0 oy
849 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

olmassa olmaz dediğiniz deterjanlariniz kulanip memnun kaldiklarinizi atsaniza ballar ♥️ bu ara önüme gelen her şeyi deniyorum a101 in sirkelim i ve mavi suyuna aşık oldum. Hemde ucuz. O fiyata olup böyle iyi sonuç veren sayılı şeylerden bence ha bir de beyaz sabun suyu ve bingo oksijen i günlük çok kullanıyorum böyle hepsini bir arada görünce çok mutlu oluyorum ya? Sizin onerebiliceginiz kalıcı kokulu neler vaaar♥️

8 Cevaplar

+1 oy
(14,079 puan) tarafından

Senin fotodakilerden sadece domestos ve cif vargerisi yok ben bimden temizlik ürünleri alırım:D

tarafından
Bende bimden alıyordum kuzum a101 daha ucuz gibi geldi sanki ♥️
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Olmazsa olmazim camasir suyudur sadece
tarafından
Bebeğin evdeyken döküyor musun peki kuzum
(44,603 puan) tarafından
Yerleri silmiyorum onunla sivi arap sabunuyla silerim yillardirda bole yaparim ben genel banyo tuvalet bulasiklar en cok kullandigim seydir
0 oy
tarafından
Beyaz sabunu nerelerde kullanıyorsun canım ilk defa gördüm onu 
tarafından
Yerleri silerken kuzum o kadar güzel kokuyor ki çamaşırların güzel koksun diye makinaya döküyorum bazen fisfis şişesine koyup misafir gelmeden eve sıkıyorum dip temizlik yapılmış gibi kokuyor
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hepsini kullanıyorum canım bir tek mavi su hariç onu nerelerde kullanıyorsun 
tarafından
Mutfak dolaplarında sıkıyorum direk bez ile siliyorum hem toz yağ tutmuyor hem durulama gerektirmiyor kuzum tozu da öyle alıyorum evde
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ben sirke arap sabunu  logg ve domestos kullanıyorum. Buraya bakınca bana kocaman bir kanserojen ordusu gibi geldi canım. Özellikle kokulu olanları hiç tercih etmemelisin. 
tarafından
Kesinlikle haklısın kuzum lakin bağımlılık yapıyor
0 oy
tarafından
Benim domestos vazgeçilmezim herşeyde en iyi sonucu veriyor bence hep kullanırım bide yağ çözücü çok işimi görüyor genel temizleyici de öyle şu bingo oksijeni denemek istiyorum reklamlarda gördüm dikkatimi cekti
tarafından
Deneme bi. İşe yaramıyor cnm inanki
tarafından
Yaa almiyim o zaman
tarafından
Arkadaşın dediği gibi çok bir etkisi yok kuzum ama oğlum evde olunca mecbur yerleri falan onla siliyorum etkisi kokusu az diye
tarafından
Anladım almam o zaman ya sagolun
0 oy
(554 puan) tarafından
Olmazsa olmazim camasir suyu bide porcoz var süper ikili :)))
tarafından
Porcox den zehirlenicektim az daha kokruyorum artık :(
(554 puan) tarafından
Benimde başıma geldi ama yine vazgeçmiyor um cnm
0 oy
tarafından

image

birde aspirin sprey var arada Bi kullanıyorum 
tarafından
Temizlik malzemeleri ni bissuru görünce böyle icim eriyor rahat liyor :Dd kuzum o ABC bin Arap sabunu mu nerelerde kullanıyorsun
tarafından
Dalan Roxy kızım için kullanıyorum Arap sabunu kanepe  silerken kullanmıştım
tarafından
Ankara'da annemin yanındayken markette 2 kilosu 20 liraydı 4 paket aldım kızım için kullanıyorum sabun tozu
tarafından
Sarı Kapaklı bidondaki OMO Matik kendi çamaşırlarımız da kullanıyorum
(44,603 puan) tarafından
Normal her markette varmi lekeleri cikariyormu ayy cok soru sordum hakkini helal et canim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 171 göst.
0 oy
11 cevap 475 göst.
3 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 371 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde ❤ ELAY❤ (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
15 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,695 cevap

34,813 kullanıcı

...