0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar bu 3 gundur oğlum emdikten sonra hemen kusuyor , gazını alıyorum altındaki bez sayisi da gayet iyi ama her yediğini çıkarınca deliriyorum :( emiyor emerken kivarniyor yedirene kadar canım çıkıyor . Ve yarın saatte bir emziyorum sürekli emmek istiyor bu arada sütüm de iyi geliyor kızlar niye böyle yapıyor sizce 2 Aylik oldu bugün yarın doktora gidicem ama bu gece böyle geçmez yardin edin fikir verin lütfen:'(

11 Cevaplar

+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Fazlasını kusar genelde. 
tarafından
Bu üç gündür sürekli bu şekilde emmek istiyor ve emdiği gibi fazlaysila kusuyor anllam veremedim bende
(3,458 puan) tarafından
Belki üşüttü birazcık nane çayı dök ağzına
tarafından
Yaa usutmuş olmasın :(
(3,458 puan) tarafından
Canım felaket değil. Geçer inşaallah.
-Reklam-
+1 oy
(2,591 puan) tarafından
Canım benim kızım da aynı şekilde bu 3 gündür yedigini memeyi bırakır bırakmaz kusuyo aynen bez sayısı iyi Maşallah ama neden kusması arttı anlamadım 
tarafından
Bende anlamıyorum ve bu durum beni hem uzuyor hem Deli ediyor yarın kontrole gideceğiz bakalım inşallah bir şey yoktur
(2,591 puan) tarafından
Haber verir misin kuzucum sonra bana
tarafından
Olur canım
+1 oy
(460 puan) tarafından
Reflüsü olabilir. Emzirince hemen kaldırıyorsanız ondan olabilir. Huysuzluk da varsa hasta olmuş olabilir. Olabilir de olabilir. Çok sebep var 
tarafından
Emerken çırpınıyor ağlayarak cekiyoru gazını almaya çalışıyorum bu sefer ağlamaya başlıyor tekrar emmek istiyro her emdikten sonravda kusuyor bende anlams değilim
0 oy
tarafından
Bilen yardımcı olacak yok mu :(((
0 oy
tarafından
Bez sayısı iyiyse doyuyor demektir fazlasını kusuyordur bazen oluyor öyle 
tarafından
Normalde de kusuyor canım ama bu 3 gundur ne yediyse çıkarıyor geri anlam veremedim
tarafından
Belki midesini üşütmüştür annesi yarın doktora gidecekmişsiniz zaten siz yine de bol bol emzirin çok geçmiş olsun
tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum ,
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Yarım saate bi emiyo diyosun. Sindirmeden tekrar emdgi için kusar. Gazdan kivranir
(3,532 puan) tarafından
Gazdan emmek istyo canım. Çok emincedr mide kabul etmiyo daha çok kucuk ve midesi hemen doluyo. Ne kadar gaz çıkartsa çıkarsın emdikçe geri gazlaniyo
(3,532 puan) tarafından
Daha çok küçük canım ilk üç ay çok emiyolar
tarafından
Soğuk falan almamıştır değil mi :(
(3,532 puan) tarafından
Ateş-i yoksa korkma
tarafından
Yok kuzum
0 oy
tarafından
Doyuyordur fazlasını çıkarıyordur bide bebeğin 2 aylık kusması bence normal 
tarafından
Canın kusması zaten çok normal , ama bu 3 gündur emzirir emzirmz kusuyor hemde dolu dolu kustuktan sonra gazını falan alıyorum indiriyorum tekrar istiyor emmek ve tekrar kus tekrar ye bu 3 gundur günüm bu şekilde geçiyor :(
tarafından
Canim sen ne kadar gazini alıyorum desende gazi var gibi ondan emmek istiyor olabilir sonrada kusuyor fazla geliyor demekki
tarafından
İnşallah öyledir çok teşekkür ederim canım
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Canım sütüm iyi geliyor doyuyor diyorsun bez sayısı da iyi diyorsun demek ki bir sorun yok 2 aylık olmuş yarim saatte bir emzirdigin için fazlasını kusuyor olabilir gazini çıkar eğer gaz çıkıyorsa ve rahatsa sonradan kusuyorsa fazla geldiği içindir yada yarın dr gittiğinde sor reflüsü vardır belki burda kim ne dese fayda etmez

Bide şöyle dene yarim saatte emzirmek yerine 1 yada 2 saat dene belki kusmaz
tarafından
Canım zaten normalde 1,2 saate bir emziyordum , bu 3 gundur emzirdigim gibi kusuyor tekrar emziyorum tekrar aynı gazını alıyorum uzandiriyorum dakikalar sonra ağlıyor yine emmek istiyor vermeyince de çığlık çığlığa ağlıyor bende anlamış degilim ilk anneligim bu gece de bu şekilde geçeceği için sizden bilgi almak istedim yarın olana kadar sağolasın.
(14,081 puan) tarafından
Bebek bu canım gazi var ondan emmek istiyor ve ağlıyor karnına zeytinyağı sür masaj yap bide bisiklet hareketi yaptır inşaallah iyi olur
tarafından
Teşekkür ederim canım sagolasinn
0 oy
(145 puan) tarafından
Fazlasını kusar
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Benimki 52 gunluk aynen seninki gibi surekli emmek istiyor ve kusmalari artti :ermm:

tarafından
Tek ben değilmişim demek ki :( valla bu 3 gundur delieiyorum ne bir iş ne de bir şey yapabiliyorum sürekli kusuyor yediriyorum tekrar aynı allah yardımcımız olsunn inşallah
tarafından
Aynen bende hasta falan mi diyorum biraz hiriltili nefes aliyodu dün  saglik ocaginda muayene etti dr bikac gune gecmesse hastaneye gotur dedi burnuda tikaniyo
tarafından
Bugün benimkininde burnu tikaliydi bakalım yarın ben gidicem inşallah doktora birbsey yoktur inşallah
tarafından
Insallah yoktur yarina post ac haber ver
tarafından
Olur canım
0 oy
(48,279 puan) tarafından
reflusu vardir canim emince hemen yatırma
tarafından
Emiyor tekkrar atıyor canimm bu huysuzlugu neden bu şekilde bu üç gündür anlamış değilim yarın anlarım inşallah sağol canım
(48,279 puan) tarafından
gazi var mi canim
tarafından
Gazlı bir çocuk zaten gazını almsma rağmen yine gazı oluşuyor
(48,279 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim cok zor kusan ve gazlı bebek
tarafından
Aynen canım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 220 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
0 oy
8 cevap 2,252 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Meryemce (4 puan) tarafından soruldu

376,766 soru

11,275,491 cevap

34,663 kullanıcı

...