0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
9ay 20gunluk oğlum ağzını yere  , omzumuza fln vuruyor sizinkiler nasıl.damaklardan sebeb mi acaba. Bebek bakimda sordum kimse yaşamamış heralde cevap alamadım belki bu taraftq yaşayan vardır

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eline içi su dolu ağızlıklar oluyor ondan ver bence 
tarafından
Atıyor ya var olmaz mi
tarafından
Hm bizimki de yapardı öyle eline oyuncak filan verirdik
Dişten dolayı zaten böyle yapmaları
Alışkanlık olmuş demek ki omuzu yalaması
tarafından
Yalasa iyi vuruyor .canida mi acimazdir.haliya parkeye . Çocuğu yerde birakamiyrz
tarafından
Bilemedim :/
-Reklam-
0 oy
(1,114 puan) tarafından
O aylarda benim oğlumda öyleydi yaşına yaklaşınca bıraktı artık yapmıyo onu. İlk dişi 11 aylıkken çıktı 
tarafından
2alt 2ust dişimiz var azilar beyazlamış.tukuruk yapiyo diğerlerinde tükürük olayı olmamisti
(1,114 puan) tarafından
Valla cnm büyük ihtimalle dişlerden dolayıdır
0 oy
(673 puan) tarafından
Benimki 7 buçuk aylık yürüteçteyken geliyo orta sehpanın kenarıyla dişini kaşıyo. 
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Evet canım halıya benim yüzüme babasının göbeğine fln hahah minnoşum ya dişten yapıo canm onu :D

0 oy
tarafından
Benim oglum da yapıyor kafasını vuruyor distendir düşünüyorum. Hep değil ama genelde uykusu gelince boyle huysuz oldugunda yapıyor 
0 oy
tarafından
Benim kızım da haftaya 10 aylık olacak ağzını vuruyo heryere kafasini birden atiyo öne arkaya. 8. Dışı çıkıyor 
tarafından
Bizde aynıyız mama sandalyesine omzumuza park beşiğin kenarına bebek arabasının on kısmındaki tutacağa halı parke.bide canı yanınca agliyo sinirim bozulyo öyle görünce azilar beyazlamış cikamadilar delirdi çocuk onlara diğer 4unde böyle degildi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 85 göst.
0 oy
18 cevap 348 göst.
22 Şubat 2022 Aile kategorisinde Reyyy (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 452 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,862 cevap

34,827 kullanıcı