0 oy
950 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar heralde sizden başka derdimi anlatımda dinleyecek biri yok. Eşim 5 ay önce alkolden ehliyetini verdi 6 aylık 1 ay kaldı almasına arabamızı da satmışti perşembe günü araba aldı geri aldığı gün bi mahallede turladık geri geldik 10 dk. Hic bi yere götürmez ama kendi gezer. Temmuzun 1 i evlilik yıl dönümümzdi geçti gitti hiç bisey yapmadı. Telafi ederim dedi bekledim ama yok neyse sürekli bi denize gidelim dyrm bisey yapalım 10 aylık kızım sadece 1 defa gezdk 3muz 1 tanr resmimx var. Park evimixe yakın 5 defa gitmemişzdr o da hep beim zorumla ailem desem bi kiz kardeşim var allah esirgesin. Aileme ben yük geliyorum laf söylüyorlar kocan söyle böyle. Haklılar farkındayım ama bisey diyemiyorum kötüleyemyrm kocam onlara da bisey diyemiyorm ailem neyse cumartesi günü dedi ki yarın çalışmıyorum denize gidelim bi suru plan yaptım falan. Sonuç çalıştı ses etmedim akşama giderz dedi geldi yorgunum dedi yattı pazartesi de arkadaşıyla geldi içmeye gittiler 11 de gelirim dedi 12.30 xa geldi evde tek bekledim bugün için zor verdi 5 de geldi eve aha dedim sevindim yemek yaptım yedik yemekten sonra gideriz dedi saat 9 oldu hadi hadi diye diye kalkmadi yorgunms ama içmek için yorgun değl. Neyse ben arabada dinleriz diye bi suru müzik indridm. Neyse bNa diyo ki yarın erken gelim denize gidelim. Bende saol yarın erken gelme denize de gitmem deidm ben gidiyorum geliyor musun dedim yok dedi 3 defa sordum yok dedi duymamazlıktan geldi 2 senedir evliyim ilk defa o evde ben dışarı çıktım kızımla 1 saat oturdum geri geldim eve uyuyor beyefendi. Bugün bi suriyeli komşum var ona gittim kadın dün bi araba kiralamış denize gitmişler bi defa da su görmedik. Ben kendimi geçtim çocuğum için istiyorum onu söyledim elin suriyeli si gitmiş dedim denize s... Git o zmn sende dedi bağırdı bana. Napm ağlaya ağlaya ömrüm bitecek bu adamla 24 yaşındayım daha gencim ama içimi soldurdu

10 Cevaplar

0 oy
(27,329 puan) tarafından

Sende ısrar etme bebginle gez Allah yardımcın olsun 

(699 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Ya canim kusura bakmada evliyiz diye niye hep erkeğin gezdirmesi şart ondan bekleme gelmiyorsa cehennemin dibine kadar yolu var sen cik gez dolaş 10 aylik olmuş bebegin büyümüş istedğin yere gidebilirsin gelmeyen gelmez boşversene ya uzuldugune degmez
(699 puan) tarafından
Tek başıma nereye gideblrm cnm piknik mi yapılır tek başına insanlara bakiyrm eşleriyle imreniyorum çıktım ax önce herkes eşiyle bi ben tektim
(22,071 puan) tarafından
Böyleleri değişmez sen uzuldugunle kalırsın sadece
(699 puan) tarafından
Biliyorum cnm
(597 puan) tarafından
Seni cok iyi anliom... Rabbim yardimcimiz oksun insaAllah...
0 oy
(2,620 puan) tarafından

Çok  ugrasma böyleleri  degismiyor hepsi aynilar benimki beni umursamadiginda bende onu yollamiyorum şartlar  eşit :D

(699 puan) tarafından
Dinlemez işte o gider canım
(2,620 puan) tarafından
Sende onu dinleme sözünde  dursun
(699 puan) tarafından
Oo ben dinlemezsm kavga çıkarır beni dinlmyn diye çünkü bunu denedim
(2,620 puan) tarafından
Hep oyleler kiyaslanmayi sevmiyolar ölürler  sanki azcik bizide düşünseler
0 oy
(13,891 puan) tarafından

sözünde durmazlar zatii ama senin eşin hiç durmuyormu sözünde 

(699 puan) tarafından
Binde bir oda şöyle smdi bunun üstüne bir yere götürür o yeter 3 ay sana der içinden
(13,891 puan) tarafından
öyle olur zati sende onsuz gez
(699 puan) tarafından
İşte olmuyor cnm insan başkalarını görüyor bi dondurma yemeye bi gezmeyi istiyor insan inan daha bu yaz bi dondurma bci bici yemeye gitmedim. Kendi sevmiyor bizi de alıp da gitmez
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Bence takma oni bebeginle gez ama insan uzulyor 
(699 puan) tarafından
Tabiki üzülüyor ve takma olmuyor üzülme olmuyor yeni olan bisey değil eve geldim uyumuş insan derki bu kadın nereye gitti ne zmn gelir uyumuş evdr
(4,102 puan) tarafından
Ay insan kendini bitiriyor boyle valla ne diyom cnm erkekler cok rahat yaa
(699 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Ötür halina şükret benim komşum 7 çocuğu var kadın ağlıyordu yiyecek ekmegin yok pazardan çürük şeyleri topluyordu dusun
(699 puan) tarafından
Ben ztan şükür etmeyi bilen bi insanm. Ve yokluğa gördüm varlığıda . Canım burnumda yorumunu kendine sakla. Sevgili komşuna fa söyle korunsun da doğurmasn bakmayacağı çocukları. 7 çocuk yiyecek ekmek yok bol bol çocuk yaptık ama oh ne ala o çocukların nr günahı var. Allah yardım etsin
tarafından
Kimseyi ilgilendirmez Allah vermiş olmuş ama senin söylediğin cok saçma kocan gezdiriyor diye sitem ediyorsun Allah başka dert vermedin ne diyelim kimin ne derdi var sen neyde
(699 puan) tarafından
Ben zaten beni ilgilendirir demedim. Allah bağışlasın. Sana saçma gelebilir herkesin derdi kendine göre ağır çok zor günler geçirdim çok zor zamanlar yaşadım ve artık gezmeye ihtiyacım var. Kimin ne derdi varsa var allah yardım etsin herkse brnim dertlerim bana ağır geliyor insanın içini bilmeden yorum yapma.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kocan da olsa kimseden bişey bekleme canım kızını da al kendin gez .Ben öyle yapıyorum .Arabamız yok.Çocukla motora binmek de zor oluyor
(699 puan) tarafından
Öyle cnm ama bi parka gitmek zor mi 5 dk mesafe onu geçtim brn çıktım o uyumuş insan merak etmez mi cok zoruma gitti kesin brn çıktım diye o darıldı konuşmaz bunun için benle smdi bak da gör
(7,935 puan) tarafından
Çıkmayıp eve hapis mi olacan canım .
Küserse küssün o da götürseymiş
(699 puan) tarafından
Evde durma gez der ben söylenince ama nereye gidim. Yada gel gezek demez biz sevgiliykn böyle değildi nişanlıykn her hafta sonu bisey yapardık. Evlendik bitti
(7,935 puan) tarafından
Evet evlenince değişiyorlar.
0 oy
(948 puan) tarafından
Ah Cnm ah bende diyorum kalk gezek diyur senle çocuğun sokakta buydunuz e nayapam oğlan içerde sıkılıyor ağlıyor bu gün az kalsın üstüme kapıyı kilitleyip gidecekti dışarıya çıkmayın diye
(699 puan) tarafından
Benm aile olarak zaten kimsem yok bi ailem var onlar da düşün akşam yemeğine bile kalma diyor kardeşim yüzünden misafir gibi gidiyorum arada başka da ne bir komşu ne bir arkadaş 1 komşum var sadece ona da her gün gidemem ki
(948 puan) tarafından
Aboooo kız zaten kabul etmeyen ailedir şükür çekiyorlar bizi kocaya verdikleri için^_^
(699 puan) tarafından
Aynen iyiki gittik. Benm ailem sanki ben o evde büyümedim gibi davranıyor ama bi temizlik olsa yapsam nasıl sevinirler
(948 puan) tarafından
Hahahahahaha vallah billah öyle
0 oy
tarafından

Ailecek bişeyler yapmak istiyorsun ama eşin ağır işte çalışıyorsa tatil günleri ni de dinlenmekle geçiriyor demekki. Benim eşimde öyle ailecek çok nadir bişeyler yaparız. Bizde daha bebeğimle 10 aylık oldu ailecek gezmedik. Sadece bizi bir yerlere bırakır sonrada alır. Bende istiyorum birlikte ailecek bişeyler yapmayı ama ağır işte çalıştığı için ya dinleniyor yada uyuyor... :ermm:

(699 puan) tarafından
Canım kendi işi tamam ağır ama kendine zman ayırır içer erkek erkeğe gider gezer bazen isi olmaz öyle gezer gün boyu gelir gene yatar ama bizde insanız bizde gezmek istiyoruz
tarafından
Benim eşimde öyle canım çok şükür içkisi yok ama arkadaş çevresi var ve devamlı onlarla. Çocukluktan beri arkadaşlar kankiler falan. Gece yarısına kadar mahallede öyle otururlar. Bişey de yaptıkları yok. Öyle muhabbet ederler neredeyse her gece... Bende ilk zamanlar çok üzülüyordum ama artık takmıyorum ve oğlumla doya doya vakit geçiriyorum. Kavga etsem umruna olmayacak biliyorum ben sinir olduğum ile kalacam.
0 oy
(610 puan) tarafından
Sana birşey sormak istiyorum eşinle severek mi evlendin eşin seni seviyormu birde içmeye gidiyor diyorsun erkek erkeğe kesin mi erkek erkeğe gitiiği anladığım kadarıyla sürekli gidiyor ayda yılda bir değil
(699 puan) tarafından
8 yıl sevgiliydk eşimle 2 yıldır evliyiz erkek erkeğe bundan eminim
(610 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun hemde severek evlenmişsiniz
(699 puan) tarafından
Aynen canım ama biz sevgiliykn böyle değildi çok değişti evlenince hele de çocuk oldu tam oldu adam

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 3,833 göst.
0 oy
10 cevap 461 göst.
5 Aralık 2022 Aile kategorisinde Eda3434 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 669 göst.
+1 oy
20 cevap 539 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,724 soru