kim bkck bna bu gece hastanede kaldım eve geldim yattım kalk ddi bu saatte kadar uyulur mu kalktim
(93 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah eşiniz yardımcı olursa bikac güne ayaklanirsnz.  Benim kaynana okadarina karışamaz eşimin korkusundan eskiden problemlermz çok oldu ben biraz sineye çeken biriym herşeyi ama baktım olmuyor eşime anlatmaya başladım oda saqolsun olması gereken i hep yaptı . Dilerim seninkinin kalbinede merhamet dogar da bu zor günleri hayırlısı ile atlatirsn
(211 puan) tarafından
Amin canım ALLAH razı olsun eşim iş nedeniyle şehir dışına çıkıyor keşke yoksa çok güzel bakardı bna
(4,759 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum kuzum aynı benimkiler ev üstündeyim oda kozları da aynı anlattığın gibi tatlım
0 oy
tarafından
Ben ona o kadar şey yaparken hiç benim işimden falan bahsetmiyor hep kızınınkinden bahsediyor ama halbuki kızından bi bardak su istese kızı onu rezil ediyor bi bardak su getirene kadar burnundan getiriyor ama keyfi bilir benden ister bişey istesin ister bişey istemesin hiç takmamayı öğrendim artık üzülmüyorum
(211 puan) tarafından
Sorma aynen kızım becerikli kizida ben hamileydim böyle yapardım söyle yapardm her işin hakkında gelirdim
(4,759 puan) tarafından
Bende aynı herşeyi yapıyorum kızı blr gün blr şey yapsa ben ondan daha iyi yaparım ama o kızınıınkını beğenir en güzel en ıyı sen yapmışsın der şeytan kadın
tarafından
Valla canım taksam üzülsem olan bana olur diye düşünüp hiç takmıyorum istediği kadar kızımda kızım desin ben eşime çocuğumla iyi oluyumda kaynana pisliği kimi beğenirde beğensin hiçte umrumda değil
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım boşver çok çok laf atarsın dersin hani kızın daha güzel yapıyor ya kendisi yapsın bundan sonra dersin
0 oy
tarafından

Memnun ede bilen varmı sorsaydın :D

0 oy
(93 puan) tarafından
Eşim i seviyorum razıyım anlayışlı herşeyi biliyor ediyor ki neyseki inşallah evimizi ayiricaz kurtulacamm
0 oy
(764 puan) tarafından
Memnun etme gibi bi çabam olmadı. Birlik mi oturuyorsunuz 
(211 puan) tarafından
Ewet maalesef
0 oy
(530 puan) tarafından
Hiç bir zaman duymuycaz galiba benimkide kızları var onlar yapmıyor ben yapıyorum bi gün eline sağlık bile demedi :/
(211 puan) tarafından
Kızlarına gelince de kimse onlara bı şey yaptırmadan derler
0 oy
(900 puan) tarafından
Canım dubleks evin temizliği hamilelik boyunca hep sırtımdaydı hala da sırtımda kaynanam bigun demedi yardim ediyim üstüne bide laf yiyorum öyle değil öyle değil diye.memnun olmuyorlar anlayacagin
(211 puan) tarafından
Aynen yaa deli oluyorum ama hiç vicdan yokbide kızların çocukları tepemde artık gına geldi bna
0 oy
(817 puan) tarafından
Benim kaynanam bulasiki yikasam Allah razi olsun kizim tesekur ederim diyor ayni evde yasiyoz
(211 puan) tarafından
Ne güzel ALLAH razı olsun inşallah hep öyle olur
(817 puan) tarafından
Kiz ben biraz disliyim canim isderse is yaparim isdemezse yapmarim hep bebekilme ilgileniyorum kaynanamda ondan bana bisey  soylemez allah razi olsun
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Açıkça söyleyim ben yapmiyorum gezmeye gelince her yeri gezer hasta olmaz beli ağrımaz ama ben ne zaman orda olsam oğlum şurası yapılacak ama belim çok ağrıyor der ben enayi miyim de yapacam 
0 oy
tarafından
Ben olsam yapmam alışmış eskıden yapardm hsmıle kaldm hiç gelip yardım etmedi bnde ona yardım etmedim
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Valla kimseyi memnun etme çabası içerisinde değilim. Olduğum gibiyim. Benden pek iş beklemez herşeyini kendisi yapıyor zaten. Ama şükür sever beni şuan sağlığı yerinde kendisi yapabiliyor ilerde sağlığı elvermediğinde yaparım tabi ki. 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Valla ben hamileyken evimin temizliğini camlarını falan kaynanam siliverdi sen silemezsin diye onlara da giderim mesela yemeklerı falan yaparım ellerıne saglık kızım der benım kaynanam bir melek
(211 puan) tarafından
Valla bana ikinci katın  camını sildirti hc demedi hamile günah die
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Allah bilsin yeterki belki içinden der :)))) şöyle bişey de var yaptıkça değeri bilinmez insanın. Bazen yokluğunu tattirmakta lazim
0 oy
(554 puan) tarafından
Valla üçüncü Senem birak bana demesi ağzında öyle Allah  razı olsun kelimesi duymadım bazen TLF konuşmak hariç  bana özel birşey yok yani ha kayinpederim der bir bardak su versem bile :)
(211 puan) tarafından
Aynen bnm kayinbabamda öyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 460 göst.
0 oy
26 cevap 877 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde Emirinannesi (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 340 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy