0 oy
758 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,334 puan) tarafından

image

Korumalık filan var bliyorum varsa beğendiğiniz model atarmısınız

12 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Çözümü önüne puf almakta bulduk kenarlarada sandalye koyduk 
(13,202 puan) tarafından
Görümceminki pufa da çıktı. Masa koydular ona da çıktı geçen gördüm komple ünitenin önüne çıkmış TV asılı bir de. Zıplayıp duruyor üstünde. Bir de 25 aylık ha.
(2,334 puan) tarafından
Ya yastık koyuyuroum ğstünden atlıyor
(13,202 puan) tarafından
Askıya as TV yi güvende olsun o da TV de. Başka çözüm yok sanırım
-Reklam-
0 oy
(702 puan) tarafından
Tvyi duvara monteleyin tv unitesinide kaldirin
(2,334 puan) tarafından
Ya bu gidişle öyle olcak
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bnm ünite boşalttım 

Kızım çok giderdi ama şimdi gitmio 
(2,334 puan) tarafından
Bnmki gdiyor valla
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Benimki de aynı buna benzer di ev küçük olduğu için koyacak yerde yoktu birisine verecektik sonra vazgecmisler. Eşim dün parçalara ayırdı çöpün kenarına koydu valla. 900 TL vermistik alırken boşa gitti yani. Bebek varken çok sıkıntı oluyor bu tür üniteler :(

(1,287 puan) tarafından
Yazım olmuş canım temizdiyse ikinci elde satabilirdin
(1,072 puan) tarafından
Çok temizdi ve sağlamdı . 2 yıl önce evlenince almıştık. Ama işte bı anlık sinirle gitti. Dünde bir amca gelmiş el arabasıyla tek tek kırdı arabaya doldurdu. Büyük ihtimal soba da yakacak
(1,287 puan) tarafından
Yazik olmuş canım yaaa keşke  bişekilde başka bi odaya falan bıraksaydın gitti artık yapacak birşey yok
(1,072 puan) tarafından
Öyle canım ya. Odalar ancak kendi eşyasına yetiyordu. TV yi yatak odamıza monteledik . Artık oturma odasına ünitenin yerine raf kitaplık almayı düşünüyoruz bakalim
0 oy
tarafından
Benim oglumda oyleydi vurup duruyordu tvye baktim olacagi yok sattim gibi uniteyi
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Tvyi duvara astım üniteyi de boş odaya koydum kurtuldum başka çarem yoktu sürekli ağzını vuruyordu canım 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bnce bi sure kaldir
0 oy
(483 puan) tarafından
Au ahnisi bnmde  var durmuyor mpcagimi sasrdim
0 oy
tarafından
Kenarlara silikon koruma tak üniteyi duvara sabitleyin Allah korusun üstüne falan devirir çocuk bunlar ne yapacakları belli olmuyor 
0 oy
tarafından
Ben de ne yaptıysam olmadı.en sonunda kenarına çarptı kaşını yardı.iz kaldı kasinda.ondan sonrada kaldırdık.duvara monte ettik..odada bile rahat birakmiyodum çarpacak diye..alırken hiç bebek aklımızda olmadığından dusunmuyoruz ki..
0 oy
(889 puan) tarafından
Biz de duvara astık.rahatiz valla.masamizda eski biseydi ilerde belki yeni eve geçince güzel bişey alırız .bizim bir arkadaş da lethoya verip satmıştı :)
(2,334 puan) tarafından
Bnde koydum letgoya
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Uniten çok düşük duruyor bu yuden çıkması kolay. Önüne çit gibi bişey alabilirsin bebekler için oluyor ya. Yada belli bı sure o odadan kaldır.
(2,334 puan) tarafından
Öyle yapıyım bari kaldırıyım ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 372 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
6 cevap 141 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Feyzanurr (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 533 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,775 puan) tarafından soruldu

377,947 soru

11,312,766 cevap

34,745 kullanıcı

...