0 oy
560 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba. 35 haftalık hamileyim. Bu güne kadar kendi kendime hamilelikle ilgili stres flan geçirsemde hep yüzü güıer bir gelin oldum. Her kes evde beni çpk seviyor annem hep bana iyi tavsiyeler söylüyor dinliyorum ve bunun için seviliyorum. 

Amma gelki kaynanam sanki annemi gözü götürmüyo. Bu arada kaynanamın kızları hiç kendi aileleri tarafından kaynvalideleri tarafından seviomiyorlar. Çünkü kaynanam kptü örnek oluyo dolduruyo kızlarını. Neyse gelelik asıl meseleye.

Kızımız olucak kızımıza isim düşündük daha hiç kimseye söylememişdik. Dün görümcem sordu tahmin yürütdü ve buldu.

Bişey söylemedim kızımın ismi annemin ismi ile uyuşuyo azıcık.

Ve ben yok kocam koymuştu ismini.

Dün kaynanam kocama ismi kayınvaldenin ismiyle benziyo kayınvaldenin parmağı var qaliba yazmış.

Kocamda hayır kendimiz koyduk demiş.

Kayınvalidem ha anladım güzel isim çok beyendim amma sizin evinize sakın kayınvalidenin karışmasına izin verme demiş.

Karın çok iyi birisi ve karının babasıda onları çok seviyoruz amma kayınvaldeni öylesine iyi gibi davranıyoruz öylesine yolliyoruz demiş.

Ben bu gün okudum çok ağladım. Annem biz hiç karışmaz ailemize hiç bir defa yol göstermez neden böyle yazmış.

Kocama kızdım sen izin vermişsin annem hakkında böyle konuşmasına dedim.

Size derdimi söylemek istedim bir kaç kere annem bize geldikde de soğuk davranıyor.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kaynanam anneme düşman resmen kıskandığı için yapıyorlar üzülme benimkide anneme öyle yapıyor 
-Reklam-
0 oy
(119,490 puan) tarafından
Bizimkiler dugunden snr hic gorusmedi
(4 puan) tarafından
Neden
(119,490 puan) tarafından
Esimin ailesi tahmin edemiycen kadar varlikli biz degiliz assagaliyolar kucuk goruyolar
0 oy
tarafından

Yanlış anlama ama ben burda kötü bir şey göremedim 

Benim kaynanam da der biz umursamayiz bile

(4 puan) tarafından
Kalbin kırılıyor benim annem başımın tacı ben kimse bişiy söylese annem hakkında onu paralarım amma kocamın annesi diye içime atıyorum.
tarafından
Mecbur cnm önümüz de eşler var
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bi kac defa yeltendi haketti derece agzinin payini aldi bi daha oyle bi hadsizlik yapmadi 
(4 puan) tarafından
Yüzüme karşı iyi gibi davranıyor anneme karşıda öyle amma bazen hiss ediyorun soğuk olduğunu yaıandan gülümsüyo flan
(6,053 puan) tarafından
Oyle sin den kork iste ne yapacagi ne diecegi belli olmaz bu arada isimleri m.ettim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Umursama bosver 
0 oy
(830 puan) tarafından
Benim kaynana da ben doğum yaptım kendi annem yanımda 1 hafta kaldı diye içine atmış biriktirmiş kadının yüzüne karşı sen orda kaldin huzurumuzu bozdun diyip durdu Allah bildiği gibi yapsın bunlari
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canim nerdeyse her evde var merak etme benim kaynanamda annemi hazmedemez kıskanır annemde hiç etliye sütlüye karışmayan sessiz bi kadındır halbuki ama kıskanır sıkma canını 
0 oy
tarafından
Benim kendi annem gil doğumdan sonra yanima geldiler kayananmda vardi ve hic konusmadi bile hosgeldin bile demedi 

Kaynanammm resmen annemin kaynanasi yasinda buyuk 

Annem elini filan öptü 

Ama kadin suratini asip durdu daha neler neler insanin gerçkten cani skliyr bide ben gorucu usulu evlendim kaynanam olcak evde yalvardi ben istmyrm dedim ama bi sekilde oldu yani dugunden sonra benim ailemle hic konusmadilar bile Nisanliyken hergun gelirdi kendini iyimis gibi gosterdi yuzu sonra cikti oratya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 553 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Acemiannee (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,285 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,029 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 573 göst.