0 oy
1,241 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kizlar cok kotuyum aglamak istemiyorum ama tuttamiyorum 14 haftalik gebeyim daha once.bitane kaybetim az onceki olayi anlatiyom sabah saat.5de kalktim esimi yedirdim ise gonderdim sonra ekmek yaptik mutfagi yikadim saloni supurdum geberdim resmen ilac saatim gecti terden öldüm ama allah bin belalarını versin kayınbaba kopegi tarladan gelmiş bem yatıyodum onların odadında ben kendi odama gecince laf ediyolrlqr bende onların yanında uzandım neyse oruspu kaynanafa ayakta baktım ses geliyo kayınbaba gelmiş eşek falan diyo beni karalıyolar bende ***** gibi dedim kalkım kayknbaba kopegine cay yapımm viiii bahtım bana diyi srn odu. Kırmadanmı geliyosun boyle uzanmişsn ey gavur sen namuslu olsan bana öyle bakmasın bende dedim ben senin geldigini bile duymadım başladılar konuşamaya artık cok bunaldımm kızlar anam yok yanımda bacım yok cok çaresiz hısediyorum kendimi

28 Cevaplar

+8 oy
(15,535 puan) tarafından
Köpek ve or.ospu kelimelerini kullanarak onlardan bi farkın kalmıyor aynı seviyeye düşmüş oluyorsun.

Kötü olabilir sana kötü şeyler demiş olabilirler ne yaşadığını bilemem ama unutma kötü siz sahibine be karakterine aittir
(15,535 puan) tarafından
Severek evliliklerin sonu hep hüsran ya ne yazık ki Allah yardımcın olsun sabır versin inşallah
(7 puan) tarafından
Kızlar sela okunuyo Allah yalvarırım beni kurtarsın sizde bana dus edin cokkk kotuyummm
(15,535 puan) tarafından
Hamilesin bebeğini düşün Allah bi kapıyı kapatır öbürünü açar eşini sana dondursn Rabbim yuvana huzur versin ne diyeyim ki kız olmak kadın olmak hep çok zor olmuştur
(22,072 puan) tarafından
Emine canim kendini sakin ezdrme ailem uzakta dur susuyum deme onlar sana ne derlerse desinler cevaplarını ver bi susarsın 2 susarsın omur billah ezmeye çalışırlar ayrıca senin kocan olacak adam seni ezdirip boyle laf etmelerine izin veriyorsa sende ona karılık yapma eğer imkanın varsa ailenin yanina git gözleri korksun birazcık
(7 puan) tarafından
Kaynana zaten benim gitmemi istiyo ben kayınım 2 ay sonra askerden gelicek ı gelir ben cıkacam onu beklyorum ama zaman gecmiyo bide bunlar 2 cocuk annesini bırakmış insanlar pislik ler gidersem evliligim biter bebegim var hayatı ona zehir etmek istemiyorum sadece allahdan bunu istiyorum allah onlara öyle gelin versinki beni arasınlar burnundan geitirsin işlhhjj gelecek gelin
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Kız ne duruyorsun o lânetlerim evinde eşine anlat pislikler kimse namusa fln laf edemez şerefsi.z
+4 oy
tarafından
Bu insanların arasında nasil yaşıyorsun bacım biri bana namussuz diyecek valla olacakları düşünemiyorum bile
+4 oy
tarafından
Nasıl bı cehenneme dusmussun
+3 oy
tarafından

Öncelikle onlar kwndi ağzının ayarını bilmiyorsa sen bil,senin burda kullandığın bu kelimeler iğrenç ötesi birşey ...

Tabiki sende kendince haklısın herkesin bir sabrinin sınırı var ama sabır et Allah büyük...

Uğradığın haksızlığı Allah a birak , sen iğrenç kelimeler kullanarak onların sevisyesine asla düşme canım ...

Kendini Allah a emanet et Rabbim sorsun hakkını...

+3 oy
(12,773 puan) tarafından
Yapacağın şey eşine anlatıp bir an inç eo evden çıkman
+2 oy
(22,072 puan) tarafından
Ay ne m.allar ya 
(7 puan) tarafından
Hamileyim ama hiç mutlu degilim bunların yüzümd2n
+2 oy
(1,993 puan) tarafından
Onlarin yaptiklarini tasnif etmiyorum desteklemiyorum ama senden yaşca büyük insanlara o... köpek denilemez bence sen kendi annene babana söylensin ister misin ? Tabikide istemezsin allah hayirlisini nasip etsin hakkinizda
+1 oy
(2,692 puan) tarafından
Kayınbabaya kö.pek kaynanaya or.pu...

Yani ben olayı bir de diğer taraftan dinlemeden yorumlamayı doğru bulmadım :/
tarafından
+++++
+1 oy
(13,891 puan) tarafından

çık git babanın evine kocan evini ayırmadan da geri gelme 

0 oy
tarafından
Allah yardmcn olsun valla canım ayrı eve gidemezmsn peki
(7 puan) tarafından
Yeni evim mezarım olucak bence
tarafından
Allah korusun canım kaynanam gilden uzağa git o zaman mutlu olursun iste
0 oy
tarafından
Kiz bismillah sinirden anlatamamissin bile. Biraz sakinles bebegine zarar bu sinirin
(7 puan) tarafından
Aynnn
tarafından
Sen yine de buyuklerin oyle hakaret etme. Kocani dunyaya getiren insanlar, al esini karsina esinle konuş ben yoruluyorum hala is bekliyorlsr de. Kac yasindasin sen kucuksun sanki
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Yeni uyandım lütfen kayinvalide kayınpeder elti görümce postlarına yavaş yavaş girelim bu ne kizzzz sabah sabahth:D

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canim bi sakin ol nasil hakaret onlar öyle yaaa
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ev üstünde ev olunca böyle olyo her hareketin onlara batyo. Bence hiç aldırış etme odana geç kapınıda kilitle uyu kulağınıda bişey tıka. Onların hakkından anca böyle gelirsin. 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Evlenirken onlarla yaşamayı kubul ettiysen Biz sna teselli veremeyiz kndin istemişsin.... 

Haa eğer yok sonradan birleştik mecbur kaldık dersen de Allah yardımcın olsun 
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum bunlar Allah bildiği gibi yapsın bunlar insan sa ben insan değilim Osman
(7 puan) tarafından
Sadece allah diyorum Allah
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Terbiyesiz adam bnce eşine anlat kendini ezdrme hamilesin zorlama oyle kendını iş konusunda insan kendı evıyse temzler zoruna gtmez ama byle onlara yaranmıyor vala 
(7 puan) tarafından
Zat3n öyle kendimi parçalasamda sen bir iş yapmıyosunki diyorlar
(5,269 puan) tarafından
Eyer evini ayırma imkanın varsa ayır derim yıne sabırlısın sen vala bnde hiç sabır tahammül yok vala evim ayrı bazen misafrlğe gelyorlar sıkılıyorum resmen vala hayata birlkte kalamam çok zor ya
0 oy
(4 puan) tarafından
Benim kaynanam ağınıza geleni saydı bana beni evden dışarıya attılar ben ona oruspu yada köpek demedim nasıl böyle kelimeler kuruyor sunuz ya onlardan bir farkınız yok
(7 puan) tarafından
Ben onladın yüzüne karşı öyle demedim burda soyledim oda cokk sinirlendimm
tarafından
++++
Aynen öyle herkesin insanlığı kendine..
0 oy
tarafından
Bence o evde herkes birbirine kötü söz ve muamelelerde bulunuyor o yüzden kimse birbirini sevmiyor ve SAYGININ OLMADIĞI YERDE SEVGİ BEKLEMEYİN!!

Hamilesin Allah yardım etsin ama kusura bakma demekki sende onlara cevap verip nefretle konuşuyorsun ki onlarda öyle konuşuyor çok kötü bir aile hayatı ne yazıkki..  Burdaki bazı insanlara da şaşıyorum yengeniz annenize oruspu dese siz kalkıp yengenize haklısın babanın evine git mi dersiniz yoksa annenize bu kadını evinde bırakma mı dersiniz biraz Allahtan korkup dürüst olun. 

Burda hata en çok bu kadar yüz göz oldukları halde onları aynı evde bırakan eşinindir keşke eşin biraz düşünceli olsa her iki tarafı görse seni ayrı eve çıkarsa bu kadar birbirini aşağılamasanız.. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 689 göst.
24 Ağustos 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 501 göst.
+2 oy
15 cevap 573 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 823 göst.

377,380 soru