0 oy
1,541 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızım yoğum bakimda ben serviste.  Göremiyorum. Yanina çıkamıyorum    Doktor 3.4 tane resim getirti onlarla avunuyorum. Uyuyamıyorum.  Gözlerimi kapatamiyorum kizim beni çağırıyor.  Heryer de bebek görüyorum. Kimseye birşey diyemiyorum. Herkez yanimda yanimda olmaya calisiyor ama umut baglama yasamaz muhabbeti yapiyorlar ölmeyen yavrum için telefonlar caldi bugün baş sağlığı diliyorlar.  Benim kizim yasiyor diyorum inanmiyor kimse bana AMA YASİYOR.  BENİM KİZİM SADECE YOGUM BAKİMDA.   DOKTORLAR BİLE YEMİN EDİYOR YAŞIYOR DİYE.  KAFAYI SIYIRDIM 

27 Cevaplar

+2 oy
(3,274 puan) tarafından

• Sana baş sağlığı diyene hayırdır biri öldü de benim mı haberim yok de man.yak dolu yaa gece gece sinir oldum bnm amcamın torunu hem down sendromlu hem 8 aylık doğdu hemde midesiyle bağırsak birlesim yeri kapali doğmuş küçücük bedeniyle ameliyat oldu herkes ölecek diye beklerken simdi 7 yasinda onu sen ben bilemeyiz rabbim bilir cani veren o sen bol bol dus et cnm <3
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cok zor cok cok cok zor bilirim......

Rabbim saglikla kavustursun
+1 oy
(1,126 puan) tarafından
Allah aşkına hangi beyinsizler yeni doğum yapmış bebeği tedavide bir anneye o cümleleri soyler ya gece gece çıldırdım. Açma telefonunu kapat bu millet deli ya... Allah bebeğine sağlıkla kavustursun. Allahim korur onu. Bana da neler neler dediler.. Sağ salim bebeğimi kucagima  aldım Allahın dediği olur. 
+1 oy
tarafından
Kimseyi kafana takma canım ağzı olan konusuyor insanı ölmeden mezara sokmaya bayılırlar zaten Rabbım Şafi adıyla şifasını verir inşallah yavrunuda sana bağışlasın inşallah 
+1 oy
tarafından
Cok uzuluyorum insallah ikinizde sagsaglim cikarsiniz bebegin insallah iyi olucakk annesi doktorlar hicmi birsey demiyolar ya
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Doğum yaptinmi sennn aaa valla bn halen hamile saniyodum seni
(7,972 puan) tarafından
Simdi gördüm cnm diger postlarini Rabbim şifa versin insallah ikinizde saglikli bi sekilde çikarsiniz hastaneden bidahada yolunuz hic düsmez insallah
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah, dillerim evladını kucağına alıp çıkarsın hastanede...

0 oy
(583 puan) tarafından
Nasıl rezil insanlar varya evlat o ya evlat ve bebek hasta sadece mikrop kapmasin  diye doktorlar yogun bakımda tutuyor inşallah  bikaç güne  kadar da iyilesmis  şekilde kucağında  olacak umudunu  yitirme  o tarz konusanlarla  hastaneden  ciktiktan  sonra hayatından  çıkar canım Rabbim sana beklemek için sabırve güç  bebegine de sağlık versin amin
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla evladını sizlere bagislasin insallah
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Rabbim sana sabir bebegije acil sifalar verain canim. Yer gok dua ile, cok zor eminim ama bebegin icin topla kendini. Rabbim guzel haberlerle gelmeni nasip etsin 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Millette ne boş muhabbetci.rabbim bilir herşeyi.benim erkek kardeşim 29 haftada doğdu dr lar yaşamaz yaşasa bile sakat kalır dediler ki şu anda 27 yaşında 1.92 boyunda çocuğu d var sapasağlam kardeşim.dua et olumlu düşün iyi haberler gelecek canım.
0 oy
(538 puan) tarafından
Telefonları açma. Allahtan umut kesilmez. Bol bol dua et. Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi. Herşey hep imtihan. Geçer bugünlerde rabbimin izniyle. Sabret. 
0 oy
(4,136 puan) tarafından

Rabbim bebegine şifa sanada sabir versin hiç kolay deyil:(

Allah kulları için hep en iyisini ister.. sen dua et canim annenin duasi cok makbull..inşaAllah güzel haberini bekliyoruz..
0 oy
(497 puan) tarafından
rabbim tez zaman yavruna şifa versin inşallah hayırlısıyla kucağında güle oynaya taburcu olursunuz sizinle o şekilde konuşan beyinsiLer Allah merhamet versin cahiliginde bu kadarı 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Allah tez zamanda acil sifalar versin korkma yavrun Allahin izniyle sana tutundugu gibi hayata tutunacak sen hep iyi dusun iyiyi cagir ALLAHA sigin ya safi ismini zikret bol bol bende dua edicem kizina duzepicek Insallah
0 oy
(103 puan) tarafından
Bende 25 gün beklemiştim Rabbim kimseyi o şekilde bekletmesin inşallah alırsın kucağına 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Hangi hadsiz , işi gücü olmayan dangalak arar da o durumdaki bı anneye bunları söyler. Ya kuzum yanlış anlamada Allahım korusun öyle bişey bile olsa aramaya ne elim varır o kelimeleri söylemeye ne de dilim.. Allah akıl fikir versin oylelerine.  Açma telefonu asla gerekirse tersle senin morale ihtiyacın var. Eminim minik prenses sağlıcakla çıkacak kuvezden. Ben inanıyorum. Bı gün ,kızımı aldım evime gidiyorum diye post açacaksın Allah'ın izniyle❤️
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ya ne düşuncesiz insalr var ya insana moral vereceklerine dahada icine ediyolar kapat telefonu kimseyle konuşma cnm allah yardimcn olsn umarim sag salim kucagina alrsn
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Rabbim evladını sana bağışlasın canım inşallah en kısa zamanda alırsın bebegını kucagına Rabbim şifasını versin 
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardimcin olsun canim INŞALLAH bebeyine kavuşacaksın 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 304 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Poyrazeynep (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 861 göst.
23 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ceylannn (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,426 soru

11,390,114 cevap

34,899 kullanıcı

...