0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından

Off off hakikaten dertlerim bitmiyo benim yaaa kızlar beni hatırlayan vardır belki yaklasik 1 ay önce taşındım başka şehire bugün de ilk defa doktora gittim anca randevu bulup. Doktor tabi haklı olarak kendi hastalarina öncelik tanınacağını %90 dolu olacağını ve ameliyat günü veremeyeceğini söyledi bi boşluk olursa alırım ama dolu görünüyo %90 dedi ben napicam peki dedim normal doģum gibi sancını bekleyeceksin sancın olduğu zaman acile gelip hangi doktor nöbetciyse o alır ameliyata dedi beni acayip korku sardı of :(

4 Cevaplar

0 oy
(553 puan) tarafından
Canım normal doğum olursa doktorlar değil ebeler yaptırıyor korkma Allah yardımcı olur . İçini ferah tut. Hayırlısıyla kucağına almayi nasip etsin
(44 puan) tarafından
Ikinci canm bu sezeryan oldugu için bu kadar korkuyom zaten normal dogum gibi beklicekmişim :(
(553 puan) tarafından
Allah Allah daha neler saclamamislar
-Reklam-
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Böyle saçma şey mi var mış yahu. Benim hastam öbürünün hastası diye bişi mi varmış. Sana gelmiş bi hastaya nasıl bu mantıkla yaklaşıp öncelik kendi hastamın diyebiliyor aklım almıyor. Çevrede başka hastane doktor yok mu canım?? 
(44 puan) tarafından
Başka hastaneden daha randevu aldım şimdi bakalım haftaya da oraya gidecem orası ne diyecek :(
(2,865 puan) tarafından
Valla tavrını koy canım onlar hastaysa bende hastayım de öyle saçma çifte standart mı olur ya. İlla ben sana ilk haftadan gelmek zorunda değilim ki
(44 puan) tarafından
Haftaya gidecegim doktorda aynısını söylerse o zaman yapicam birseyler
0 oy
tarafından
Hadi o zamanda hastane yoğun def almazsalar ne olacak içinde mi tutacakmışsın sanki keyiften gitmedin ne demek kendi hastam öncelikli sanırsın tüm türkiye akin akin onlara gidiyor allah vicdan merhamet versin ne diyim bu kadar da gamsız olunmaz sinirlendim valla 
(44 puan) tarafından
Valla kafayı yiyecem ne yapcam bilmiyorum ya belli bi haftadan sonra bazı doktorlar almıyo biliyorum ama ben keyfi bi değisim yapmadım sonuçta daha yeni taşındım buraya ve böyle birseyle karsilasiyorum oof oof :(
tarafından
Direkt yüzüne özele git dememiş de bahane uydurmuş öyle rabbim işini rast getirsin inşallah kazasız belasız alırsın yavrunu kucağına
(44 puan) tarafından
Özele gitmek gibi bi durumum olsa bi dakka beklemem ama yok işte el mecbur devlettekiler ne diyosa onu yapcam inşallah bi aksilik olmaz. Çok sağolasın cnm..
tarafından
Rica ederim canım allah yar ve yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Öyle iş mi olurmuş ya özel mi devlet mi canm 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 486 göst.
0 oy
5 cevap 483 göst.
19 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadir efenin annesi (213 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 476 göst.
0 oy
1 cevap 30 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Xliea (0 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...