0 oy
453 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Kızlar eşim kurban bayramında deri işinde çalışmaya gidecek ordan kazandığı parayla da ufak bi tatil yapalım dedi ama ne yapsak bilemedik bütçe çok büyük değil açıkçası babamın arabasıyla gideriz büyük ihtimalle 3-4 gün falan olur. Biz Uşak ta oturuyoruz buralara yakın nereye gidelim var mı bi tavsiyeniz? İlla denize girmek değil derdimiz tarihi turistik güzel mekanlar olsun o bile yeterli sadece biraz uzaklaşıp kafa dağıtmak istiyoruz 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Samsuna gidin samsunaaağğğ
tarafından
Karadeniz planımız var da bütçemiz yetmez canım ona çünkü uşak tan çıkınca bütün Karadeniz i turlarız artık ona da yetmez
(9,745 puan) tarafından
ne kadar butceniz varki canim bizde yaptik karadeniz turu
tarafından
Kuzum 1500-2000 arası babamın arabasıyla gideriz
(9,745 puan) tarafından
Bebek varmi canım
tarafından
Evet canım 7 aylık
-Reklam-
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Pamukkale guzel

ALacati sahanee 

En iyisi afyon kaplica ☺️
tarafından
Pamukkale düşündük evet Afyon da ben istiyorum da eşim yok ben gittim güzel değil dedi Alaçatı pahalı diye biliyorum
0 oy
(13,877 puan) tarafından

karadeniz turu yapın bence 

tarafından
Evet çok istiyoruz hatta ordan doğuya geçip eşimin hiç gidip görmediği memleketini de gezmek istiyoruz ama bütçemiz yetmez ona
0 oy
(48,090 puan) tarafından
Kapadokya gitmeden olursem.gosum acik kalir ☺️
(418 puan) tarafından
Bize iki adımlık yer eşim önceleri sürekli oraya götürürdü ben hiç sevmiyorum orayi sicakta hiç çekilmiyor her yer tas gerçektende çok sıkıcı ve sicak bi albenisi yok
(4,875 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2018 de evlendim balayına gitmiştim orda dış çekim yaptım balon türü 750 denildi :))
Ben eşim ve 2 fotocunun parasını verecektim :) dedim kalsın başlarım böyle uçmaya
(48,090 puan) tarafından
benim esimde hayatta binmez parasi zaten uçuk ta yukseklik korkusu var ☺️
(4,875 puan) tarafından
O zaman olmaz :)
tarafından
O zaman kalsın zaten bizim bütçe 2000 ona da balona binemeyiz :D
0 oy
tarafından
İzmir aydın yakınmış ne güzel oralara gidin
tarafından
Evet yakın bi düşünelim
0 oy
(332 puan) tarafından
Bodrum fethiye antalya taraflarına gidebilrsiniz güzel kültürel tatil yerleri
tarafından
Aslında Antalya düşündük de bi bakalım
(1,717 puan) tarafından
Sakin bir yer istersen ayvalık Erdek akcay. Daha hareketli yer istersen bodrum ve Antalya mükemmel. Kusadası fetiyede cok güzel. Vallah Marmaris dısında gitmediğim tatil yeri kalmadı diyebilirim. Her sene gittim cok güzel insan stres atıyor
tarafından
Ayvalıka gittik denize girmedik ama gezdik ben Balıkesirde okudum da eşim o tarafı hiç sevmiyo gitmez
0 oy
(677 puan) tarafından
Aa bnm memleketidesin ne kdr güzel :) keşke bende gelebilsem uşağa,cnm bütçene uygun denizli olabilir yada deniz istersen  aydın izmir tarafında uygın yerler vardır mutlaka 
tarafından
Aa Uşak lı mısın canım sen? Hiç görmedim seni 64 görsem kesin yazardım sana da :)
(677 puan) tarafından
Evet cnm uşaklıyım.ama mersinin ilçesinde yaşıyoruz.bende hep merak ettim uşaklı var mı diye grupta
tarafından
Var canım var üç tane burda yaşayan var
0 oy
tarafından

Nevşehir bence size en ideal nokta <3

tarafından
Evet çok güzel çok isterdim yukarıda arkadaşlar konuşmuş ondan vazgeçtim şu an :)
tarafından
Hım ben gitmiştim lisedeyken gezi olmuştu hayran kaldım tavsiye ederim canım
tarafından
Şu an olmaz da ilerde inşallah
0 oy
(252 puan) tarafından
Bayramdan sonra havalar hala çok sıcak olacak. Kapadokya turu için sıcaklar çok uygun değil bence elemelisiniz orayı. Hem gezecek hem serinleyecek deniz olan biyer tercih edilmeli bence. Yerinizde olsam çeşme alaçatı arasında biyerde kalırdım. Hem deniz hem gezecek yerlere yakın olurdu.
tarafından
Olabilir canım mantıklı teşekkür ederim
0 oy
(667 puan) tarafından
Karsa gidin ordada gelicek güzel yerler varr:)
tarafından
:D aslında şeytan diyo çık burdan doğuyu komple gez kocamın hiç gitmediği memleketini gör
(667 puan) tarafından
brn karslıyım 21de de gidiyorum memleketim die demiyorum sma gezilmesi gereken güzel yerleri var şimdi millet doğu expressle gidiyo özellikle kışın çünkü kışı ayrı güzel
tarafından
Eşim batmanlı ama hiç gidip görmemiş gidersek Kars a kadar gelemeyiz büyük ihtimalle ama isterdim gezmek
(667 puan) tarafından
İnş birgün yolunuz düşer:)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kapadokya mesela cok mu uzak olur
tarafından
Kuzum yukarıda konuştuk eledik onu :)
(6,978 puan) tarafından
He tmm o zaman canim, du bi okuyum :)
tarafından
Bi oku bakalım :)
0 oy
tarafından
Didim kuşadası akyaka favorim özellikle akyaka hem deniz hem.de nehir var 
tarafından
Otel fiyatları ne kadar ki orda
tarafından
Didimde otelde kaldım sadece canim diğerlerinde kalmadım hiç orada da balayına gittiğimiz için kalmıştık baya lüks bi oteldi günlüğü 400 liraydı ama şimdi basil bilmiyorum 2 sene once gitti o balayına ben aydinliyim günü birlik gider geliriz biz yakın olduğu için
tarafından
Anladım canım günübirlik yapamayız biz gidince kalalım diyoruz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 153 göst.
+1 oy
12 cevap 313 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 916 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy