0 oy
409 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (15,769 puan) tarafından

VID-20200714-WA0000_001.mp4 (2,8 MB)
 Iki gün önce 5 aylik oldu. 4 bucuk aylikken yoğurt vermeye başlamıştım. Bugün peynir tattırdim. 3 gün sonra yumurta verecem. Ha bide geçenlerde bir tatlı kaşığı kadar muz ezdim ama sevmedi galiba yemedi. Başka ne tattirabilirim.

7 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim bizde 7 gün sonra 5 aylik olcaz yoğurt verdim bi kaç defa 1 2 defa yumurta sarısı minnacık onuda çıkardı yemesi meyvelerin suyunu verdim bayıldı 5 ay tam anlamıyla dolsun yavaş yavaş başlıcam herşeyden verecem
(3,617 puan) tarafından
Anladım canim bu arada memleket nere adanadayken bende cok yerdim
(4,875 puan) tarafından
Osmaniyeliyim canım bende :)
(15,769 puan) tarafından
Yakınmış adanaya. Halka tatlı 1 numaradır adanada
(3,617 puan) tarafından
Bende adanalıyım 1.5 senedir elazigdaym halka tatlı candır :)
(4,875 puan) tarafından
2 yıldır da tuncelideyim bende :) kesinlikle ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kahvaltıya başladım bebeğime. Yumurta peynir pekmez cici bebe ve anne sütü ilk başlarda midesi bulamıyordu şimdi alıştı bugün seve seve yedi. Bir yumurta katıyorum bir gün peynir bir gün karışık falan hergün hergün aynı olsun istemiyorum. Öğlen ise meyve püresi veriyorum cam rende ile hazırlıyorum. Akşam da havuç kabak patates ne bulursam çorba yapıyorum. Geçenlerde ekmek içine bamya bandım verdim bayıldı ağlıyor resmen bamya suyu için :D 
(15,769 puan) tarafından
Çorba yapmayı bende başlıcam ama simdi erken diye düşünüyorum önce tattirim daha sonra yapacam InseAllah
0 oy
(716 puan) tarafından
Kahvaltı için erken değil mi? Bizde 4bucujta vermeye başladık şuan 6bucaga doğru gidiyoruz ebe bana 6 aylık olunca kahvaltı ver dedi ama yine de sen bilirsin canim
(15,769 puan) tarafından
Kuzum ben şimdi tarttirma amaçlı veriyorum ama  1 çay kaşığı kadar
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Ben ogluma 4 aylikken yogurtla basladim 5 de meyve pureleri tattirdim 6 da yunurta verdim simdi karpuz yiyo peynir yiyo ekmegin icini caya batiriyorum cok guzel yiyo cigniyoda yemeklerin suyunada batiriyorum yemek secsin istemiyorum vende ilk kizima cok dikkat ederdim vermezdim hemen simdi her yemegi yemiyo yedirtemiyorum
0 oy
tarafından
Bende 4 aydan sonra başladım mama kullanıyorduk o yuzden 
(15,769 puan) tarafından
Ben hem mama hem anne sütü veriyorum şimdi de tadimlara basladim
0 oy
tarafından
Meyveden önce sebze ver.kuzu. meyveyi alırsa sebzeyi yemeyebilir. Doktor da demisti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 214 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu