0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından

Kizlar bilmiyom burda azeri var mi ama bn cok seviyom yaa konusmalarini cok tatli dilleri var yaa bazen etiketlerde yaziyo azerice ozellikle okuyom cok tatli konusmalari var ve bnce cok iyi insanlardir<3<3<3 paylasmak istedim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burda azeri varmı diyosun hemde bazen  konuşmaları var diyosun. Celiskili oldu biraz kızzzzz :D
(1,234 puan) tarafından
Yok canm konusmalarini burda okummuyom bn bazen elbise filan aldigimda onlarin etiketinde oluyo :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Men varam :D

Fghjiiidggg

(1,234 puan) tarafından
Ciddimisin kitaplari olsa okurum o derece en sevdigin kelimeleride "yuyun" diyo cok tatli
tarafından
Evet TC vatandaşıyla evlenip TC vatandaşı oldum özüm Azeri :D
0 oy
(34 puan) tarafından
Azeriyim ama Türkiyede yaşıyorum evliyim.Bizde Türkleri çok seviyoruz zaten kardeş ülkeyiz sevgi burdan geliyo
(1,234 puan) tarafından
Yaa cok merk ediyom azerbaycani gtmek isterim ins
0 oy
(6,204 puan) tarafından

Tabiki de var ben:D

(1,234 puan) tarafından
Cok seviyom dilinizi yaa yuyun kelimesine bayiliyom favorim keske dunya dili ingilizce olacagina azerice olsa :))
0 oy
tarafından

Aynı şekilde bende çok seviyorum üniversitedeyken Azeri arkadaşlarım vardı en çok onlarla konuşurdum :)

Diğerleri sorardı nasıl anlıyorsun diye. Erzurumluyum ben bizim oralarda Azeri şivesi ve lügatı konuşuluyor ermeni - Rus katliamları olmuş ruslar uzun süre yaşamışlar köylerin mezarların adı hep onların koyduğu isimler. Bir çok kelime Azerbaycanla ortak kullanılıyor.. Seviyorum çok merak ediyorum hep gitmek istemişimdir kendi memleketini özler gibi özlüyorum nasılsa :)

0 oy
(6,679 puan) tarafından
Cox sagol canim menimm❤inaninki sizde cox seviliriz bizde❤

Not:hosuna gitdiyi icin AZERİCE yazdim)
0 oy
tarafından
Var bende Azerbaycanliyim☺cox Azerbaycanli var burda
0 oy
tarafından
Bende bayılıyorum onlara ya. Tabi bazı kelimeleri tuhaf geliyor. Mesela türkçede "kaybolmak" kelimesinin ezericesi gibi. Eminim ki onlarada bizim kelimeler garip geliyordur 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,591 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 67 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.