0 oy
766 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından

kizlar esiniz geldiginde nasil dawraniyosunuz nasil karsiliyisunuz nelr yapiyosunuz konusalimmi biraz  ben hamileliktenmidir cok mutsuzum sanki bu aralar hicbisey yapmak istemiyorum esimde sikayetci budurumdan eve geliyor ilgilenmek gelmiyor icimden 

19 Cevaplar

+1 oy
(19 puan) tarafından

Kapıyı açar açmaz boynuna atlıyorum çok özlüyorum çünkü oda bu aralar benden önce gobegime sarılıyor bebeğimi özledim diye azıcık kıskanıyorum sanki :/

-Reklam-
+1 oy
(41 puan) tarafından

Ruh halime bağlı ya mesela bu ara karşılamıyorum anahtarla giriyo kendi yanıma geliyo göndermiyorum giderken gidiyorum diyo,son haftalarım ,zaten stresliyim kmse umrumda değil bu ara

+1 oy
(645 puan) tarafından

Kapıyı açarım hoşgeldin derim eşimde selam verir öperim sonra da eşim beni öper göbeğime dokunur bebişi sever elini ayağını yıkar bende sofrada eşimi beklerim çok ilgilenirim herşeyi ile :) bazen sinir oluyo fazla ilgiden :)))

+1 oy
(382 puan) tarafından

Gelince direk sarılırım ikimizde gobekliyiz o yüzden tam sarılmıyoruz ama olsun :D:D bazen şarkı söyleyip dans ederek gelir bende hemen ayak uydururum dans ederiz birlikde bazense eli dolu olunca mutfağa koyar üstünü değişmeye gider ben kapıdan bakarım ona açar kollarını direk gıdım diye tosbisim ya:)))))

(4,875 puan) tarafından
Yoruma çok güldüm ya ikimizde göbekliyiz sarılamıyoruz  :)
(382 puan) tarafından
Öyle ama benimde 7 aylık kızım olucak diyo bana göbeğini gösterip diyorum valla ben bişi yapmadım :D:D:D bı süredir yandan sariliyoruz düz kavusmuyo
(4,875 puan) tarafından
Çok şekersiniz ya :) aylar sonraki benim halim öyle olacak sanırım :)
(382 puan) tarafından
İnsAllah canım sen daha mutlu daha iyi ol insAllah :)))))
0 oy
tarafından

aciyorum hosgeldin derim oda hoabuldk diyor hemen bebgin  yanina kosuyor bende yemk hazirliyorm ona

0 oy
(96 puan) tarafından

kapıyı acıyom nabıyon diye sorr bende cvb verr inşaatta calıştıgı icin üzeri pis oluyo terliklerini veriyorum direk banyoya gidiyo cıktıktan sonra sarılıyorum öpüyorum oda bni öper bebek nabar diye sorar acıktıysa ne pişirdin diye sorr cvb verrm o sekilde konusurz bizkarsılarım

0 oy
(1,048 puan) tarafından

Geliyor. Hoş geldin diyorum. 

Öpüyor sarılıyor . 

Aslında biraz bana bağlı. Evde tekim. Bazen daralıyorum 

İçim sıkılıyor 

Bazen çok keyifli oluyorum 

Dün geldi yavrum yemek yedik. Bir baktım ben bulaşığı akıtırken sızmış TV karşısında . 

Dokunmadım kitap falan okudum 

1 gibi uyandırdım hadi yerine geç diue 

Çok üzüldü. Neden uyandırmadın dedi . sıkıldın mı çok dedi. 

Ki sıkıntıdan patladım. Zaten arkadaşım falan yok bütün gün tekim 

0 oy
(149 puan) tarafından
Hoşgeldin derim öperim o da selam verir sarılır öper . Sonra yemeğe geçeriz çok yorgun değilse, yorgunsa biraz uzanır bende yanına uzanırım. Öyle geçiyo bizim. Ama iki gün önce eşimin bi hatası oldu, o yüzünden ona fazla yemek yapmamaya karar verdim. Bugün sadece makarna var:) biraz süründürcem onu her türlü.. Dün işini bırakıp yanıma koştu bugün de böyle yaptım.. yarına da başka plan bulacam :))
0 oy
(216 puan) tarafından

Anahtari kapinin ustunde birakmama ragmen illa ki zile basar kapiyi bna actirir bn gulumserim oda oper hosgeldn derim sonra zorla kendini opturur sonra guler sn bu anahtari istedgn kadar tak bn zile basacam der :) butun cabalarima ragmen sonucta kapiyi bn aciom :)

(11 puan) tarafından
Tek anahtarimiz vardır oda bende dir eşim bilerek almaz kapıyı her zaman benim açmami ister direk sariliriz öperiz tabi bunu En son bi ay önce yaptık eşim asker göreve gitti inşallah 1 aydan geri gelecek yine o günlerimize döneriz bu sefer 3 kişi tabi :)))
(216 puan) tarafından
Bizim anahtar var ama almaz cnm :) Allah kavustursun :)
(11 puan) tarafından
:) amin inşallah sağol canım karşılanmak istiyorlar ne güzel
(216 puan) tarafından
Ewet cnm da hamileykn cok zor oluyor uzaniyorum kalkamiyom yerimden :)
0 oy
(523 puan) tarafından

Kapıyı açarım hemen sarılırım öperim .oda öper gününün nasıl geçtiğini sorarım .Oturunca yanına giderim gene sarılırım falan .Ay çok seviyorum ya .

0 oy
(4,875 puan) tarafından

Evinin anahtarı olmasına rağmen hasta olmadığım sürece asla anahtarla açtırmam.. 

Hoşgeldin der sarılırım o da aynı şekilde gün içinde konuşuruz konuşmamıza rağmen günün nasıl geçti die sorarım. O elini yüzünü yıkayıp üzerini değiştirene kadar sofrayı kurarım hem yemek yer sohbet ederiz. O da bana sorar evde sıkıldın mi die Sıkıldım deyince burası küçük olmasına rağmen pek gidilecek yer yok ama Yinede 2 güne bir araba ile gezinti yaparız  

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Tüm gün yukarda kayınvalidemlerdeyim  ve sadece uyumak için  aşagı kendi evime indiğim için eşim kayınpederim ve kaynımla geliyor eve. En son eşim giriyor içeri. Onlar gecince gülümseyerek hoşgeldin  hayatım falan diyorum içeri geçiyor ve iletişim bitiyor maalesef.   Bi şey isterse konuşuyoruz onun dışında yok kendi evime geçince de yorgunum falan diye bahane buluyordu ben de dayanamıyorum  gurur yapıp evimdeyken benim de konuşasım gelmiyo  ben muhabbet etmek için  konu aradıkca o kısa cevaplar verip muhabbeti sonlandırıyo sürekli. yukarıdaki gibiyiz yani kendi evimizde de.. :((((

(159 puan) tarafından
neden ewinde durmuyorsunki cnm bizde altli ustluyuz ben ona arada giderim  yemegimi evimde yapiyorum
(3,695 puan) tarafından
Eşimin gereksiz bir isteği yüzünden diyelim. Kalabalıkla yemek yemeyi tercih ediyor  kaç kere dediysem anlamak istemedi. İki kat
fazla yoruluyorum tabiki  yemek
hazırlayıp  yorulmayı geçtim iki evin temizliğini yapmak çok zor geliyor karnım büyüdükçe daha da çabuk tıkanıyorum..  Allah büyük canım sabrediyorum şimdilik..
0 oy
(159 puan) tarafından

ben neden boyleyim ya ewimi hic aksatmiyorum geliyor yemegjm hazir hersey ama ne bilim o gelince konusmak bile istemiyorum halbuki esim iyi biri yani ilgi bekliyor bu arada 9aylik oglumda uyumuyor ama dua acinca uyuyor acaba evdemi bisey var rabbim sen koru esimi cok sewiyorum ama herseyden sogudum gulumseyerek acamiyorum kapiyi hep catiyorum ona tartisiyoruz oda ya uyuyor gidip yada disatlri cikiyor sinirlenince yada ust kata annesine gidiyotlr napicam bilmm

0 oy
tarafından

Ben 15 yildir ayni sekilde karşılarım cocuklar büyüdü onlar kapiyi acsa dahi bende kapiya gidee karşılarım hosgeldin dee öperim, sabah cikinca muhakkak giyeceklerini hazırlarım kapidan dua ederek ugurlarim Allah hayirli helal bol kazanclar nasip etsin diye merdivenlerden kaybolankadar izlerim :)

0 oy
(164 puan) tarafından

Gülerek boynuna atlayıp ama bis seni çook öslediik diye nazlanır gibi konuşuyorum annesinden ayrı düşmüş bebek edasıyla. Öyle hoşuna gidiyor ki anlatamam pamuk gibi bişey oluyor kocacım :) 

0 oy
tarafından

Anahtari olmasina ragmen o zile basilir kizarak gitsemde gulerek acarim kapiyi selamun aleykum der  selamini alirim direk salona elinde bisi varsa mutfaga gecer kapiyi kaaptir ardindan giderim kollarini acar hemen opup  sariliriz o bebise bakiyo ben yemek hazirliyorum cok eslik edemiyorum sofrada nobetlese yiyoruz bebege birimiz bakiyo birimiz yiyo :D giderkende hep kapidan ben ugurlarim guzel dilekelrle dualarla merdivenlerden kaybolana kadar izlerim oda son gordugu yerden opucuk atar goz kirpar oyle gider unuttugunda geri cikar mutlaka atar o opucugu snra gider :D oyle iste seviyorum sevildigimi biliyorum

0 oy
(351 puan) tarafından

Merdivenden cikis şeklini anlarim  o kata gelmeden beklerim kapıda anahtarı cebinden çıkarmadan açarım hoşgeldin diye sarılır öperim :) hasta oldugum zamanlar nadiren karsilayamadigim  olmuştur. Ama bizim için önemlidir bu mesela eşim bazen karsilamami  coskusuz bulunca bidaha yapalım olmadı bu der kapıyı kapatır tekrar acmami bekler daha neşeli :))

0 oy
(223 puan) tarafından

Önceleri eşimin ayak seslerşni duydummu hemen saklanırdım oda arar yine nereye saklandın diyip gülerek sonra bulur beni hemen sarılıp hoşgeldin derim öperim naptın nasılsın günün nasıldu falan sonra elini falan yıkar biraz uzanırız birlikte sobrada yemek yeriz bazen de ben yukarıda kayınvalidemdeyken eve gelir o saklanırdışında ama bu ara tehlikem var kalkamıyorum yataktan eşim geliyo yanıma sarılıyor öyle 

0 oy
(51 puan) tarafından

Benimkide selam vererek eve girer iki kizimiz var hemen kasarlar sarilirlar bana sira gelmez hergun ayni sanki hacdan geliyor gibi bir baglik bir ciglik mutlulukla karsilanir allahim hersein evinin mullulugunu daim etsin 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 346 göst.
1 Haziran 2020 Aile kategorisinde Zeynep Erva Dilara (6 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...