0 oy
1,130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün görümcemle kavga ettim bana işte git evi temizle sana misafir cağırdm falan dedi kaynana da ona destek çıktı diye bilen bilir işte 

Neyse bugun de bir mevzu oldu istanbulda sular kesildi bizim evde de depo var işte baktım kaynana kızını çağırıyor gelin burda kalın burda sular var diyo bide görümceme geleck olan misafr de bize geleckmş ve tabi bunlar yine bndem habersiz konuşuldu bnde dayanamadım sonunda kovdum kaunanayı dedim beni burda adam yerine koymayanjn evimde işi yok kızını buraya çağırıp durma sen git oraya dedim 

28 Cevaplar

+1 oy
(3,910 puan) tarafından
Bence biraz sert cıkmissin eşinin annesi o hem büyüğün saygı önemli bi kavram ne kadar bilinmese de . 
(3,910 puan) tarafından
Bazı durumlarda haklı olabilirsin canım ama büyüğün o senin bi anne sonuçta
(2,078 puan) tarafından
Tüm yorumları okudum, bi senin yorumunu beğendim, diğerileri sıradan ohhh iyi yaptından başka brişey değil +
tarafından
Evet cnm ama gerçten bnde böyle olsn istemzdm ama artk damarıma bastılar dayanamadım bnde
(3,910 puan) tarafından
Yazık günah yine de kadına, değil kaynanamı ağlatmak kırdığımı hissetsem bile özür dilerim anne derim hemen. Çok ayıp yapmışsın sen de kaynana olcan, insan sevmediği yere gelmez oğlunun evine gelmiş o da, üzerine gelen misafire böyle davranılır mı hele
tarafından
Düşüncene saygı duyuyorum evet bende kaynana olucm ki onun yaptıklarını bn yaparsm Rabbim beni daha beter şeylerle sınasın tabiki eşimin annesi o ama bnm evimde beni hiçe sayan insana daha başka ne diyebilirdim ki güzellikle uyardım olmadı hemde kaç defa uyardım işte sonunda da dananın kuyruğu koptu bnde böyle olmasın istemezdim ama gerçkten hak ettiler
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Birlikte mı yasiyorsunuz
tarafından
Yok onlar Malatya da bn istanbulda yaşıyorum kışa buraya geldilr
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Hey yavrum heyyy:D

0 oy
tarafından
Kendi evinde bile insan rahat edemicekse ...

Iyi yapmışsın yüz verme 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Eee gittilermi      
tarafından
Yok yüzsüzler hala burdalar sabah gideceklermiş kaynana hala ağlıyor
(119,533 puan) tarafından
Takma aglarsa aglasim
(5,013 puan) tarafından
O ağladıkça sen gül :D
tarafından
Öyle yapıyom zaten kızımı aldım yatak odasına oynuyoruz şu an onunla
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Tebrik ederim iyi yapmışsın  senin evinde seni tıklamayana  az bile ;)

tarafından
Aynen çoktan yapmam lazımdı bunu zaten
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ohh icimin yaglari eridi
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ne akla hizmet senden habersiz misafir çağırmak Allah'ım ya
0 oy
tarafından
Sonuç ?

Kalkıp gitti mi ya 
tarafından
Yok daha burdalar yüzsüzler yarn sabah gideceklermiş
tarafından
Hadi ya :D değişiklermis
0 oy
(48,762 puan) tarafından
bu kovusun dönüşü muhtesem olur esini doldurmasin
tarafından
Eşimi ben doldurdum zaten ki zaten eşim baştan beri bnm arkamda oda farkında herşeyi
0 oy
(866 puan) tarafından
 kocan ne diyor bu duruma
tarafından
Dediği tek şey iyi yapmışsın ama keşke annemi ağlatmasaydın
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın aferim valla gittimi peki
tarafından
Yok daha burdalar yüzsüzler yarn sabah gideceklermiş
0 oy
(5,220 puan) tarafından

ohh negüzel demişsin keyfim yerine geldi şuan:D

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ne hakla senden habersiz böyle yaparlar ya acaba önceden çok mu alttan aldın benimkiler geleceği zaman bile haber verirler ama baştan belli ettim tavrımı bi de çalıyorum ondan da olabilir biraz ağır olmuş ama haketmişler yani 
tarafından
Evet ağır oldu ama artk daha fazla dayanamadım yaptıklarına sonuçta burası bnm evim ne diye benden habrsz iş yapıyorlar
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Aslan parçasııııı heheytt çok cesursun yiğidim seni tanımak istiyorum =) 
tarafından
Buna cesurluk denmez yürek yemişlik denir :-)
(10,978 puan) tarafından
Sen gelinlerin gururusun be =) idolsun idol
tarafından
Gönül böyle olsn istemezdi ama gerçten bunların yaptığının karşısında taş olsa çatlardı
(10,978 puan) tarafından
Haklısın ne diyim bacım iyi yapmıssın
0 oy
(806 puan) tarafından

:angry:İyi etmişsin yani artık ağlıyorsa ağlasın ya o seni sinir hastası edecek yoksa.bak bide daha dün diyordun özür mü dilesem. Hiç gereği yok diyordum tekrarlanacaktir. Öyle de olmuş kızdığın halde tekrarlıyor babasının evi sanki önüne geleni evine davet ediyor eşek başiyiz sanki aaaa ben bile sinir oldum. 

tarafından
Evet iyiki de özür dilememişim dünkü tepkime rağmen hala devam etti aynı şeye bnde artık şarteller iyice attı yani onun oğlunun eviyse bnmde bizzat kendi evim
(806 puan) tarafından
E tâbi canım dingonun ahırı değil ki önüne gelen girsin.  Evin hizmetini eden bizsek gelene karışmak da bize düşer. Üsluplarini hiç beğenmedim bide yani  ne o öyle misafir çağırdım git evi temizle falan.emirler. Ayıp yani adap da bilmiyorlar. Böylesi insana acımaya gerek yok acıdım acıdım acınacak hale geldim. Sen öyle olma bari...
0 oy
(347 puan) tarafından

yuru be arkandayım sakın korkma tam arkanda ama:D

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Agzina saglik hak edene verecen cevabını
tarafından
Çoktan yapmam gerekiyordu geç bile kaldım
0 oy
(160 puan) tarafından
Nasil bir yüzsüzlük ya oh canina değsin iyi yapmışsin
0 oy
(163 puan) tarafından
Canım valla bir deme iki deme 3. Ye sabır kalmıyo demekki. Eşin ne diyor bu duruma. Yorumda gördüm kaynanan ağlıyomus sanırım
tarafından
Eşim su an işte ama durumu anlattım ona zaten dünkü olayıda biliyordu ve bana evime yapılan herşeyi oda farkındaydı dediği tek şey iyi yapmışsın ama keşke annemi ağlatmasaydın oldu ki bn onu bile isteye ağlamadım
(163 puan) tarafından
Duygu sömürüsü de yapıyor olabilir, Allah'ım huzurunuzu eksik etmesin canım

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 3,062 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,101 göst.
18 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu