0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin arkadaşları geldi dün balık tutacak dereye gidicez dedi gelirim 9.10 gibi dedi sonra aradı yok jandarma var tutturmuyorlar bizde altınolukta gittik vs vs dedi tamam dedi geç olmadan dön eve.. sonra aradı yine burada kalabiliriz sabah dönerim alkolluyum dedi biraz bağırdım kızdım yanında 2 tane sevmedigim arkadaşıda var. Sabah gelirim dedi hala yok ortada ve bu gün pazar siz olsanız tepkiniz ne olurdu gelince surat yapsam mı sinir oldum engelledim wp den şimdi ariyo geliyorum hayatım vs vs

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Gaz vermek gibi olmasın da eve almam alsam bile surat yaparım 
-Reklam-
+1 oy
(10,074 puan) tarafından
gelince eve alma bence nerdeyse orda kalsin
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence surattan fazlasını yapmalısın srni kandırmış
+1 oy
tarafından
Sevmedigim arkadaslari olamaz eşimin.Hele birde onlarla gecelicek...Senin arkadasin olsa onun sevmedigi musade edermi onla zaman gecirmene?Tepkini goster.
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Hayatta eve almam nerde sabahladiysa oraya gitsin
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bilemedim bn sürat yapardım çocuğuyla bnle geçirmesini gerektiğini söyler bağırırım ne o ole yok kalmalı falan
0 oy
(381 puan) tarafından
Eve sokmam  o zorla girsede tavır yapar günlerce burnundan getiririm 
0 oy
tarafından
Akıl vermek gibi olmasın ama bırak surst yapmayı burnumdan getiririm konuşmam bile uzattıkça uzatırım
(134 puan) tarafından
Sanki uzatınca bir daha yapmiycak
tarafından
Ozaman uzatma bişey yok gibi davran oda yapmaya devam etsin

Ben kendi eşimle olan sorunumu uzatıcak kadarsa uzatırım kocamda pişman olur ve yapmaz
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Yapacagın surat evliliğini burnumdan getiricek sonumda şidet göreceksem hiç surat yapmam yaptığının yanlış olfığunu dile getirip sesizce yanı dan ayrılırım o hatasının vicdanını çeksin 
0 oy
tarafından
Canım valla ben eşimle hiçbişey için tartışma taraftarı değilim kendi düşüncesizlik yapınca bile sadece susarım kendi hatasını anlayana kadar ama inan gidip dışarda sabahlarsa bende bi süre onu kaale almam umursamam aklı başına gelene kadar evli barklı adamın ne işi var dışarda düzgün olmayan insanlarla. O yüzden ne yapsan haklısın sadece kötü kelimeler kullanıp kendi değerini düşürme ama kız tepkini belli et ve bir süre ilgisiz davran. 
(134 puan) tarafından
Ilgiliz kalip surat yapinca da bu kez surata bak bilmem ne diyo öyle de yapmak istemiyorum onu takmiyo gibi davranmak istiyorum şimdi gelir gönlü mu almaya çalışır ama kıymeti yok
tarafından
Gönlünü almayı bilmesi De güzel ama bi süre yumuşama hatasını anlasın birdaha yapmasın
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Taviz verme çevir yüzünü.pnuj yüzün3 bile bakma.

Ben her zamn alttan alıtım aöa ben alttan aldıkça bnimki depeme çıktı skaın depene çıkarma  
0 oy
tarafından
Garip hayatlar  bana cok uzak bikere esinin seni yalniz birakiyor olmasi garip gun icinde gider arkadaslariyla tamam ama gece vakti gelmemek asla kabul etmem ve gitmezde zaten kesinlikle tavrini koy esinin hepmi gider boyle
(134 puan) tarafından
Yok ilk defa kaldı böyle gece bana deseydi babamlarda kalırdım hamileyim bide 27 haftalik korktum biraz ama okudum dua aradı şimdi geliyorum hayatım vs diyo bende gelme nerede sabahladiysan orada kal dedi sen bilirsin dedi
tarafından
Birde hamilesin gaza getirmis olmayim
Insallah anlar  hatasini yani bana gore hata cunku hamile kadinsin yalniz birakilirmi
0 oy
tarafından
Surat asıp eve sokmayıp sonrasında sonuç vermeyen bir konuma gelecekseniz çıkmaz bi hal alacaksa şiddet göreceksen yada şiddete eğilimliyse hiç birşey yapma sonuç lafla da olsa boşanmaya gelecek ise 

Sen üzüldüğünle kalacaksın 

Sessizce bekle derim 
0 oy
(421 puan) tarafından
Ayy aynı benimki 40 tane takla atar dürüst olsa bu kadar sinir olmas insan tepkini koy canım tabi bidaha yapmaya cesarer edemesin
0 oy
tarafından
Wp engellemek ne ya hic sevmem. 

Eşimi de burnundan getiririm. Sonrada hayde gezek gezek gezek diye tuttururum bende eglenmeme bakarim o kadar
(134 puan) tarafından
Hiç bisey olmamış gibi gezelim mi dicem gelince hiç tarzım değil
tarafından
Kiz eşinle demiuom ki, adamin burnundan dokup sonra gezdirmek ney ki☺️hajsjsjsj kendim gezerim cocuhumla
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Ne sinir  olurdum nede kavga ederdim bugünde ben çıkardım dışari bi güzel keyfime bakardım :silly:

0 oy
(583 puan) tarafından
Canim cok yanlış yapmış başta izin alıp gitseydi belkide tepkin  böyle olmazdı inan surat ederek hiçbir yere varilmiyo yapacak adam yapiyo evet tepkini göster ama bağırıp çağırma sadece biraz empati yap aynı hareketi ben yapsam ne düşünürdün  filan de gün içinde  tlflarini  kapat kaale almiyor gibi düşün bu erkekler eşlerine okadar guveniyorki  yanlız bırakıp gitmeyi göze alıyorlar  başlarına bişey gelir diyr korkuları yok işlerine geldiği gibi ama bilseler  cocuklar başka yerde kadın evde yanlız iki nefes alcak birakmazlar  ozaman  
0 oy
tarafından
Ben olsam eve hiç gelme derim alkol ne kadar kötü bir durum ya 
0 oy
tarafından

Bnmki bi defa arkadaşına ev taşımaya yardıma gitti arkadaşını da tanımam akşam 7 de çıktı 22 oldu yok arıyom tlfona bakmıyo 24 oldu yok.. 1.30 da kendi aradı direk bağırarak açtım ağzıma geleni saydım yarım saat daha aramasan polisi arayacaktım kocamın başına bişey mi geldi diye dedim emzikliyim beni üzmeye merakta bırakmaya ne hakkın var dedim agzıma ne geldiyse saydım sayıştırdım eve geldi bin özür birden bi daha da o son oldu evden işe işten eve.. Ben ağladım dayanamadı beni öyle görmeye.. Akıllım eşyaları taşırken tlfonu kamyonun içine koymuşlar kırılmasın diye ondan duymamış işleri de uzun sürmüş tabi ben inanmadım nerde ne b*k yiyodun dedim kamyonda gelirken görüntülü aradı yoksa inanmaz burnundan getirirdim.. Hoş yine getirdim :)

0 oy
tarafından
Surat yaparım  telefona bakmam 

Başka Bi gün aynısını yaparım ona

Evin neresiyse oraya git derim Bi kaç gün süründürürüm 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,040 göst.
0 oy
11 cevap 262 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy