0 oy
1,096 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün evimde yatıya gelen arsız bu sbh uyandigimda odada atletle bı doksan yatıyordu vurdum tekmeyi sırtına noluyo ya dedi kalk toparlan ****** git dedim naptm dedi kerhanemi kızım burası bine hal yüz verdkce sokmaya calisiyorsun ne edep var ne ar var defol git bidahada gelme dedim yemedik evini ne bicim misafir agirliyosun senin gbi misafirin gelmisini geçmişini git kocan dışında konustugunun evinde yat bidaha adımını atma vurdu kapıyı çıktı gitti içimin yağları eridi ya dünden beri uyku girmedi gözlerime 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen yine iyi dayandın o pislligi kocanda gozu vardı heralde namussuzu
tarafından
Kız aynı profilindeki Zeynep gibi suphanalah kopyası
tarafından
Kim kız:-D
tarafından
Evimde kalan kız aynı profildeki gibi
tarafından
Ahahahah kız şey demedimi sana beni kinayan benim koynegimi giysin diye:-D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Başta evine almicaktin kapıdan kovacaktin. Haklısın ama yinede öyle yatarken tekmelemek burası kerhanemi demekte çok ağır olmuş.:@ yani gece yatmasına izin verip o şekilde kovmani yakıştıramadım. Kendi kalkınca acik açık diyecektin artık gelme istemiyorum. Ama böyle bence çok çirkin olmuş.uzuldum.
tarafından
Atletle görünce çıldırdım hadi yatmana izin verdm insan yazmasını takar edebiyle uyur yarı çıplak yatlmazki vantilatorde açıktı sbha kdr üstünde durdurmustu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aboo noluyo kız kimi kovdun 
tarafından
Gereksiz bı kızı kovdum gece bize yatıya gelmsti çat kapı dün gece kovmadma pişman oldum atletle gorunce
(25,224 puan) tarafından
Niye sizde kaldı ki ay detay ver çatladım :D
tarafından
Kız bı önceki postuma bak
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Başta almakla hata ettin zaten bu devirde kime güvenilir. 
tarafından
Valla resmen cinnet gecrdm pişman oldum gece kapıdan kovmadigima ya bnden önce eşim kalkıp gorseydi bu nedir ya
(2,768 puan) tarafından
En samimin bile olsa o evde eşin var alma herkese tavrını belli et.
0 oy
tarafından
Beklene yapmışsın cnm iyi bile dayandın sen ona 
0 oy
tarafından
Oh çok iyi olmuş iyi yapmissin 
tarafından
Ytr ayol o edebten anlamiyosa mecbur bildircm
tarafından
Oyle insandan dost değil düşman olur ne olduğu belli değil çok iyi yapmissin
0 oy
tarafından
Hiç sokmayacaktın evine bacım utanmada yok hem Bı baskasının evinde kalıyo hemde yarı cıplak resmen ayıp ya bu kocanı bile ayartırdı
tarafından
Allah'tan eşim kalkmadı bnden önce resmenn hala sinirden deliriyom
tarafından
Verılmıs sadakan varmış bıldıgın Bı belayı def etmıssın ben hayatta sevmem o tarz seylerı her ne kadar arkadasımda olsa benim evimde kalamaz asla
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Böyleleri yuvani bozar canım uzak dur, uzak tut.
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ooo çok iyi etmissinde ama kime yaptın :D
tarafından
Kız arkdsma yaptm gece yarısı çat kapı yatıya geldi tek donmesn diye kovmadm sbh atletle gördüm cildirdim
(3,617 puan) tarafından
Okudum eski postunu az bile yapmissin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok iyi  yaptın valla insanın imanı kabul etmez böyle  elin 4o kat yabancısı grliyo evinde edepsized olmazmi kolu komşu iftira bıle atar 
0 oy
tarafından
Ben rahatladım valla
0 oy
tarafından
Ohbe bekledığım post  iyi yaptın kuzum 

Valla sakın vıcdan azabı çekme çok iyi yaptın 

Öylelerını evınden uzak tut 
tarafından
Kız ne vicdan azabı valla dovmedigim için pişmanlık duyuyom şuan yeter yav bı orasıni açmadığı kalmsti
tarafından
arsız ya  kesın nıyetı kötüydü
Öylelerı erkeklerı baştan çıkarıyorlar
0 oy
tarafından
Ay Bi rahatladım sanki 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Çok iyi yaptın, o durumda eşine dahi sorma canım, sormuş gibi yap izin vermedi de, başka biriyle konuşuyor demişsin ayyy ben olsam o baikası eşim midir diye düşünürüm :S
0 oy
tarafından
Ay iyi yapmışsın kız  dün postunu okuduğumda sinirlenmistim nasıl eve alır diye ama çok iyi böylelerine güven olmaz edepsiz yarı çıplak yatıyor iyi demişsin 
0 oy
tarafından
az bile yap.issin 
0 oy
(1,657 puan) tarafından
İyi güveniyorsun valla pes dedım bı oncekı postta suan ıcım rahatladı resmen alma evıne iti kopugu
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ailesi Niue kovuyor belli.. İyi yapmışsn kuzum 
0 oy
(909 puan) tarafından
Kız saçını basini yap makyajını yap çeki düzen ver kendine kendin için yap bunu
tarafından
Ben ztn bakimliyim normal hayatta kız muge anlidaki Zeynep gibi
0 oy
(415 puan) tarafından
Ah ahh biz  sana demedk  ki gece kovman  lazimdi nyse iyi yaptn bak gordunmu kovdun  dye hemn uste çıkmaya çalışmış evde kocan var adap dye bsey var ya ay sinir  oldum valla

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,130 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 3,045 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 147 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cerencim35 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 594 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

378,818 soru

11,339,040 cevap

34,802 kullanıcı

...