0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sabah kalktm dolapta kahvaltlk kalmamıştı eşime iki gündür zeytinyağı bitmiş diyodum unutuyodu dedim biraz patates kizartim annem karşı komşumuz yengemi aradım bı çay bardağı yağ gönder dedim ve bes dk sonra annem kapıdan girdi abin yeğeninin elinde yağı görmüş kızdı geri yolladı dedi o esnada yeğenim elinde yağla kapıya geldi al hala dedi annem götür çabuk o yağı baban kızacak dedi yegenme götür dedim gitti annem eşimi uyandrdi niye karin bizden yağ istiyo kalk git getr eşim kızdı niye istiyorsun diye dedm hamileym acıktım bişi yoktu mecbur istedim isteme bidaha dedi annem çıktı gitti çok zoruma gitti yaptığı eşim bakti ağlamaya başladım dedi gidip getrcm biraz çıkalım istemiyorum dedim 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Merhamet 0 bir kutu yag alsin ne olck sanki 

Eşin calşmiyormu
tarafından
İşten ayrlmsti üç dört gün oldu basliyali ay sonuna kdr idare et dedi bnde yarm çay bardağı istedim dolapta bişi yoktu patates patlıcan kızartım dedim geldi kıyameti kopardi
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yuh ya evini doldurması gerekirken yazıklar olsun..  
tarafından
Annemlern durumu çok iyi altı tane evi var eşim işten çıkmıştı yeni başladı ay sonuna kdr idare et ailemden istemeye çekiniyorum dedi dedm yarm çay bardağı nolcakki istedim bilmiyordum gelip eşime bagiricak kapıdan yağı geri ceviricek
(3,669 puan) tarafından
boşver cnm  insanlar böyle malesef
0 oy
(910 puan) tarafından
Ay bir de ağlıyor musun annene de abin mallık yapıyordur hiçbir anne böyle yapmaz kadın abinin eline bakıyor galiba Allah kimseyi dusurmesin
tarafından
Yok canım abim eve bile gelmedi annem ben izin vermiyorum dememek için abisi kızdı dedi ilk önce çocuğu geri yolladı dedi daha lafı agzndaykn çocuk kapıya geldi elinde yağla çabuk geri götür dedi yalanı çıktı abim bnm için yeğeni için hiç bsii esirgemez yengemde öyle
0 oy
tarafından
Senin annenmi 
0 oy
tarafından
Ne anneler var ya 

Allah yardım etsin 

İsteme bidaha canım mecbur kalmadıkça
tarafından
Cnm ztn mecbur kalmadıkça bişi istemem bişi alsada parasni önce ister hamileyim açtım kızım acikmisti dolapta iki patlıcan vardı birazda patates kestim dedim bı iki kask zeytin yağı alım bugün alicak ztn esim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
 Annen olduğuna emin misin canım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ayy nasil anneymis ya benim annemlerde kaynanamlarda elleri hep dolu dolu gelir sebze den tut tavuguma abur cubura kadar alirlar  size almiycaz yapmicazda kime yapicaz der yazikkk..
tarafından
Annem bı kilo salatalk alsa gelip parasını ister geçen bna ilaç almsti babamn üstüne eczaneciye demiş bu maaştan ne kdr dusucek onbeş TL demişti bı hafta o parayı istedi eşim yirmi verdi bidaha bişi getirme bize dedi
0 oy
(77 puan) tarafından
Yazık.. uzak dur canım. Bırak Allahlarından bulsunlar. 
tarafından
Aynn Allah goruyo bu sabah aç kaldım ya hamile halimle Allah'a havale ediyorum
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla allah böylelerini bırakmaz 1 kasik yağa muhtaç eder annen bile olmasa hamile birine ya insan komşusuna bile verir kızından oğlunun yağını kıskanıyor hiç canını sıkma uzma kendinide yavrunu da 
tarafından
İçim acıdı hamileyim ya senin kizinim yarm çay bardağı yağı geri ceviriyo geçen kilerine grdm on litre yağ vardı kapalı
(3,036 puan) tarafından
Yazıklar olsun valla sınıyor işte rabbimde onu boşver
tarafından
Yazıklar olsun bidaha asla ne giderim ne bişi isterm
0 oy
(12,510 puan) tarafından
İnanmıyorum ya
0 oy
(680 puan) tarafından
Doğurmakla anne olunmuyor annemin ayağının altına kurban olayım sıkma sen canını o annenin ayıbı
tarafından
Allah bı gün onuda muhtaç eder elbet
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gerçekten olmaz olsun 
0 oy
tarafından
Ya ben komsumdan aliyorum evimde birsey bitince, komsumda benden aliyor. Ayip ne var yag ne kadadlik şey ki. Senin annen ne garip insan Allah bildigi gibi yapsin. Halden anlamazlar..
tarafından
Çocuk elinde yarım çay bardagyla geri yolladiya yazıklar olsun eşim dedi açlıktan ölsem sende ol isteme bana kızdı sonra ağladım pişman oldu gidip kahvaltı alım dışarı çıkalım dedi istemiyorum biseynzi dedim
tarafından
Ayip ayip anne o insan dusmanina veriyor elinde varken. Cok sasirdim kesinlikle mesafe koy gorusme
tarafından
Kiracilarna diyo bakn gunahm boynunuza bişi lazm oldumu gelin isteyen diye kızına gelince geri ceviriyo çocuğu zıkkım olsun o yag
0 oy
(7,909 puan) tarafından
Kurban olurum anenme yaa sevdiğim bı yemek olsa yapıp payimi gonderiyo ayrı mahlelerdeyiz bide.. yada beni çağırır gel ye sensiz yiyemem der ..Ben şoktayım şuan 
tarafından
Keşke bnmde annm öyle olsa yanına tasndk ilk gece orda uyuduk ertesi gün gidin alışverişinizi yapın evinizde yiyin akşam yemeğinizi dedi daha duzeltmemistm bile evi
(7,909 puan) tarafından
Ben olsam orda durmam artık tasinirim ayda bir ararım ayda bir evine giderim suyunu bile içmem onada derim nede olsa beni sen doğurup büyütün ondan geldim sana ondan ayda bir arıyorum oda Allah'icin
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Allahın adaleti var canım gün gelir annen sana muhtaç olur. 

tarafından
Ne bna muhtaç olsun ne Allah bidaha bni muhtaç etsn karşılaşmak bile istemiyorum
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Şuan Eşinin halini düşünemiyorum yazık adama annenin öyle tepki vermesi de çok üzücü boşver kuzum olmazsa kimseden birşey isteme otur soğan ekmek ye ama isteme 
tarafından
En çok onun zoruna gitti bnda kızdı dedi gidip hepsnden ikişer alicam bidaha sakın isteme versede alma
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Annen hic yokluk gormemis galiba insanlik hali olur yani para olmamis olabilir bitmis o an markete cikilmayacak olabilir yag alt tarafi kulce kulce altin mi istedin sanki el ele weriyor 
0 oy
tarafından
Kişi senin öz annen değilmi neden öyle bişi yaptıki bi anneye hiç yakışmıyor gerçekten yaa 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
oz annen mi nasil kizina kiyabiliyor anlamiyorum.
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yazıcak hiç bir şey bulamadım insan evladından kardeşinden bı bardak yağı çok görmemeli üzülmemeye çalış canım Allah onlara muhtaç etmesin seni 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 202 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 340 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 484 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,563 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu

377,922 soru

11,311,543 cevap

34,745 kullanıcı

...