0 oy
755 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,028 puan) tarafından

Hayırlı akşamlar kızlar hepimizin ramazan ayı mübarek olsun inşallah bu gece ilk sahur neler yapıyorsunuz sahura hem birbirimize fikir vermiş oluruz ben şimdiden patatesi hasliyorum salata yaparım yada kavurabilirim henüz karar asamasindayim:D 

18 Cevaplar

+1 oy
(2,744 puan) tarafından
Bu postu ariyordu gozlerim :) ilk sahur pilav yapcam sunnetms yanina da kahvaltlk turu ne varsa artk:)
tarafından
Bulgur mu pirincmi cnm
(244 puan) tarafından
Ilkkez duydum. Emin misiniz?
-Reklam-
+1 oy
(545 puan) tarafından
Genelde kahvalti yapilir bizde peynir zeytin salam.sosis pastirma vsm tarzinda
0 oy
(8,261 puan) tarafından
Kahvaltılık canım napalım.Diğer zamanda da ıftardan kalan yemeklerı yıyoruz.bu sene ben tutamıcam ama eşimle böyle olur sanıyorum 
0 oy
tarafından
Ah ahhh şimdiye kadar bi akşam yemeği derdi vardı şimdi sahur çıktı:))
(1,028 puan) tarafından
Aynen ya :))
0 oy
tarafından

Annem gözleme yaptı bir sürü :D başka çeşitler fln erkek kardşimle annem tutucak ama olsun bende nasiplenicem :D

(1,028 puan) tarafından
Bende oyleydim geçen sene her ne kadar tutmasam da kalkıp yerdim daha bir lezzetli oluyor sahurdaki yemek ya
tarafından
Ayrnn cnm ya heyecanlıyım Bn içimde garip bir mutluluk var :)
0 oy
tarafından

Patatesli ve kaşarlı gözleme yapacam bende. Bizim herif hamur işi olmadan doymuyor hiç :)

(834 puan) tarafından
Sahurda hamurişi yersem gündüz ejderha gibi ağzımdan ateş saça saça iftarı beklerim heralde :d
0 oy
tarafından
Patlıcan yemeği yaparım canm eşime 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bizde kahvaltı yapıcaz yanına kuymak
(1,826 puan) tarafından
Ben de oyle yapıcam
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Tost kahvaltılik cay canim
0 oy
tarafından
Bu sene bn tutmicam kuzum ama tutsaydimda genelde kahvalti yapiiyorum. Hosaf haslandi annemler kalkcak onlarda kahvalti yapiyirlar. Şükürler olsun Rabbim bulamayan larada versin 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Tepsi boregi yaptim canim bide kahvatilik koyarım geçen sene hamileydim annemlerdeydim cogu kez eşimde sahursuz tutardı. Bu sene bakalım ilk sahurumuzu yapcaz beraber nasıl gecicek gorucez :))
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu ramazan çok duygusalım .  Esim yok ben hamileyim tutamam. Evimizde ne sahur ne iftar sofrası hazirlanmayacak .gecen yıl ne güzeldi.  O kadar zoruma gitti ki oturdum ağladım bugün düşündükçe. 
(37 puan) tarafından
Bende geçen sene ailemle birlikte tutuyodum kalabaliktik hepbirlikteydik şimdi eşimle birlikteyiz ama ben tutamicam bende bugün çok üzüldüm çok zoruma gidiyo:-(:-(:-(
(7,118 puan) tarafından
Rabbim yine nasip eder inşaallah.
0 oy
(806 puan) tarafından

Aksam san kalan sebze kızartması var canm biraz sosisli kaşarlı sigara Böreği yapcam inşallah birde kahvaltılık niyet ettim bende inşallah orucumu yemem:D

0 oy
(197 puan) tarafından

Bizde de kahvalti ben tutmicam. Eşim  tek tutucak ve cok uzuliyor bu sene tektir diye dedim sen hic merak etme ben yine yerim  yani nasiplenirim :D allahtan yemek yok  sahurda yemek falan yiyemez  esim kahvalti yapar  sizlere  kolay gelsin tatli anişler 

0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bende esik nobette emziriy9rum tutamicam malesef 
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Borek yaptim bende evliyken ilk sahurum hep annem hazırlardı :)

0 oy
(244 puan) tarafından
Kahvaltilik malzeme hazirlayacagim
0 oy
(603 puan) tarafından
Eşım icin patatesli milföy bide kahvaltilik cıkarcam 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 864 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elf.ylmz.6006 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 169 göst.
3 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Berna damla (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,090 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 675 göst.
17 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu

378,133 soru

11,317,563 cevap

34,763 kullanıcı

...